Taçed, Başesgioğlu'nu Yılın Bakanı Seçti

Taçed, Başesgioğlu'nu Yılın Bakanı Seçti

Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Birliği (Taçed); Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nu 'Yılın Bakanı', Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu'nu da 'Yılın İl Belediye Başkanı' Seçti.

Taçed, Başesgioğlu'nu Yılın Bakanı Seçti

Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Birliği (TAÇED); Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nu 'Yılın Bakanı', Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu'nu da 'Yılın İl Belediye Başkanı' seçti.

TACED tarafından her yıl geleneksel olarak verilen başarı ödülleri çerçevesinde 2007 yılında ödül kazananlar belirlendi. 55 kişinin ödül aldığı listede Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başegkioğlu "Yılın Bakanı" seçilirken, "Yılın İl Belediye Başkanı" olarak Turhan Topçuoğlu ödül almaya hak kazandı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Turhan Topçuoğlu, "Türkiye genelinde değişik kategorilerde ödül alanların listesinde benim de adımın bulunması bana büyük onur verdi" dedi. 18 Ocak tarihinde Ankara'da

yapılacak olan törenle ödülünü alacağını belirten Topçuoğlu, "Şahsıma verilecek olan 'Yılın İl Belediye Başkanı' ödülünü her zaman taktir ve teşvikleriyle bize güç veren Kastamonulu hemşehrilerimiz adına alacağım" diye konuştu.

(SÖ-BÖ-OK-Y)

Kaynak: İHA