Tandoğdu'ya Destek Veren Chp'li Özyürek'ten Başbakanlık Korumalarına Gözdağı

Tandoğdu'ya Destek Veren Chp'li Özyürek'ten Başbakanlık Korumalarına Gözdağı

Başbakanlık Önünde Fındık Fiyatlarını Protesto Eden Chp Ordu Milletvekili Sami Tandoğdu'ya Chp Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek'ten Destek Geldi.

Tandoğdu'ya Destek Veren  Chp'li Özyürek'ten Başbakanlık Korumalarına Gözdağı

Başbakanlık önünde fındık fiyatlarını protesto eden CHP Ordu Milletvekili Sami Tandoğdu`ya CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek`ten destek geldi.

Özyürek, parti genel merkezinde, Tüketici Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Çetin ve beraberindekileri kabul etti. Özyürek, kabulden sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Tandoğdu`nun eyleminin yerinde ve zamanında olduğunu söyleyen Özyürek,¨Bu eylem yerinde olmuştur. Fındık sorununun gündeme bir kez daha taşınmasında yardımcı olmuştur. Kutluyorum. Güzel düşünülmüş, iyi planlanmış bir eylemdi¨dedi.

Başbakanlık korumalarının Tandoğdu`ya sert davrandığını belirten Özyürek, korumalara gözdağı vererek,¨Çok işgüzar bir şekilde davrandıklarını bende televizyonda izledim. Nihayetinde bir milletvekili oraya gelen. O milletvekiline karşı korumaların böyle sert müdahalesi son derece yanlış olmuştur. Ne yazık ki bazı memurlarımız kraldan kralcı görünüyorlar. Her şeyin zamanı gelir. Bir gün o Sami Tandoğdu`da bakan olarak görev yapar. O kişilerde koruma görevini üslenirler¨diye konuştu.