Talihsiz Kazaya Rağmen Gösteriye Devam Etti

Talihsiz Kazaya Rağmen Gösteriye Devam Etti

Alman Renz Sirki'nin Fransa'nın Le Mans Şehrindeki Turnesinde Düzenlediği ve 4 Bin Seyircinin Katıldığı Gösteri Esnasında Sirkin Sahiplerinden ve Sunucu 39 Yaşındaki Daniel Renz, Timsahlar Tarafından Koparılan Baş Parmağına Rağmen Acı İçinde Gösteriye Devam Etti. Bu Davranış Seyirciler Tarafından Takdirle Karşılandı.

Talihsiz Kazaya Rağmen Gösteriye Devam Etti

Alman Renz Sirki'nin Fransa'nın Le Mans şehrindeki turnesinde düzenlediği ve 4 bin seyircinin katıldığı gösteri esnasında sirkin sahiplerinden ve sunucu 39 yaşındaki Daniel Renz, timsahlar tarafından koparılan baş parmağına rağmen acı içinde gösteriye devam etti. Bu davranış seyirciler tarafından takdirle karşılandı.

Şoka giren Renz, olayı şu sözlerle anlattı:

"İzleyicilere timsahların zorda kalmadıkça insan yemediğini ispatlamak için 2 metre boyundaki King adlı timsahı okşuyordum. Aniden hamle yapıp sol elimin baş parmağını kaptı ve kafasını çevirip kopan parmağı kafesin içine fırlattı. Elimden kan fışkırmaya başladı. Dışarı kaçamadım çünkü içeride 5 tane timsah daha vardı. Hepsini yuvalarına sokana kadar beklemek zorunda kaldım. İşin komik yanı, seyircilerin hadiseyi gösterinin parçası olarak algılaması ve alkışlamasıydı."

(AİS-EA-EA-SN-D)

Kaynak: İHA