Tacettin Bayır Haberleri

Tacettin Bayır haber, Tacettin Bayır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tacettin Bayır - 24.09.2021
Ziynet Sertel'in adı Bornova'da yaşayacak
CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'in 41 yıllık hayat arkadaşı, Bornovalı Gazeteci-Yazar Ziynet Sertel'in ismi, Çamdibi'nde ölümsüzleşti. Bornova Belediye Meclisi tarafından oy birliği ile alınan kararın ardından Çınar Mahallesi 5006 sokak üzerinde yer alan parka, "Gazeteci Ziynet Sertel Parkı" ismi verildi. Parkın açılışı töreni, CHP İzmir Milletvekilleri; Sevda Erdan Kılıç, Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır, Mahir Polat, Ednan Arslan, Tacettin Bayır, Kani Beko, Bedri Serter, CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, İyi Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, CHP Bornova İlçe Başkanı Ertürk Çapın, İyi Parti Bornova İlçe Başkanı Mustafa Tabak, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş, başta Uğur Dündar olmak üzere çok sayıda gazetecinin katılımıyla gerçekleşti.
Tacettin Bayır - 11.08.2021
Efsane Başkan'ın mirası emin ellerde
Gültepe'nin efsane Belediye Başkanı Aydın Erten, 21'nci ölüm yıldönümünde Gültepe Toros Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı. Bir döneme damgasını vuran Erten'in sevenlerini bir araya getiren törene Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir milletvekilleri Tacettin Bayır, Kani Beko, Atila Sertel, CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Balçova eski Belediye Başkanı M.
Tacettin Bayır - 07.08.2021
TACETTİN BAYIR FOÇA KİTAP GÜNLERİ'NDE - 6 Ağustos 2021
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Sayın Tacettin Bayır'ın katılımıyla, 7 Ağustos Cumartesi günü saat 21. 00'de Beşkapılar Kalesi'nde gerçekleşecek olan söyleşi ve imza gününe davetlisiniz.
Tacettin Bayır - 04.03.2021
CHP İzmir'de şehitler için lokma döktürdü
Konak Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir Milletvekilleri Kani Beko, Tacettin Bayır, Atilla Sertel ve bazı ilçe belediye başkanlarının yanı sıra İYİ Parti, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi'nden temsilciler de katıldı.
Tacettin Bayır - 02.03.2021
TBMM Genel Kurulunda, tasarruf finansman şirketlerinin denetim altına alınmasını içeren kanun teklifi görüşülüyor
CHP Grubu adına konuşan İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, teklifin geneli itibarıyla olumlu sayılabileceğini belirterek şunları söyledi: "Sektördeki şirket temsilcileri için temel yaptırımlar ve yükümlülükler, tasarruf sahipleri için ise hedeflenen piyasada çok geç kalınmış olsa da genel hatları itibarıyla olumlu sayılabilecek bir adımdır.
Tacettin Bayır - 18.12.2020
AK Parti Menemen İlçe Başkanı Çelik'ten CHP'ye tepki Açıklaması
CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Menemen Belediye Başkan Vekili Deniz Karakut'un da aralarında bulunduğu CHP'lilerle Menemen Cumhuriyet Meydanı'nda yaptığı basın açıklamasında, yürütmenin durdurulması kararına itiraz edeceklerini duyurmuştu.
Tacettin Bayır - 12.12.2020
CHP'li Bayır'dan "Yerli malı kullanımına ağırlık verilsin" önerisi Açıklaması
CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, yerli üretim ve tüketim dengelerinin bir devlet politikası haline getirilmesi gerektiğini, aksi halde Türkiye'yi bekleyen tehlikelerin bertaraf edilemeyeceğini belirtti.
Tacettin Bayır - 10.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, piyasada dezenfektanın halen yüksek fiyatlarla satıldığını, Türkiye'nin korona salgını sürecinde Bor madeninden yeterince faydalanamadığını iddia etti.
Tacettin Bayır - 09.10.2020
CHP'li Özel, Kılıçdaroğlu'nun 17 maddelik çözüm önerilerini kanun teklifi olarak Meclise...
Açılışa, Özel'in yanı sıra, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, CHP İzmir Milletvekilleri Atilla Sertel, CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, İzmir Ticaret İl Müdürü Şahin Ersü, Gelecek Partisi İzmir'in yeni İl Başkanı Mustafa Serhat Şener, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı Başkanı Mehmet Ali Susam ile muhtarlar ve mahalleli katıldı.
Tacettin Bayır - 23.09.2020
Urla'daki minibüs şoförlerine Kovid-19 semineri verildi
Urla Kaymakamlığı, Urla Belediyesi, Urla Şoförler Odası, Herkes İçin Acil Sağlık Derneği ve Urla Kent Konseyi Çevre ve Sağlık Komisyonu iş birliğiyle Urla Eski Tamirhane binasında gerçekleştirilen seminere, CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Urla Şoförler Odası Başkanı Günay Öz, Kent Konseyi Başkanı Hadi Başman ve Urla'daki minibüsçü kooperatiflerine kayıtlı şoförler katıldı.
Tacettin Bayır - 12.08.2020
CHP'li Ali Öztunç'tan İzmir'de yapımı planlanan go-kart pistiyle ilgili açıklama Açıklaması
Öztunç'un ziyaretine CHP İzmir Milletvekilleri Ednan Arslan, Kamil Okyay Sındır, Tacettin Bayır, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, ilçe başkanları ve partili vatandaşlar katıldı.
Tacettin Bayır - 11.06.2020
Rekabetin Korunması Kanunu'nda değişiklik teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Türkiye'de hala üretim sevdalısı insanlar bulunduğunu belirterek, "Bu insanların haksız rekabete karşı korunması, tekelleşmenin önüne geçilmesi, kartelleşmeye izin verilmemesi, tüketicinin haklarının korunması gibi yatırımcıya güven verip, yerli ve yabancı yatırımcıyı yani sermayeyi üretimin içine çekmek zorunluluğumuz vardır.
Tacettin Bayır - 15.02.2020
Torbalı'da geri dönüşüm tesisi protestosu
CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Torbalı Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bölge sakinlerinin katıldığı eylemde yağmur altında yürüyüş yapan grup adına Ege Doğa Koruma Birliği Adnan Pelvanlar ve Sarı Zeybekler İzmir İl Temsilcisi Emirhan Turkan, basın açıklaması yaptı.
Tacettin Bayır - 08.02.2020
CHP İzmir İl Kongresi başladı
  İZMİR'de 37'inci CHP İl Kongresi, Kültürpark Celal Atik Spor Salonu'nda başladı. 655 il delegesinin oy kullanacağı kongrenin, blok liste ile yapılması istendi. CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, seçimin blok liste ile yapılması talebi üzerine söz alarak, "655 delegesi olan İzmir'in listelerde yaklaşık yer bulabilecek arkadaşımızın sayısı 95 civarındadır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tacettin Bayır Haberleri | Tacettin Bayır Kimdir - Haberler - Tacettin Bayır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tacettin Bayır kimdir, hayatı ve biyografisi. Ziynet Sertel'in adı Bornova'da yaşayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 02:26:36. #1.15#

title