Tagiad, 3 Yıl Daha Başkan Tuncel ile Devam Dedi

Tagiad, 3 Yıl Daha Başkan Tuncel ile Devam Dedi

Kastamonu'nun Taşköprü İlçesinde 2000 Yılında Faaliyete Başlayan Taşköprü Genç İşadamları Derneği (Tagiad), 6. Olağan Genel Kongresinde Başkanı Ömer Tuncel ile Üç Yıl Daha Devam Kararı Aldı.

Tagiad, 3 Yıl Daha Başkan Tuncel ile Devam Dedi

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde 2000 yılında faaliyete başlayan Taşköprü Genç İşadamları Derneği (TAGİAD), 6. olağan genel kongresinde Başkanı Ömer Tuncel ile üç yıl daha devam kararı aldı.

İlçe merkezi Pulcular Mahallesindeki şirket binasında gerçekleştirilen genel kurula, derneğin kayıtlı üyeleri hazır bulundu. Yapılan kongre ile TAGİAD'da yeni dönemde görev alacak yönetim ve denetim kurulu üyeleri belirlendi.

Divan Başkanlığını Veysel İşcan'ın, üyeliklerini de Recep İlerleyen ve Selçuk Özkan'ın yaptıkları genel kurulda, bir önceki dönemin faaliyet raporları ve yeni yönetimin bütçesi okunarak üyeler tarafından ibra edildi.

Yapılan genel kurulda TAGİAD Başkanlığına tekrar seçilen Ömer Tuncel, kendilerine gösterilen teveccühten dolayı kongre üyelerine kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Başkan Tuncel, TAGİAD'ın bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarında ki etkinliklerine daha geniş kapsamlı, farklı formatta devam edileceğini kaydetti. Girişimcilik ruhunun gelişmesi ve profesyonel bir ticaret anlayışının gelişmesine ağırlık vereceklerini aktaran Başkan Tuncel, bundan sonraki icraatlarına ilçenin ekonomisini, sosyal ve kültürel açıdan daha ilerilere götürecek, yerel materyalleri üretime kazandıracak projelere ağırlık vereceklerini ifade etti. Dört kişiden oluşan yönetim kurulu listesi ise; Veysel İşcan, Hakan Kılıç, Hüseyin Er ve Recep İlerleyen'den oluştu.