Talat Bulut "Beni de Taciz Etti" Diyen Hande Ataizi'ne Cevap Verdi

Talat Bulut "Beni de Taciz Etti" Diyen Hande Ataizi'ne Cevap Verdi

Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programa bağlanan Talat Bulut, yıllar önce tacizine uğradığını söyleyen Hande Ataizi için "Böyle bir taciz varsa neden 18 yıl bekledi?" dedi.

07.06.2018 14:31 | Son Güncelleme: 07.06.2018 15:39

Son günlerde 'taciz' iddialarıyla gündemden düşmeyen 'Yasak Elma' dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut, 'Duymayan Kalmasın' adlı programın canlı yayınında Hande Ataizi'ye cevap verdi.

"TACİZ VARSA NEDEN MAHKEMEYE GİTMEDİ?"

Rahmetli Ömer Kavur, 'Göç Zamanı'nda Hande Ataizi'yi oynatacağım' dediği zaman, 'bu senaryo Hande'ye uygunsuz, oynatmayın' dedim.Bir röportajımda bana 'Hande'nin oyunculuğunu nasıl buluyorsun?' dediler. 'Oyuncu değil, magazin figürü' dedim. Bu açıklamadan sonra kendi tarzı ile cevap verdi. Aynı hakareti Cihan Ünal'a da yaptı, hatırlıyor musunuz? Böyle bir taciz varsa neden mahkemeye gitmedi? Beni yargının önüne çıkarmadı? Hiçbir dizide yok, sinemada yok. 18 yıl sonra çıkıp bunu konuşuyorsun? Bir kadına bugün 'çok şıksın' dediğinde artık bunu taciz olarak algılıyorlar. Eğer suçluysam yargılanayım, buna karşı değilim.

YILLAR SONRA İTİRAF ETTİ

Hande Ataizi de 18 yıl önce "Melekler Evi" filmindeki rol arkadaşı Talat Bulut'u tacizle suçlamıştı. Talat Bulut'un tekrar tacizle gündeme gelmesi üzerine Hande Ataizi, "Dünyada tacize karşı bir ayaklanma var. Kadınlar artık daha cesur. Ben de o dönem o tarz şeyler yaşadım. Bu emekçi kız, korkmamış dava açacağını söylemiş, helal olsun" dedi.

Talat Bulut 'Beni de Taciz Etti' Diyen Hande Ataizi'ne Cevap Verdi
Haber Yorumları (29)
ANTEN HİLMİ: Ülkede yolsuz bakanı korurlar gık çıkmaz vay hande 18 yıl niye beklemiş zaten ozaman konuşsa bugün burda olmazdı şimdiye çoktan figüranken kovulmuş biri olurdu
İNCE İNCE SİNEMİNCE: Yalnız Hande o zaman da çok ünlüydü
KUBİLAY: ABD bu tür taciz davaları yıllar sonra ortaya çıkıyor hooywod starları daha yeni taciz konusunda konuşur oldular hande neden şimdi konuşmuş diyorsunuz amerikadada yeni konuşuyorlar kimse bizim gibi saçma soru sormuyor onlara çünkü onların derdi bir suç varmı yargı bunun karşısında ne yapmalı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title