Taner Yılmaz Haberleri

Taner Yılmaz haber, Taner Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Taner Yılmaz - 24.11.2014
Nilufer Kadin Korosu'ndan Muhteşem Gala
Nilüfer Kadın Korosu iki bölümlük konserde üç kıyafet değiştirdi. Koro, "Bülbülüm Altın Kafeste", "Arda Boylarında", "Bir Fırtına Tuttu Bizi", "Vardar Ovası", "Göçmen Kızı", "Deryalar" başta olmak üzere çok sevilen Rumeli türkülerini seslendirdi. Koristlerden kurularak Tuana Sanat Kulübü'nden Taner Yılmaz tarafından eğitilen folklor ekibi de Rumeli oyunlarından bölümler sergiledi.
Taner Yılmaz - 30.8.2014
Türkiye'nin Bir Çok Kentinde Zafer Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Burada günün anlam ve önemini belirten konuşmasını Topçu Binbaşı Taner Yılmaz yaptı.
Taner Yılmaz - 14.5.2014
Soma'daki Maden Faciası
Erdoğan, beraberindekilerle Soma'da Manisa Valiliği tarafından oluşturulan kriz merkezine geçerek olayla ilgili Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yılmaz'dan brifing aldı.
Taner Yılmaz - 15.4.2014
Kayseri Emniyet Müdürlüğü'ne Boydak Holding Desteği
Boydak Holding ve grup şirketlerinden Merkez Çelik A.Ş, Istikbal A.Ş, Boytaş A.Ş ve Boyteks A.Ş., Kayseri Emniyet Müdürlüğü’nün araç filosuna 5 otomobil ile destek verdi. Emniyet faaliyetlerinin daha sağlıklı bir şekilde devam etmesi için 5 araç ile katkıda bulunan Boydak Holding’e Kayseri Emniyet Müdürlüğü tarafından şilt ve teşekkür takdim edildi.     Boydak Holding ve grup şirketlerinden Merkez Çelik A.Ş, Istikbal A.Ş, Boytaş A.Ş. ve Boyteks A.Ş. Kayseri Emniyet Müdürlüğü’nün araç filosuna 5 otomobil ile destek verdi. Emniyet faaliyetlerinin daha sağlıklı bir şekilde devam etmesi için 5 araç ile katkıda bulunan Boydak Holding’e Kayseri Emniyet Müdürlüğü tarafından şilt ve teşekkür takdim edildi.     Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen araç teslim törenine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yılmaz, Vali Orhan Düzgün, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Boydak Holding ve grup şirketlerinden Merkez Çelik A.
Taner Yılmaz - 5.4.2014
Uşak'tan Kısa Kısa
Üniversiteden yapılan açıklamada, UKSAM'ın Avrupa Birliği Hizmetiçi Eğitim Programı Grundtvig kapsamında Almanya, İtalya, İspanya, Romanya, Bulgaristan, Polonya, Macaristan, Estonya ve Letonya'dan katılımcılarla ortağı bulundukları "Learning Positive Discipline-Pozitif Disiplinlerde Öğrenme" (LDP) projesinin ikinci toplantısının, Almanya'nın Münih şehrinde yapıldığı belirtildi.  UKSAM adına merkez müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Özçınar Eşli, müdür yardımcısı Aslıhan Şahin Güven ve uzman Filiz Kılınç'ın katılım gösterdiği toplantıda, pozitif iletişim teknikleriyle ilgili yöntemleri içeren workshop çalışmalarının ve her bir katılımcının kendi ülkesinde gerçekleştirdiği anketlerin değerlendirildiğinin kaydedildiği açıklamada, toplantıda UKSAM tarafından Uşak'ta yapılan aile içi pozitif iletişimle ilgili anket sonuçlarının sunulduğu bildirildi.  Rektör Prof. Dr. Çelik, badminton takımını kutladı Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Antalya'da gerçekleştirilen müsabakalarda ikinci olan Uşak Üniversitesi Badminton Takımını kutladı.  Badminton takımını makamında kabul eden Çelik, elde ettikleri başarıdan dolayı sporcuları tebrik etti.  Ziyarete, Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Altınay, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Akıl ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Öğretim Görevlisi Taner Yılmaz da hazır bulundu.
Taner Yılmaz - 3.12.2013
Toçev'den Farklı Yılbaşı Hediyeleri
TOÇEV Takvimi: "Yüzüm Umuttur" projemiz adına çıktıkları gönüllü yolculukta çektikleri fotoğraflar ile TOÇEV'e destek veren Bennu Gerede, Nihat Odabaşı, Okan Bayülgen, Serdar Bilgili, Tahsin Aydoğmuş ve Taner Yılmaz'ın objektifine yansıyan karelerle tasarladığımız takvim masanızda çok şık duracak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Taner Yılmaz Haberleri | Taner Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Taner Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Taner Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 48 Saatte 11 Organ Nakli Yaptılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 02:34:20. #1.14#
title