Taekwandocudan Kapkaç Savunması

Taekwandocudan Kapkaç Savunması

Bayrampaşa'da Bir Alışveriş Merkezinde Kafasıyla Kırdığı Mermerlerle Rekora Koşan Battal Gazi İsimli Sporcu, Gösteri Öncesinde Bayanlara Kapkaçtan Nasıl Korunacaklarını Gösterdi.

Taekwandocudan  Kapkaç Savunması

Bayrampaşa'da bir alışveriş merkezinde kafasıyla kırdığı mermerlerle rekora koşan Battal Gazi isimli sporcu, gösteri öncesinde bayanlara kapkaçtan nasıl korunacaklarını gösterdi.

Taekwando Türkiye Gençler birincisi ve dünya ikincisi olan Battal Gazi, Akvaryum Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen gösteride önce kendisini izlemeye gelen bayanlara kapkaçtan nasıl kurtulabileceklerini gösterdi. Bir bayanın çantasını alan Battal Gazi, koluna taktığı çantayı kapkaç yapan kişinin nasıl etkisiz hale getirilebileceğini gösterdi. Daha sonra kendisi için getirilen mermerleri üst üste sıralayan Gazi, ilk önce 14 adet üst üste konulmuş mermeri eliyle kırdı. Daha sonra yine 13 adet üst üste konulmuş mermeri bu kez elinin tersiyle kıran şahıs, son olarak 8 adet üst üste konulmuş mermeri kafasıyla kırdı. Kendisini izleyenlerden büyük alkış alan Gazi, göğsünden çıkardığı Türk bayrağını açtı. Gösterinin sonunda Battal Gazi, İstiklal Marşı'nı okudu.

(KT-RA-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA