Tarsus Belediyesi Haberleri

Tarsus Belediyesi haber, Tarsus Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tarsus Belediyesi - 24.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Yalnız yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlara sıcak yemek desteğiMERSİN'de Tarsus Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara sıcak yemek dağıttı.
Tarsus Belediyesi - 22.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Tarsus Belediyesi, Çin'de ortaya çıkan ve Türkiye'yi de etkileyen koronavirüs salgınına karşı önlem almaya devam ediyor.
Tarsus Belediyesi - 19.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------------- Balıklıgöldeki sessizlik Balıklıgölde bulunan işyerleri masa ve sandalyelerini toplaması Kapalı olan iş yerleri Kapalı olan Gümrük Han'ı Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: -ŞANLIURFA - DHA) ============================== Belediye dezenfektan üretip ücretsiz olarak halka dağıtıyor MERSİN'de Tarsus Belediyesi, koronavirüs ile mücadele kapsamında kendi laboratuarlarında ürettiği dezenfektanları halka ücretsiz olarak dağıtıyor.
Tarsus Belediyesi - 18.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  ---------------- -Kapalı  dezenfekte edilmesi -Kamu kurum kuruluşları dezenfekte edilmesi Ekmek büfeleri dezenfekte edilmesi Haber- Kamera: Aksaray ============================ Belediye, fırsatçılara karşı maske üretiyor MERSİN'de Tarsus Belediyesi fırsatçılara karşı Meslek Edindirme Merkezi'nde maske üretiyor.
Tarsus Belediyesi - 18.03.2020
Tarsus Belediyesi kadınların desteğiyle maske üretiyor
Tarsus Belediyesi, ilçede kadınların desteğiyle yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı maske üretmeye başladı.
Tarsus Belediyesi - 13.03.2020
Tarsus Belediyesinde tüm etkinliklere ara verildi
MERSİN (İHA) – Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, korona virüse önlem olarak belediye tarafından yapılacak tüm kültür ve sanat etkinliklerine ara verdiklerini, belediyeye ait toplu bulunulan yerleri de geçici süreyle kapattıklarını duyurdu.
Tarsus Belediyesi - 04.03.2020
Mersin Barosu'ndan madde bağımlılığıyla mücadele eğitimi
Mersin Barosundan yapılan açıklamaya göre, Tarsus Belediyesi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen eğitimde, avukatlar, Tarsus Belediyesi personeline, Halk Eğitim Merkezi çalışanlarına, esnafa, Tarsus Ulaşım AŞ ile Tarsus Kamyoncular Kooperatifi üyelerine hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında madde bağımlılığı ile mücadele konusunda bilgi verdi.
Tarsus Belediyesi - 03.03.2020
Tarsus Belediyesi meclis toplantısı yapıldı
Tarsus Belediyesinin mart ayı meclis toplantısı, Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan başkanlığında gerçekleşti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tarsus Belediyesi Haberleri | Tarsus Belediyesi Haber - Haberler - Sayfa 4 - Tarsus Belediyesi haberleri, son dakika tarsus belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Tarsus Belediyesine, sağlık çalışanları ve vatandaştan alkışlı teşekkür.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 00:24:14. #1.14#
title