Tanjevic: "Oyuncularımın Ortaya Koyduğu Oyundan Memnunum"

Beko Basketbol Ligi Play -Off Final Serisi İkinci Maçında Fenerbahçe Ülker, İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Türk Telekom'u 99 -87 Mağlup Ederek Seride 2 -0 Öne Geçti. Maçın En Skorer Oyuncusu Olan Türk Telekom'dan El Amin'in 33 Sayısı İse Takımının Yenilgisini Engelleyemedi.

Tanjevic:

Beko Basketbol Ligi play-off final serisi ikinci maçında Fenerbahçe Ülker, İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Türk Telekom'u 99-87 mağlup ederek seride 2-0 öne geçti. Maçın en skorer oyuncusu olan Türk Telekom'dan El Amin'in 33 sayısı ise takımının yenilgisini engelleyemedi.

Fenerbahçe Ülker Antrenörü Bogdan Tanjevic, Türk Telekom'u yendikleri karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, ''Bugün her iki takım da ilk maça göre daha istekli ve hırslı oynadılar. Şut yüzdeleri iyi savunmaya rağmen çok yüksekti. İki maçı kazanarak küçük bir avantaj elde ettik. Bundan sonra Ankara'da oynayacağımız maçlarda iyi bir oyun sergileyip sonucu göreceğiz.'' dedi.

Türk Telekom antrenörü Ercüment Sunter de, hakemlerin hatalı maç yönetmeinden yakındı. Sunter oyuncusu Tutku'nun da haksız yere oyundan atıldığını söyledi.

Bu arada, oyundan atılan Türk Telekomlu Tutku, yaptığı açıklamada, ''Haksız yere oyundan atıldım. Beni tanıyanlar bilir. Hakemler bu akşam verdikleri kararlarla oyunu etkilediler. Ben atıldıysam Fenerbahçe'de de oyuncuların atılması gerekiyordu.'' dedi.