Tanjevic,: "Oynanan Oyundan ve Skordan Çok Memnunum"

Fenerbahçe Ülker Antrenörü Bogdan Tanjevic, Efes Pilsen Galibiyeti Sonrası, Mükemmel Bir Oyun Oynadıklarını. Böyle Bir Takımda Artrenörlük Yapmaktan Keyif Aldığını Söyledi.

Tanjevic,:

Fenerbahçe Ülker Antrenörü Bogdan Tanjevic, Efes Pilsen galibiyeti sonrası, mükemmel bir oyun oynadıklarını. böyle bir takımda artrenörlük yapmaktan keyif aldığını söyledi.

ıÜü Beko Basketbol Ligi play-off serisi yarı final ilk maçında Fenerbahçe Ülker, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Efes Pilsen'i 65-76'lık skorla mağlup ederek seride durumu 2-0'a getirdi. Maç sonunda basın mensuplarını sorularını yanıtlayan Fenerbahçe Ülker Antrenörü Bogdan Tanjevic, mükemmel bir oyun sonrası galip geldikleri için mutlu olduklarını belirterek,"Maç boyunca savunma ve ribaundlarda üstün bir oyun sergiledik. Umarım bugün oynadığımız gibi, bir sonraki maçtada oynarız. Aldığımız galibiyetle önemli bir avataj elde ettik:" dedi.

Efes Pilsen Antrönörü Ekrem Memnun ise, 1-0 geredi başladıkları seride önemli bir karşılaşmaya çıktıklarını bilincinde olduklarını fakat sahadan mağlubiyetle ayrıldıklarını kaydetti. İlk yarıda Fenerbahçe'nin kendilerini karşı önemli bir üstünlük sağladığına dikkat çeken Memnun, 3. periyotta dengeyi sağlamalarına karşı, son periyotta hücümlerdan boş dönünce mağlup olduklarını belirtti.

Fenerbahçe Ülker'in başarılı oyuncuları Demir Kaan ve Ömer Onan ise, aldıkları galibiyetle önemli bir avantaj yakaladıklarını fakat hala önlerinde bir maç olduğunu hatırlatarak, bir sonraki maçtada aynı performansı sergilemeleri halinde finale çıkacaklarını kaydettiler.