Tabipler Odası Haberleri

Tabipler Odası haber, Tabipler Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tabipler Odası - 30.10.2018
Bandırma'da Üniversite Sanayi İşbirliği İçin İlk Adım Atıldı
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Bandırma Organize Sanayi Bölgesi (OSB) arasında bölgede teknik meslek yüksekokulu kurulması için protokol imzalandı.
Tabipler Odası - 15.10.2018
2. Teknoloji Transfer Ofisleri Buluşması
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Muhammet Bilal Macit, meselenin, sadece üniversitedeki akademisyenlerin, girişimcilerin sanayiye destek vermeleri olmadığını belirterek, "Topyekün bütün bölgedeki, hem firmaların hem sanayinin hem üniversitelerin bilginin...
Tabipler Odası - 11.10.2018
Cw Enerji, Sdü ile İş Birliğine Hazırlanıyor
Antalya Organize Sanayi Bölgesi'nde güneş paneli üreten CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ'nin Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) ile ürün geliştirme alanında iş birliği yapmak için görüşmeler yürüttüğü bildirildi.
Tabipler Odası - 10.10.2018
Sağlıkta Şiddet Yasası" İçin Nöbet Eylemi Yaptı
Trabzon Tabipler Odası Başkanı Ebru Sivri, burada yaptığı açıklamada, şifa vermek için çabaladıkları insanlar tarafından öldürülmeyi kabul etmediklerini belirterek, "Sağlık kurumlarında şiddetin kanıksanmasını, normalleştirilmesini kabul etmiyoruz.
Tabipler Odası - 9.10.2018
Gaziantep'te Sağlık Çalışanlarına Şiddete Tepki
Gaziantep-Kilis Tabipler Odası Başkanı Ramazan Sürücü ile beraberindeki bir grup doktor ve sağlık çalışanları, ellerinde öldürülen meslektaşlarının fotoğraflarının bulunduğu dövizlerle Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde bir araya geldi.
Tabipler Odası - 15.9.2018
İlk İşim Girişim" Yarışması Başladı
Çalık Holding, Yıldız Teknopark ve Yıldız TTO ortaklığında bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "İlk İşim Girişim" yarışması için başvurular başladı.
Tabipler Odası - 15.9.2018
Dünyaca Ünlü Yapay Zeka Profesörü İTÜ'ye Geliyor
Yapay zeka konusunda Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü'nde (CalTech) gerçekleştirdiği bilimsel çalışmalarla birçok ödüle layık görülen Yaser Ebu Mustafa, İstanbul Teknik Üniversitesi'ne (İTÜ) geliyor.
Tabipler Odası - 7.9.2018
"İlk İşim Girişim" Yarışması Başladı
Çalık Holding, Yıldız Teknopark ve Yıldız TTO ortaklığında bu yıl dördüncüsü düzenlenen "İlk İşim Girişim" yarışması için başvurular başladı.
Tabipler Odası - 6.9.2018
Eczacıbaşı'ndan Açık İnovasyon Çalışmalarında Önemli Bir Adım
Eczacıbaşı Topluluğu, Türkiye'nin ilk çok merkezli kurumsal inovasyon ve girişimcilik programı olan "Eczacıbaşı Geleceğin Gücü"nü hayata geçirildi.
Tabipler Odası - 4.9.2018
Otomotivde Bilimsel Katma Değere Ödül
Otomotiv sektörüne yön veren mühendisleri İstanbul'da bir araya getiren organizasyon Uluslararası Otomotiv Mühendisliği Konferansı (IAEC) bu yıl bir ilke imza atıyor.
Tabipler Odası - 27.8.2018
Milletvekili Öznur Çalık, Ziyaretlerde Bulundu
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Tabipler Odası ile Kayısı Kent Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.
Tabipler Odası - 7.8.2018
Pamukkale Teknokent Girişimcisine Özel Ödül
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE), Teknopark İzmir, ve Atmosfer TTO tarafından 2-5 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilen Tech’n Roll teknoloji kampında, Pamukkale Teknokent’ten Hunters Of Book girişiminin kurucusu Mehmet Kalaycı özel ödüle layık görüldü.
Tabipler Odası - 6.8.2018
Bilecik Küsi İl Planlama ve Geliştirme Toplantısı
Bilecik Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) İl Planlama ve Geliştirme Kurulu toplantısı, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu başkanlığında yapıldı.
Tabipler Odası - 30.7.2018
Bitlis Tabipler Odasından Açıklama
Bitlis Tabipler Odası, Bitlis’te özellikle son günlerde artan karın ağrısı, bulantı, kusma, ishal şikayetleri ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.
Tabipler Odası - 30.7.2018
Manisa Savunma Sanayisi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Genel Sekreter Vekili Veli Oğuz, Manisa Savunma Sanayisi Teknoloji Geliştirme Kümesi kurulacağını belirterek, "İlk etapta savunma sanayinin baş aktörleri olan ASELSAN, Türk Havacılık ve Uzay Sanayi, ROKETSAN gibi kurumlar için özellikle kilit teknoloji içeren...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tabipler Odası Haberleri | Tabipler Odası Haber - Haberler - Sayfa 7 - Tabipler Odası haberleri, son dakika tabipler odası haber ve gelişmeleri burada. Göz Doktoru, Eşini Almaya Gittiği Sağlık Merkezinde Dövüldü (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 23:05:21. #1.14#
title