TALİP KÜÇÜKCAN HABERLERİ

Talip Küçükcan haber, Talip Küçükcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Talip Küçükcan - 30.11.2015
Ab-Türkiye Zirvesi'nin Ardından
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, Avrupa Birliği'nin (AB) Türkiye'nin önemini anladığını, AB-Türkiye Zirvesi'nin sonuçlarının da bunu teyit ettiğini belirtti.
Talip Küçükcan - 26.11.2015
AK Parti Adana Milletvekili Küçükcan Açıklaması
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, 64. Hükümet'in demokratikleşme reformları ve kalkınma projeleriyle Türkiye'yi daha ileriye taşıyacağını belirtti.
Talip Küçükcan - 20.11.2015
AK Parti Adana Milletvekili Küçükcan Açıklaması
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, Avrupa Birliği'nin (AB) Türkiye ile daha yakın işbirliği halinde çalışması ve bunun için de üyelik önündeki engellerin kaldırılması gerektiğini bildirdi.
Talip Küçükcan - 19.11.2015
Avrupa'da Alınan Güvenlik Önlemleri
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, Paris'teki terör saldırıları sonrası "sivil özgürlükleri kısıtlayıcı önlemler" alındığını belirterek, "Bu, hem Avrupa'nın geleceği için hem de güvenlik ve demokrasi dengesinin geleceği için kaygı verici bir gelişme" dedi.
Talip Küçükcan - 18.11.2015
Küçükcan, Avrupa Parlamentosu'nda
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, TBMM’deki yemin töreninin ardından görevli olarak Brüksel’e gitti.
Talip Küçükcan - 09.11.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
Şehir dışında olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile milletvekilleri Necdet Ünüvar ve Talip Küçükcan'ın mazbatalarını da AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni aldı.
Talip Küçükcan - 07.11.2015
Milletvekili Seçiminin Ardından
Yeni, şöyle devam etti: "Milletimiz bize çok önemli bir sorumluluk yükledi. 7 Haziran'dan sonra yaşanan süreci bütün millet gördü. Bu milletin maalesef AK Parti'den başka umudu olmadığını hep beraber müşahede ettik. Eğer tek umut bizsek, bu milletin geleceğiyle dertleneceksek sorumluluğumuz çok büyük. 1 Kasım'ın bize yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak çalışacağız ve inşallah yeni Türkiye'nin, güçlü Türkiye'nin dosta düşmana ne olduğunu göstereceğiz." Seçimde görev alan bazı partililere plaket sunulan toplantıya, AK Parti Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Tamer Dağlı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
Talip Küçükcan - 05.11.2015
Agit Temsilcisi Prof. Küçükcan'dan Üye Ülkelere "Reform" Çağrısı
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Müslümanlara Karşı Ayrımcılık ve Hoşgörüsüzlükle Mücadele Özel Temsilcisi ve AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, AGİT üyesi ülkelerden, Müslümanları, gittikçe artan oranda adaletsizlik, ırkçılık, ayrımcılık, haksızlık ve hoşgörüsüzlükten koruyacak siyasi ve hukuki reformlar yapmalarını istedi.
Talip Küçükcan - 02.11.2015
AK Parti 17 İlde Adaylarının Tamamını Meclis'e Gönderdi
AK Parti'nin 1 Kasım'da yapılan seçimde çıkardığı milletvekilleri ve seçim bölgeleri şöyle: Adana : Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı Adıyaman :  Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat Afyonkarahisar : Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal  Ağrı: Cesim Gökçe Aksaray : İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti  Amasya :  Mehmet Naci Bostan, Haluk İpek  Ankara 1.
Talip Küçükcan - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - Adana
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : Adana Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti ÖMER ÇELİK 2 - AK Parti NECDET ÜNÜVAR 3 - AK Parti FATMA.
Talip Küçükcan - 01.11.2015
1 Kasım Genel Seçimi
Buna göre, AK Parti'den Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç ve Tamer Dağlı, CHP'den Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş ve Aydın Uslupehlivan, MHP'den Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı ve Seyfettin Yılmaz, HDP'den Meral Danış Beştaş, Meclise giren isimler oldu.
Talip Küçükcan - 27.10.2015
Ceyhan'da 5 Bin Kişilik Aşure
Okul Müdürü Mehmet Atasoy, bu yıl hicri takvim muharrem ayında aşure etkinliği düzenlendiklerini belirterek, bir hayırsever tarafından yaptırılan aşurenin ilçe merkezindeki okullardaki öğrencilere dağıtılacağını söyledi.  Etkinliğe katılan AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan ile Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk de öğrencilere aşure ikram etti.
Talip Küçükcan - 25.10.2015
Türkiye'den KKTC'ye Su Temin Projesi
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, "Mersin'den KKTC'ye denizin 250 metre derinliğinde, Türkiye'de imal edilen borularla 80 kilometre su taşınması dünyada benzeri olmayan bir projedir.
Talip Küçükcan - 18.10.2015
Ak Partili Küçükcan, Kayserililerle Buluştu
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, Adana'daki Kayserililerin buluşma noktası olan Kayseri Erciyes Anadolu Derneği'ni ziyaret etti.
Talip Küçükcan - 12.10.2015
AK Parti Adana Milletvekili Küçükcan Açıklaması
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, "AK Parti hükumetleri insan odaklı bir siyaset yürütüyor.
Talip Küçükcan - 28.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Talip Küçükcan - 23.09.2015
AK Parti Ceyhan İlçe Teşkilatında Bayramlaşma
Parti binasından düzenlenen törende konuşan AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, tüm Türkiye'nin birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde bir bayram geçirmesini diledi. Türkiye'nin yaşanan son terör olaylarından dolayı bayrama buruk ve hüzünle girdiğini belirten Ünüvar, ülkenin huzuru için operasyonların devam edeceğini dile getirdi.    Milletvekili Fatma Güldemet Sarı de 1 Kasım seçimlerine hazır olduklarını ve iktidar olmak için gece ve gündüz çalışacaklarını belirtirken milletvekili Talip Küçükcan ise AK Parti'nin olmadığı bir Türkiye'de tüm olumsuzlukların yaşandığını ve bir çok ülkenin de bunu fırsat bilip nemalanmasına karşı mücadele edeceklerini ifade etti.
Talip Küçükcan - 23.09.2015
Adana'da AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı
Partililere seslenen Yeni, şu anda eti kemiğinden ayırmaya, kardeşi kardeşe düşürmeye, milleti ayrıştırmaya; bu cennet vatanda al bayrağın altında yaşama haklarına kastetmeye çalışanlar olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bu kötü emellere sahip olanlara karşı bu milletin omuz omuza kardeşçe tek vücut olarak hareket edecektir. 1 Kasım seçimlerine giderken milletimizin önünü açacak, devletimizi en güçlü hale getirecek AK Parti kadrolarından her birisi birbirinden kıymetli adaylarımızla sizleri buluşturmak istiyoruz." Yeni, konuşmasının ardından birinci sıra adayı olan Çelik'in toplantıya katılamaması nedeniyle sırasıyla adaylar Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Mehmet Sağlam, Ahmet Zenbilci, Müberra Kara, Hasan Hüseyin Kuşcu, Hasan Berzan Toprak, Zekeriye Yıldızoğlu, Mehmet Akif Dostbil ve İbrahim Dölek'i takdim ederek tanıttı.
Talip Küçükcan - 22.09.2015
Ak Partili Küçükcan'dan Aa'ya Ziyaret
AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, Anadolu Ajansı Adana Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
Talip Küçükcan - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Sunuldu (2)
AK Parti, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.
Talip Küçükcan - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Talip Küçükcan Haberleri | Talip Küçükcan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Talip Küçükcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Talip Küçükcan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Milletvekili Küçükcan, Türkiye'nin Mülteci Politikasını Anlatacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 03:20:56. #1.16#

title