Tanır Kasabasında Yaptırılan Mesire Alanı Hizmete Açıldı
Haberler » Güncel » Haber

Tanır Kasabasında Yaptırılan Mesire Alanı Hizmete Açıldı

Kahramanmaraş'ın Afşin İlçesine Bağlı Tanır Kasabasında Yaptırılan Mesire Alanı Hizmete Açıldı. Açılışa Afşin Müftüsü Yahya Akman, Tanır Belediye Başkanı Ali Özturan ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı. Açılışa Katılanlara Yemek İkram Edildi.

Tanır Kasabasında Yaptırılan Mesire Alanı Hizmete Açıldı

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesine bağlı Tanır kasabasında yaptırılan mesire alanı hizmete açıldı. Açılışa Afşin Müftüsü Yahya Akman, Tanır Belediye Başkanı Ali Özturan ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışa katılanlara yemek ikram edildi.

Mesire alanına kamelyalar, çocuk parkı, futbol sahasının yanı sıra bay ve beyan için 60 metrekare büyüklüğünde mescid ve tuvaletler yaptırıldı.

Tanır Kasabası Belediye Başkanı Ali Özturan, "Tanır, suyundan dolayı çevre ilçe ve kasabalar tarafından piknik alanı olarak kullanılan bir yer. Biz de buraya piknik yapmaya gelenlerin rahat edebileceği bir yer oluşturmak için mesire alanı yapmaya karar verdik. Belediyemizin katkısıyla kamelyeler, futbol sahası ve çevre düzenlemesi yaptık. Erol Arslantaş adlı gurbetçi vatandaşımızın desteğiyle de 60 metrekare büyüklüğünde bay ve bayan mescidi ve tuvaletlerini yaptık. Burası şuanda etrafı çevrili bekçi tarafından korunuyor." dedi.