Takla Atan Kamyonetin Şoförü Yanarak Öldü

Takla Atan Kamyonetin Şoförü Yanarak Öldü

Muğla'nın Kavaklıdere İlçesi'nde iddiaya göre otomobil tarafından sıkıştırılan kamyonet takla atarak şarampole yuvarlandı

Takla Atan Kamyonetin Şoförü Yanarak Öldü

Muğla'nın Kavaklıdere İlçesi'nde iddiaya göre otomobil tarafından sıkıştırılan kamyonet takla atarak şarampole yuvarlandı. Ormanlık alanda durduktan sonra alev alan kamyonetin şoförü yanarak can verdi.

Kaza, saat 20. 30 sıralarında, Çamlıyurt Köyü Erikli Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Görgü tanıklarının iddiasına göre, köpeğe çarpan otomobil, daha sonra kamyoneti sıkıştırdı. Kontrolden çıkan kamyonet takla atarak şarampole yuvarlandı.

Ormanlık alanda duran kamyonet daha sonra alev aldı. İddiaya göre köpeğe çarptıktan sonra kamyoneti sıkıştıran otomobil, kazaya rağmen olay yerinden hızla uzaklaştı.

Kamyonetin tutuşmasıyla birlikte ormanlık alanda da yangın çıktı. Kazayı görenler, olayı sağlık, jandarma ve orman işletme ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde plakası henüz belirlenemeyen kamyonetin şoförünün yanarak hayatını kaybettiğini belirledi.

Ormanlık alanda çıkan yangında Kavaklıdere Orman İşletme Müdürlüğü ekiplerin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü. Yangında 1 dönümlük ormanlık alanın zarar gördüğü belirtildi.

Jandarma ekipleri hayatını kaybeden şoförün kimliğini ve kazaya sebebiyet verip kaçtığı ileri sürülen otomobil plakasını ve sürücüsü tespit etmek için çalışma başlattı. - Muğla/ Kavaklidere