Tahir Elçi Haberleri

Tahir Elçi haber, Tahir Elçi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tahir Elçi - 14.11.2016
Karanlığın Ötesinden Gelen Sesler
"Başka ne yapsam ağzımda kül tadı bırakırdı." Türkiye'li bir avukatın anlatımı ile… "İnsanlar burada genellikle arkalarında sıkılan tek bir kurşunla öldürülürler. Derneğimizde omuzlarımıza ayna yerleştirme fikri üzerine espriler yapardık. Böylece arkamızdan gizlice yaklaşanları görebilirdik. Böylece bizi öldürmek için arkamızdan gizlice yaklaşanları görebilirdik." Sezgin Tanrıkulu'nun Diyarbakır Baro Başkanı iken verdiği bir röportaj yer aldığı bölümden Tahir Elçi'ye.
Tahir Elçi - 22.10.2016
İstanbul Barosu Yeni Başkanını Seçiyor
Genel kurulda üyelere, başkan olarak son kez hitap eden Ümit Kocasakal'ın konuşması sırasında bir grup avukat, ellerinde geçen sene öldürülen Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin fotoğrafıyla salona girdi.
Tahir Elçi - 22.10.2016
5 Adayın Yarışacağı İstanbul Barosu Genel Kurulu Başladı
HALIÇ Kongre Merkezi'nde iki sürecek olan İstanbul Barosu Genel Kurulu, Genel Kurul Başkanlık Divanı seçimi ile başladı. 5  adayın başkan olmak için yarışacağı genel kurulda yeniden aday olmayan mevcut başkan Ümit Kocasakal'ın konuşması sırasında ellerinde Tahir Elçi'nin fotoğrafını taşıyan bir grup avukat salona girdi.
Tahir Elçi - 23.09.2016
Tahir Elçi'nin Öldürülmesi Olayı İddianameye Yansıdı
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca, Sur ilçesinde güvenlik güçlerine teslim olan PKK'lı teröristler ve sivillerinin bulunduğu 32'si tutuklu 40 sanık hakkında hazırlanan iddianamede, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülme olayıyla ilgili sanık ifadesi de yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tahir Elçi Haberleri | Tahir Elçi Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Tahir Elçi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tahir Elçi kimdir, hayatı ve biyografisi. Tahir Elçi İstanbul'da Anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 03:37:34. #1.14#
title