Tarım Ekipmanları Konya Tarım Fuarı'nda

Tarım Ekipmanları Konya Tarım Fuarı'nda

Modern tarıma yön veren TürkTraktör, tarım ekipmanlarını Türk çiftçisinin hizmetine sunuyor.

Tarım Ekipmanları Konya Tarım Fuarı'nda

Çiftçinin en büyük yardımcısı; TürkTraktör markalı gelişmiş tarım ekipmanları, zengin ürün gamı ile; her koşuldaki topraklarda en iyi sonucu almanızı sağlıyor.

TürkTraktör markalı tarım ekipmanları çiftçilere modern tarıma giden yolda yol gösterecek.

TürkTraktör'ün toprak işleme ekipmanları her türlü ikincil toprak işleme ihtiyacına cevap verirken, ekim makineleri hassas ekim performansı ile üreticilerin zaman ve tohum tasarrufu yapmasına yardımcı oluyor.Gerek tarla tarımı gerekse bahçe ziraati için 4 farklı seride toplam 15 farklı model toprak frezeleri ve dik rotovatörleden oluşan geniş bir toprak işleme ürün grubu ile TürkTraktör, modern tarım tekniklerini uygulayan tüm çiftçilere en iyi çözüm ortağını sunuyor.

Ayrıca TürkTraktör, tek dane ekim yapan üreticiler için 8 farklı modeli baltalı tip, daha sert ve zorlu toprak koşulları için ise 6 farklı modeli diskli tip olmak üzere, toplam 14 farklı modelde Pnömatik Hassas Ekim Makineleri ile sunuyor.

Yeni kaporta tasarımı, %20 oranında arttırılan iş kapasitesi, 32 adede çıkartılan ip odası kapasitesi, dokunmatik ve renkli ekrana sahip IntelliView™ III monitörü ve 4 - 6 ipli modelleri ile sınıfının en kaliteli ve yoğun balya yapan makinesi olan yeni New Holland Big Baler Serisi Büyük Balya Makineleri, yüksek kapasite ve verimlilik isteyen üreticilerin hizmetine sunuluyor.

TürkTraktör, aynı zamanda New Holland Mısır tablaları ile, 5-6 sıralı sabit şasili, 6 sıralı katlanır şasili modellerden oluşan geniş ürün gamı ve sap parçalama, çift şanzıman, çift yan helezon gibi farklı ürün opsiyonlarını çiftçilerle buluşturuyor.