Tarsus Emniyeti'ne Araç Kazandırma Kampanyası

Tarsus Emniyeti'ne Araç Kazandırma Kampanyası

Mersin'in Tarsus İlçesi'ne Bağlı Huzurkent Belde Belediye Başkanı Mustafa Akgül, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne Araç Kazandırmak Amacıyla Başlatılan Kampanyaya 30 Bin YTL Bağışta Bulunarak Destek Verdi.

Tarsus Emniyeti'ne Araç Kazandırma Kampanyası

Mersin'in Tarsus İlçesi'ne bağlı Huzurkent Belde Belediye Başkanı Mustafa Akgül, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne araç kazandırmak amacıyla başlatılan kampanyaya 30 bin YTL bağışta bulunarak destek verdi.

Tarsus Emniyet Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından başlatılan Tarsus Emniyeti'ne Araç Kazandırma Kampanyası'na ilk desteği, Huzurkent Belediye Başkanı Mustafa Akgül verdi. Bu bağışın örnek olduğunu belirterek, Başkan Akgül'e teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, "Bazı araçlarımız var ki onların tamirinden ziyade tamamen yenilenmesi gerekiyor. Tarsus Emniyet Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği üyelerimiz bu eksikliğin farkına vararak böyle bir kampanya düzenlediler. Huzurkent Belediye Başkanımız Akgül de 30 bin YTL bağışta bulundu. Bu konuda tüm vatandaşlarımızın da yardım ve desteklerini bekliyoruz" dedi.

Huzurkent Belediye Başkanı Mustafa Akgül de, "Gece gündüz demeden 24 saat hizmet veren emniyet teşkilatımıza elimizden geldiği kadar sahip çıkmalıyız" diye konuştu.

(EY-MT-Y)

18.01.2007 14:43 TSİ