Tamer Levent Haberleri

Tamer Levent haber, Tamer Levent son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tamer Levent - 5.7.2017
Türk-Japon Yapımı Film "Ertuğrul 1890" TRT 1'de
Yönetmenliğini Mitsutoshi Tanaka'nın üstlendiği filmde, Seiyou Uchino, Kenan Ece, Shioli Kutsuna, Alican Yücesoy, Yui Natsukawa, Uğur Polat, Yukiyoshi Ozawa, Mehmet Özgür, Deniz Oral ve Tamer Levent rol alıyor.
Tamer Levent - 26.5.2017
Almanlara Türk Tiyatrosunu Sevdirdik"
Festival kapsamında 26 ayrı etkinlik gerçekleştirdiklerini aktaran Kellecioğlu, "Festivalimize katkıları ve destekleri ile bizi şereflendiren, Türk Tiyatrosundan başarılı sanatçısı dostlarımız olmasa, bu festival de olmazdı. Başta, son 2 senedir Onursal Başkanlığımızı yapan Ayla Algan ve Tamer Levent, varlıklarıyla bizi onurlandırdı.
Tamer Levent - 6.5.2017
Frankfurt Türk Tiyatro Festivali" Başladı
"Tiyatro sayesinde Almanya'da hala Türkçe konuşuluyor" Festivalin onursal başkanlarından oyuncu Tamer Levent de tiyatronun, insanı kendisiyle yüzleştirdiğine vurgu yaptı.
Tamer Levent - 5.5.2017
Sadri Alışık Oyuncu Ödülleri İçin Geri Sayım
Sigorta ve Beşiktaş Belediyesi'nin katkılarıyla, 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 20.30 da MKM Attila İlhan Salonu'nda Yekta Kopan'ın sunuculuğunda gerçekleşecek.
Tamer Levent - 21.4.2017
Uluslararası Ankara 28. Film Festivali" Başladı
"Kitle İletişim Ödülü" ise Oyuncular Sendikası adına Meltem Cumbul'a, Tamer Levent tarafından sunuldu.
Tamer Levent - 13.4.2017
Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri"
Sinema ödüllerinin "Dram" kategorisinde "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncu Adayları" Asiye Dinçsoy, Aslıhan Gürbüz, Şenay Gürler, "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncu Adayları" Caner Cindoruk, Tolga Tekin, Menderes Samancılar, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncu Adayları" Şehnaz Bölen Taftalı, Tülay Günal ve Zerrin Tekindor, "Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncu Adayları" Musab Ekici, Tamer Levent, Taner Birsen olarak belirlendi.
Tamer Levent - 21.3.2017
Türk-Japon Yapımı Film "ERTUĞRUL 1890" Trt 1 Ekranlarında!
Yönetmenliğini Mitsutoshi Tanaka'nın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Seiyou Uchino, Kenan Ece, Shioli Kutsuna, Alican Yücesoy, Yui Natsukawa, Uğur Polat, Yukiyoshi Ozawa, Mehmet Özgür, Deniz Oral ve Tamer Levent gibi isimler bulunuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tamer Levent Haberleri | Tamer Levent Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Tamer Levent haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tamer Levent kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünlü İsimler Walktoblack Davetinde Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 11:56:45. #1.15#
title