Tank Haberleri

Tank haber, Tank son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tank - 2.12.2020
TBMM Genel Kurulu
Varlık Fonu'nun her türlü yasal denetimden muaf olduğunu savunan Türkkan, "Türkiye'nin en kıymetli kazanımlarını savaş ganimetleri gibi sattınız. Ordumuza zırh üreten Sakarya tank palet fabrikasını dahi sattınız.
Tank - 2.12.2020
Son dakika haberi... HIV'de erken tanı ve düzenli teste dikkat için tüm paydaşlar buluştu
Gilead açıklamasına göre, kampanyanın 1 Aralık Dünya HIV/AIDS Günü öncesinde online gerçekleştirilen tanıtım toplantısına konuyla ilgili STK'lar ve bilim kurumlarından temsilciler katıldı. RAP şarkıcısı Tankurt Manas'ın kampanyaya özel hazırladığı "Test" şarkısıyla da "HIV'de erken tanı için düzenli test yaptırmanın" önemine dikkat çekilecek.
Tank - 2.12.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
Pandemi sürecinde gündemi değiştirmek için "kutuplaştırma virüsünün" sahaya sürüldüğünü iddia eden Özel, "Bir milletvekilimiz tank palet fabrikasının satışını kasıtla, 'Ordu Katarlılara satılmış.
Tank - 2.12.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kayseri'de muhtarlarla buluştu: (1)
"Milliyetçiliği biz savunuyoruz." diyen Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "İhale yapan Türkiye Cumhuriyeti, alan Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşı, ihalenin parası ne, dolar. Niye, bu milletin TL'si yok mu, hani milliyetçiydik biz, hani yerliydik? Yarın diyelim ki ihtilaf çıktı, hükümetle müteahhit arasında. Dava nerde görülecek, Londra mahkemelerinde. Niye Türkiye Cumhuriyeti Devletinin mahkemelerinde görüşülmüyor? Kaçınız sorguladı bunu, kaçınız 'böyle bir yönetim olmaz' dedi? Yeni bir siyaset anlayışı getirmek istiyorum, ahlaklı bir siyaset anlayışı getirmek istiyorum. Siz nasıl en saf, temiz demokratik yollarla seçiliyorsanız milletvekilinin de aynı şekilde seçilmesi lazım. Milletin vekili değil de mecliste ihale takip eden bir adamsa siz buna milletin vekili diyebilir misiniz? Milletvekilleri için bir etik, ahlak kanunu olması lazım. Kayseri'de oyumuz az, onu biliyorum ama kabahat Kayserilinin değil, kabahat kusur bizde. Sorununu dinleyeceksin, bizden şikayetini dinleyeceksin." CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın orduya yönelik sözleri Kılıçdaroğlu, televizyondaki bir tartışma programında konuşan Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın sözlerinin, Sakarya'daki Türk Silahlı Kuvvetlerine ait 20 milyar dolarlık tank palet fabrikasıyla ilgili olduğunu belirterek, bu fabrikanın Katar ordusuna verildiğini söyledi.
Tank - 2.12.2020
Son dakika! Bakan Akar: Arifiye'deki fabrikanın mülkiyeti Bakanlığa ait
ARİFİYE'DEKİ FABRİKANIN MÜLKİYETİ BAKANLIĞA AİT' Geçmişte Türkiye'nin ürettiği İHA ve SİHA'ların olmadığını, TSK'nın tank ve toplarının yabancı ülkelerde modernizasyonun yapıldığını hatırlatan Akar, "Bunların ayrıntısının bilinmesi lazım.
Tank - 2.12.2020
Bakan Akar: "(Türk-Rus Ortak Merkezi) İnşaatı yapılıyor, çok kısa bir sürede arkadaşlarımız orada görev yapacak"
Geçmişte Türkiye'nin ürettiği İHA ve SİHA'ların olmadığını, TSK'nın tank ve toplarının yabancı ülkelerde modernizasyonun yapıldığını hatırlatan Bakan Akar, "Bunların ayrıntısının bilinmesi lazım.
Tank - 2.12.2020
Son dakika haber | Milli Savunma Bakanı Akar'dan gündeme ilişkin açıklamalar Açıklaması
Bunun anlaşılmasının gerekliliğini vurgulayan Akar, şunları söyledi: "Buradaki bir fabrikanın sermayesi, ekonomik durumu, ortakları bir tarafa bizim için bunun Türkiye'de üretilmesi esas. Artık dünyada hiçbir şekilde saf, sadece o ülkeye ait bir sermaye olur mu? Var mı böyle bir şey? Yok. Biz dışarıdan sermaye gelsin istemiyor muyuz? Dolayısıyla burada ABD'liler, Avrupalılar, Orta Doğu'dan Katar dahil herkes getiriyor. Biz kimseye muhtaç olmadan kendi harp araç ve silahlarımızı ve bunların mühimmatını yerli ve milli olarak burada yapmaya çalışıyoruz." Geçmişte Türkiye'nin ürettiği İHA ve SİHA'ların olmadığını, TSK'nın tank ve toplarının yabancı ülkelerde modernizasyonun yapıldığını hatırlatan Akar, şunları kaydetti: "Bunların ayrıntısının bilinmesi lazım.
Tank - 1.12.2020
Son dakika! AK Parti Grup Başkanvekili Özkan gündemi değerlendirdi Açıklaması
Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Özkan, "FETÖ'nün kaset kumpasıyla gelen, 15 Temmuz'da, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan çıkabilsin diye darbeci hain FETÖ'cülerin tanklarını önünden çektiği, FETÖ ve PKK ile dirsek temasında olan, milletten başkasını dost gören CHP'nin başındaki Bay Kemal ise siyasi ahlak ve etik yoksunu politikanın merkezi olmuştur.
Tank - 1.12.2020
TBMM Genel Kurulu
Başarır'ın "Ordu Katar'a satılmış" ifadelerine karşılık "Ordu'ya satılmış mı diyorsunuz" sorusuna "Orduya der miyim, tank palet fabrikasını söylüyorum; o ordu değil mi" karşılığını verdiğini anımsatan Özel, şöyle konuştu: "Tank, palet sizin yumuşak karnınız.
Tank - 1.12.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
"Değeri 20 milyar dolar" Sakarya'daki Tank Palet Fabrikası'nın değerinin 20 milyar dolar olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, bu fabrikanın da ordunun elinden alınarak Katarlılara para alınmadan verildiğini öne sürdü.
Tank - 1.12.2020
Rusya'da aracına yakıt dolduran kişi depo kapağını ateşe verdi
Rusya'da akartakıt istasyonundan aracına yakıt dolduran kişi ölümden döndü. Aracının deposu alev alan olay güvenlik kamerasına yansıdı.  Rusya'nın Yujno-Sahalinsk şehrinde, akaryakıt istasyonundan aracına yakıt dolduran kişi şans eseri ölümden döndü. Kimliği belirsiz kişi, akaryakıt istasyonundan aracına yakıt doldurduğu sırada, aracın yakıt deposunun kapağını ateşe verdi. Kapak ve akaryakıt tankı pompası aniden alev aldı.
Tank - 30.11.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın bir televizyon programında sarf ettiği sözlere ilişkin bir soru üzerine Öztrak, şu yanıtı verdi: "Sayın Başarır neyi kastettiğini, katıldığı programda defalarca açıkladı. Ama AK Parti sözcüleri, Borsa İstanbul'un satışının üzerini karartmak, millete Katar'a satılan varlıklarının encamını perdelemek için, Tank Palet Fabrikasının konuşulmasını engellemek için vuvuzela gibi ses çıkarmaya, trol ağzıyla konuşmaya başladılar.
Tank - 30.11.2020
Hidrojen yakıtlı Toyota Mirai'nin 2. nesli tanıtıldı
Mirai'nin menzili yüzde 30 arttı Toyota yeni Mirai'yi geliştirirken tasarımından sürüşe, performanstan konfora kadar tüm beklentileri kapsayacak çok yönlü bir çalışma gerçekleştirdi. Verimliliğe öncelik verilerek Mirai tipik bataryalı elektrikli otomobillerin menzilinin ötesine geçmeyi başardı. Güç ve hidrojen yakıt kapasitesi, artan verimlilik ile birlikte sağlanan daha iyi aerodinamik menzili yüzde 30 artırdı. Ekstra hidrojen tankının eklenmesi sayesinde yapılan geliştirmelerle sadece su buharı salan sıfır emisyonlu Mirai, 650 kilometre civarında menzile uygun hale getirildi.
Tank - 29.11.2020
Parlamenterler Arası Kudüs Platformunun yeni binasının açılış töreni
Ankara Sincan'da düzenlenen "Kudüs Gecesi"ne değinen Kahraman, "O dönem belediye başkanımız Bekir Yıldız Bey 19 seneye mahkum edildi. Kudüs Gecesi yapıldı, ardından Sincan'da tanklar yürüdü.
Tank - 29.11.2020
Adıyaman'da kaçak kazı yapan 7 kişi yakalandı
Kazı alanında yapılan aramada 1 kepçe, 1 kürek, 1 kazma, 1 kurusıkı tabanca, 57 mermi, kablo, 3 kilogram amonyum nitrat gübre, 1 karot delici makine, 1 metal uç, 4 metal uzatma borusu, 2 su tankı, 1 akü ve kazı alanında patlatma yapmak için toprağa yerleştirilmiş kablo düzenekli patlayıcı madde ele geçirildi.
Tank - 28.11.2020
Kütahya'da 30 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirilen tırın sürücüsü gözaltına alındı
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Yerleşkesi yakınlarında durdurulan tırın dorsesinde yapılan aramada, tanklar içinde 30 bin litre kaçak akaryakıt ele geçirildi.
Tank - 27.11.2020
Son dakika... CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan "Katar ile Borsa İstanbul'daki pay devri anlaşması"na eleştiri Açıklaması
Tank Palet Fabrikası'nın Katar ordusu ve iş insanı Ethem Sancak'a peşkeş çekildiğini iddia eden Özkoç, "(Türkiye bir yıl içerisinde milli tank üretecek.
Tank - 27.11.2020
Son dakika ekonomi: Huawei'den "AppGallery Game Fest" kampanyası
Şirket açıklamasına göre, 23 Aralık'a kadar sürecek Game Fest kapsamında AppGallery'nin en beğenilen ve en çok oynanan oyunları arasında bulunan "Asphalt 9: Legends" ve "World of Tanks Blitz MMO" oyunları için özel teklifler sunuluyor.
Tank - 27.11.2020
Kılıçdaroğlu, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
"Hiç kimse bilmiyor" Katar'la yapılan anlaşmalara ilişkin bir soru üzerine Kılıçdaroğlu, Tank Palet Fabrikasının Katarlılara satılmadığını, "bedava verildiğini" ileri sürerek, Borsa İstanbul'un yüzde 10 hissesinin satışına da tepki gösterdi.
Tank - 27.11.2020
Malkara'da yön tabelasına çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı
Tankut Tabak (44) yönetimindeki 22 EV 132 plakalı motosiklet, Camiatik Mahallesi 14 Kasım Caddesi'nde kontrolden çıkarak orta refüjdeki yön tabelasına çarptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tank Haberleri | Tank Haber - Haberler - Tank haberleri, son dakika tank haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika! Azerbaycan, Karabağ çatışmalarında 2 bin 783 askerini kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 18:27:08. #1.14#
title