TACETTİN ÖZKARAMAN HABERLERİ

Tacettin Özkaraman haber, Tacettin Özkaraman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tacettin Özkaraman - 31.01.2013
Taraklı'dan Kısa Kısa
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerli Ev'in ilçenin tanıtımında ve turizmde önemli yeri olduğunu söyledi.
Tacettin Özkaraman - 24.01.2013
Taraklı'dan Kısa Kısa
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çanak antenlerin çirkin görüntü oluşturduğunu söyledi.
Tacettin Özkaraman - 23.01.2013
Başkan Özkaraman'dan Muhtarlara Büyükşehir Birifingi
Sakarya Taraklı İlçe Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı İlçesine bağlı Köy Muhtarlarıyla Büyükşehir Belediyeleri Yasası ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Tacettin Özkaraman - 23.01.2013
Taraklı'dan Kısa Kısa
Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı Termal Tesisleri'nde düzenlediği toplantıda tüzel kişilikleri mahalleye dönüşen köyler ve uygulamalarla ilgili bilgi verdi.
Tacettin Özkaraman - 21.01.2013
Tarihi İpek Yolu Eski Canlılığını Arıyor
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada tarihi yolun turizm sayesinde yeniden canlandırılabileceğini aktardı.
Tacettin Özkaraman - 20.01.2013
Taraklı Termal'in "Turizm Merkezi" İlan Edilmesi
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Bakanlar Kurulu kararıyla Taraklı Termal'in "turizm merkezi" ilan edilmesine ilişkin, "Taraklı, sadece termal turizmi değil, doğa ve kültür turizmi açısından da önemli bir potansiyele sahip" dedi.
Tacettin Özkaraman - 08.01.2013
Tarihi Evlerin Fiyatı Arttı
Restore edilen evlerin 400 bin TL fiyatla başlayarak satıldığını ve Büyük Konakların fiyatının 1 milyon dolara kadar çıktığını belirten Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman; "Bu sene 100 bin üzerinde insan ilçeyi ziyaret etti.
Tacettin Özkaraman - 07.01.2013
Reklam Sayesinde Bölgenin Değeri Fırladı
Daha önce 30-40 bin liraya alıcı bulamayan evlerin aslına uygun restore edilmesiyle fiyatı bugün 400-600 bin liraya, büyük konakların fiyatı ise milyon dolara çıktı. Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, "Bu sene 100 bin üzerinde insan ilçeyi ziyaret etti.
Tacettin Özkaraman - 06.01.2013
Taraklı'daki Konaklar Tarihi Dokusunu Kaybediyor
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı'daki konakların, mülk sahibinin ekonomik gücünün yetersizliği ya da çoğundaki miras sıkıntısı nedeniyle yıkılmaya yüz tuttuğunu söyledi.
Tacettin Özkaraman - 01.01.2013
Özkaraman, 2013 Hedeflerini Açıkladı
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, 2013 yılının Taraklı için dönüm noktası olacağını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 23.12.2012
Bedirhan Gökçe Şiirleriyle Duygulandırdı
Adapazarı Belediyesi Orhangazi Kültür Merkezi'nde düzenlenen şiir dinletisine Adapazarı belediye Başkanı Süleyman Dişli, başkan Vekili Erol Aydın, Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Taraklı Belediyesi Başkanı Tacettin Özkaraman ve çok sayıda Bedirhan Gökçe hayranı katıldı.
Tacettin Özkaraman - 04.12.2012
Tarihi Çarşı Teknolojiye Ayak Uydurmaya Çalışıyor
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çarşıyı modernleştirdiklerini ve bu şekilde çarşının daha işlek olmasını sağlamayı hedeflediklerini anlattı.
Tacettin Özkaraman - 29.11.2012
Akademi Taraklı Başlıyor
Akademi Taraklı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, proje ile Taraklı'daki yüzlerce ortaokul ve lise öğrencilerini, üniversite eğitimlerine devam eden gençleri ve Taraklı halkı arasından çeşitli yarışmalarla, etkinlik veya çalışmalarda öne çıkmış 100 yeteneğe, 2 atölyede 30 Kasım 2012 - 7 Haziran 2013 tarihleri arasında 20 yazar-çizer ve sanatçı tarafından atölye eğitimi verilmesini hedeflediklerini kaydetti.
Tacettin Özkaraman - 28.11.2012
"Akademi Taraklı" Başlıyor
"Akademi Taraklı"nın 30 Kasım'da başlayacağını 7 Haziran'da da kapanışı gerçekleştireceklerini kaydeden Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ortaöğretim ve liseden iki atölye için 25'er olmak üzere 50 öğrenci ayrıca Taraklılı olup dışarıda çeşitli üniversitede eğitim gören Taraklılı öğrenci arkadaşlarımız da hafta sonu buraya davet edilecek. Onları da misafirlerimizle bir araya getireceğiz. Onun haricinde Taraklı halkından bu konulara ilgi duyan, yeteneği olan vatandaşlarımızı da bu isimlerle bir araya getirmeyi planlıyoruz. Edebiyat ve görsel sanat alanlarına ilgi duyan herhangi bir arkadaşımız önlerine rol model olarak gelmiş olan, alanında başarılı bir insanı gördüğü zaman muhakkak o alandaki motivasyonu artacaktır." -"Sanatçıların mesleki yaşantılarını yakından görecekler"- Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman da, "Akademi Taraklı"nın öğrencilerde ön plana çıkmamış olan yeteneklerinin ortaya çıkacağını ve öğrencilerin ufuklarının genişleyeceğini anlattı.
Tacettin Özkaraman - 25.11.2012
Ecdat Yadigarı Cami 5 Asırdır Hizmet Veriyor
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine, caminin Osmanlı İmparatorluğu'ndan kalan önemli bir eser olduğunu, caminin kubbesinin tamamının kurşundan yapıldığını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 20.11.2012
Taraklı'da Parke Döşeme Çalışmaları
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu çalışmalarla ilçede bozulan yol kalmayacağını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 17.11.2012
Taraklı'da Restorasyon Çalışmaları
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Hacı Atıflar Hanı'nın ilçede turizme eşsiz güzellik katacağını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 13.11.2012
Libyalı Diplomat, Aile Köklerini "Taraklı"Da Buldu
-Taraklı Buluşması- Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ise kendileri için büyük bir sürpriz olduğunu dile getirerek, Taraklı'nın eski bir yerleşim yeri olduğunu, bundan dolayı da geçmişte Taraklı'da yaşayan ve bugün dünyanın çeşitli yerlerine dağılmış insanlar bulunduğunu öne sürdü.
Tacettin Özkaraman - 30.10.2012
Taraklı'da Konser Düzenlendi
Belediye düğün salonunda düzenlenen konser öncesinde konuşan Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulması ile vatandaşların insan haklarına sahip olduğunu belirterek, "İnsanlar için modern hukuk sistemleri oluşturuldu.
Tacettin Özkaraman - 26.10.2012
Kurban Bayramı Kutlanıyor
Taraklı Belediyesi'nde düzenlenen bayramlaşma programına, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Belediye Meclisi üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı, CHP İlçe Başkanı Sebahattin Dönmez, DSP İlçe Başkanı Nevzat Akay, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Sayın, muhtarlar, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.
Tacettin Özkaraman - 23.10.2012
Satso'dan Özkaraman'a Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girimciler Kurul Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman'ı ziyaret etti.
Tacettin Özkaraman - 16.10.2012
Taraklı İmar Revizyon Çalışmaları
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı'yı plansız bırakmayacaklarını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 08.10.2012
Taraklı'da Asfaltlama Çalışmaları
Taraklı Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından cadde ve sokaklarda asfalt çalışması yapılıyor."Altyapı çalışmalarımız tamamlandığında, bütün yolları tamamen asfalt yapacağız" ifadelerini kullandı.
Tacettin Özkaraman - 01.10.2012
Geleneksel Taraklı Panayırı Yapıldı
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine panayıra yaklaşık 20 bin kişinin katıldığını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 24.09.2012
Seyahat Yazarları ve Rehberler Sakarya'da Buluştu
Gazeteciler, AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, Sakarya Valisi Mustafa Büyük ile Geyve ilçesine bağlı Umurbey köyündeki bağdan üzüm topladı. İpekyolu güzergahında bulunan ve tarihi evleriyle ünlü Taraklı ilçesine giden grup, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman'dan tarihi Taraklı evleri hakkında bilgi aldılar.
Tacettin Özkaraman - 20.09.2012
Sakarya'da Ahilik Haftası Kutlandı
Törene Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, SESOB Başkanı Hasan Alişan ve çok sayıda davetli katıldı.
Tacettin Özkaraman - 06.09.2012
Taraklı'da Geleneksel Panayır Hazırlıkları
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Tarihi Taraklı Panayırının bu yıl geçtiğimiz yıllara göre daha hareketli geçeceğini umduklarını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 26.08.2012
Köy Sakinleri, İş Makinelerini Durdurdu
-Taraklı Belediye Başkanı Özkaraman- Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ise derenin köy sınırları içinde kalmadığını öne sürdü.
Tacettin Özkaraman - 18.08.2012
Taraklı Belediye Başkanı Özkaraman Açıklaması
"Amacımız birlik ve beraberlik içinde aynı duyguları paylaşmak ve birbirimize destek olmaktır" dedi.
Tacettin Özkaraman - 16.08.2012
Taraklı'lılar; Taraklı Termal'in İftarı'nda Biraya Geldi
BiraradaTermal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç ile Başkan Yardımcısı Süleyman Tunç'un ev sahipliğini yaptığı İftar'a; Kayseri İli Akkışla İlçesi'ne atanan Taraklı Kaymakamı Muhlis Arslan, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı İlçe Jandarma Komutanı Ersoyu Davet, Taraklı İlçe Emniyet Amiri Cem Çiftçi, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı, CHP Taraklı İlçe Başkanı Sabahattin Dönmez, Taraklı İlçe Müftüsü Fahrettin Kaya, Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Timuçin Çetiner, Taraklı İlçe Nüfus Müdürü Reşat Alacan, Taraklı İlçe Özel İdare Müdürü Hamit Kıratlı, Kızılay Derneği Taraklı Şube Başkanı Alaattin Yılmaz, Taraklı İlçe Mal Müdür Vekili Sezai Çelik, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Kadir Sayın, Kaymakamlı Yazı İşleri Md.
Tacettin Özkaraman - 15.08.2012
Taraklı Belediye Başkanı Özkaraman Açıklaması
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, ilçe halkına bir dönem daha hizmet etmek istediğini söyledi.
Tacettin Özkaraman - 06.08.2012
Taraklı Belediye Başkanı Özkaraman Açıklaması
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, konutların iki ay içinde bitirilerek hak sahiplerine verileceğini söyledi.
Tacettin Özkaraman - 06.08.2012
AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik Taraklı'da
AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı ve Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman'la birlikte esnafı ziyaret eden Vekil Çelik, ilçeye gelen turistlerle selamlaşıp bir süre çay bahçesinde vatandaşlarla birlikte oturarak sohbet etti.
Tacettin Özkaraman - 06.08.2012
"Taraklı Fotografik Bir Bölgedir"
Çok sayıda sanatsever katıldı Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile Taraklı Termal A.
Tacettin Özkaraman - 05.08.2012
Taraklı Belediye Başkanı Özkaraman Açıklaması
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, ilçelerinin yabancı turistleri ağırlayacak konuma gelmesinden son derece memnun olduğunu söyledi.
Tacettin Özkaraman - 04.08.2012
Sakarya Medyası Taraklı Termal ve Taraklı'da
Taraklı Gezisi Ardından Taraklı Termal Turizm hakkında sunum alan basın mensupları; Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman'ın misafiri olarak Taraklı'lı Gazeteci İzzettin Kömürcü ile birlikte Hıdırlık Tepesi çıkarak, buradan Taraklı'yı kuş bakışı izledi.
Tacettin Özkaraman - 03.08.2012
Taraklı Belediyesi Personeline İftar
Taraklı Termal Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programda konuşan Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, programa katılanlara teşekkür ederek, "Bu güzel ayda sizlerde iftar açmaktan mutluluk duydum" dedi.
Tacettin Özkaraman - 28.07.2012
Taraklı'da Restorasyon Çalışmaları
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, eski belediye binasında restorasyon çalışması yapacaklarını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 27.07.2012
Taraklı'da 2. Etap TOKİ Çalışması
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Hacımurat Mahallesi'ndeki toplu konut çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Tacettin Özkaraman - 22.07.2012
Sakarya'da Ramazan Dolu Dolu Geçiyor
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri'nde ilk olarak Adapazarı Kültür Merkezi önünde açılan kitap fuarını gezen Vali Büyük, Başkan Toçoğlu, Emniyet Müdürü Aktaş ve SATSO Başkanı Kösemusul, esnaflarla sohbet etti ve satılan kitapları incelediler. Daha sonra kültür etkinliklerinin adresi olan Kent Meydanı'nda açılış kurdelesini kesen protokol Gar Meydanı'nda incelemelerde bulundu. Işık ve ses gösterili havuz başında sohbet eden protokole Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ve Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman da katıldı.
Tacettin Özkaraman - 21.07.2012
Taraklı Termal'de "Yalaza"lı Ramazan Gecesi
Seçkin davetliler ve misafirler Tarihçi-Yazar Fahri Tuna'nın organizasyonu ve sunumu ile gerçekleşen programa; Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı İlçe Müftüsü Fahrettin Kaya, Taraklı Termal A.
Tacettin Özkaraman - 20.07.2012
Albay Şimşiroğlu'ndan Taraklı Termal'e Ziyaret
Taraklı Termal inşaat alanını gezdi Safranbolu 125'inci Jandarma Eğitim Alayı Komutanı görevinde iken Sakarya İl Jandarma Komutanı görevine atanan Albay Ahmet Adnan Şimşiroğlu; Taraklı Termal'i ziyaret etti. Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve Taraklı İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Ersoyu Davet ile birlikte inşaat alanını gezen İl Jandarma Komutanı Albay Ahmet Adnan Şimşiroğlu; Taraklı Termal A.
Tacettin Özkaraman - 19.07.2012
Taraklı Ramazan'da Dopdolu
Sakin Şehir Taraklı'da 11Ayın Sultanı Mübarek Ramazan Ayının gelmesiyle birlikte; Taraklı Termal A.Ş ile ortaklaşa olarak Ramazan Kültür-Sanat Programı hazırlayan Taraklı Belediyesi; her hafta değişik bir aktivitenin yer alacağı 4 ayrı dopdolu Ramazan etkinliğine imza atacak. Türkiye'nin en sakin şehri Taraklı'ya özgü etkinliklerin yer alacağı Ramazan Kültür-Sanat Programı ile ilgili açıklama yapan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve Taraklı Termal A.
Tacettin Özkaraman - 18.07.2012
Taraklı'da Su Şebekesi Yenileme Çalışmaları
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, su şebekesinin yenilenmesiyle ilçe halkının 2050 yılına kadar sorun yaşamayacağını söyledi.
Tacettin Özkaraman - 18.07.2012
Türkiye Asırlık Camileriyle Ramazanı Karşılayacak
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, caminin ilçe için önem taşıdığını kaydederek, "Yunuspaşa Camisi kubbesi, minaresi, yüksekliği, kapı çerçeve ve revak uyumuyla estetiğin sembolüdür' dedi.
Tacettin Özkaraman - 18.07.2012
Türkiye Asırlık Camileriyle Ramazanı Karşılayacak
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, caminin ilçe için önem taşıdığını kaydederek, "Yunuspaşa Camisi kubbesi, minaresi, yüksekliği, kapı çerçeve ve revak uyumuyla estetiğin sembolüdür' dedi.
Tacettin Özkaraman - 04.07.2012
Taraklı Belediye Başkanı Özkaraman'a Ziyaret
Eceabat Belediye Başkanı Kemal Dokuz, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman'ı ziyaret etti.
Tacettin Özkaraman - 02.07.2012
Bakan Günay Taraklı Termal'i Çok Beğendi
Taraklı Termal'in 3D maketi üzerinden brifing Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Taraklı Kaymakamı Muhlis Arslan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Kılıç, Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz ile Taraklı protokolünü'nde hazır bulunduğu ziyarette; Bakan Ertuğrul Günay'ı inşaat alanını gezdiren Taraklı Termal A.
Tacettin Özkaraman - 01.07.2012
Sakarya Kültür ve Turizm Konseyi 6. Çalıştayı
Serdivan Tunatan Tesislerinde düzenlenen çalıştaya Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Prof. Dr. Mustafa İsen, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, AK Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk, MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdür Hüseyin Yorulmaz, Belediye Başkanlıkları temsilcileri, Sakarya'da faaliyet gösteren turizm, konaklama, yeme-içme işletmelerinin temsilcileri, STK temsilcileri, sektör profesyonelleri, akademisyenler ve basın mensupları katıldı.
Tacettin Özkaraman - 27.06.2012
Taraklı Adliyesi'nin Kapanması
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklı Adliyesi'nin Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) kararı ile kapatılmasına ilişkin, "Adliyemizin kapanmasını istemedik, ama kapandı, alınan yanlış karardan dönülmesi için mücadelemizi"...
Tacettin Özkaraman - 26.06.2012
Taraklı'da Asfaltlama Çalışmaları
Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, asfaltlama çalışmalarının en kısa zamanda tamamlanması için gayret gösterdiklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tacettin Özkaraman Haberleri | Tacettin Özkaraman Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Tacettin Özkaraman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tacettin Özkaraman kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkanlar Projeleri Konuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 05:22:59. #1.15#

title