Galatasaray, Şampiyonlar Liginin En Az Koşan Takımı Oldu

Galatasaray'ın Şampiyonlar Liginde en az koşan takım olması, Almanya deplasmanında da takımı zora soktu. Sarı-kırmızılılar, Alman ekibinden 9 kilometre daha az mesafe kat etti.

Galatasaray'ın fiziksel olarak kötü durumda olması Schalke 04 maçına da yansıdı. 32 takım arasında en az koşan ekip olarak dikkat çeken sarı-kırmızılılar, bu geleneğini Almanya'da da sürdürdü.

Cim-Bom, Schalke'den 9 km daha az mesafe kat etti. Schalke 111.3 km koşarken, Galatasaray 102.3 kilometreyle buna eşlik etmeye çalıştı. Bu durum Galatasaray'ın fiziksel olarak ne durumda olduğunu gözler önüne serdi.

Kaynak: Skorer

YORUMLAR (23)

 • TRAKYALI:
  durun yeise kapılmayın. . bunlar daha iyi günler. . kabuslar var sırada. . önce uefa sonra avrupa en son da lig. . iyi günler bunlar. . iyi. .
 • HAYRAN:
  HİÇ ŞAŞIRMADIM.TRİBÜNDE İZLERKEN YANIMDAKİLERE SÖYLEDİĞİMDE İNANMIYORLARDI. TAKIM KOŞSA BOL GOL POZİSYONUNA GİRER VE O KADAR KOLAY GOL YEMEZ. İMPARATOR VARYA HADİ ASLANLARIM VATAN MİLLET SAKARYA DER OLUR BİTER.
 • HÜSEYİN ERKEK:
  adi karaktersiz herifler aldığınız paralar haram zehir zıkkım olsun. . . sahada bir hata yaradığınız yok. . . ancak yer içer yatarsınız. .
  HAYRAN: HOCA ÇALIŞTIRMAZSA ADAMLAR NE YAPSIN.
Tüm 23 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.