Tabipler Odası Haberleri

Tabipler Odası haber, Tabipler Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tabipler Odası - 9.3.2019
Girişimci Kadınlara Bilinçli Beslenme Eğitimi
Torbalı Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla "Bilinçli farkındalık ile sağlıklı beslenme eğitimi" verildi.
Tabipler Odası - 20.2.2019
Fsmvü Teknoloji Transfer Ofisi Kuruyor
Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (FSMVÜ) İstanbul Kalkınma Ajansı'nın (İSTKA) desteğiyle Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) kurmak için çalışmalara başladı.
Tabipler Odası - 12.2.2019
Yerli İlaç Sektöründe de Babayiğitler Çıkaracağız"
Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Türkiye'de ilaç tüketiminin atılacak adımlarla düşürülebileceğini belirterek, "Devlet, üniversiteler ve sanayi iş birliği ile yerli ve milli ilaç sektöründe kısa sürede önemli yol alacağımıza inanıyorum.
Tabipler Odası - 9.2.2019
Ağrı Barosundan Kök Hücre Bağışına Destek
"Kök Hücre" kampanyasına Ağrı Baro Başkanı Mehmet Salih Aydın, baro yönetim kurulu üyeleri, avukatlar, Tabipler Odası, İHD, KESK temsilcileri ve Türk Eczacılar Birliği yetkilileri ile birçok vatandaş destek verdi.
Tabipler Odası - 1.1.2019
AB Proje Yazma Çalıştayı Tamamlandı
Erzurum Teknik Üniversitesi "ETÜ Kristal Girişimcilik merkezi ve KUDAKA işbirliğiyle gerçekleştirilen AB Proje Yazma Çalıştayı tamamlandı.
Tabipler Odası - 17.12.2018
Şanlıurfa'da Sağlıkçılar, Doktora Saldırıya Tepki Gösterdi
Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin bahçesinde öğle saatlerinde toplanan Türk Tabipler Odası, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, Türk Sağlık-Sen ve Sağlık-Sen Şanlıurfa Şubeleri ile Aile Hekimleri Derneği üyeleri, saldırıyı kınadı.
Tabipler Odası - 11.12.2018
Göz Doktoru, Eşini Almaya Gittiği Sağlık Merkezinde Dövüldü (2)
MESLEKTAŞLARINDAN DOKTORA ZİYARETMardin İl Sağlık Müdürü Saffet Yavuz, Tabipler Odası Başkanı Derya Etem, Midyat Devlet Hastanesi Başhekimi Mahmut Necdet Palaz, hastane yönetimi ve görevli doktorlar, Midyat'ta, doktor eşinin çalıştığı aile sağlık merkezinde hasta yakınlarının saldırısında...
Tabipler Odası - 7.12.2018
Aeü, Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda Tanıtıldı
Ahi Evran Üniversitesinin (AEÜ) Ankara'da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarında tanıtıldığı bildirildi.
Tabipler Odası - 7.12.2018
Ege'de "Tarım 4.0 Disiplinlerarası Tematik Ege Zirvesi" Başladı
Ege Üniversitesi Araştırma Ekosistemi içerisinde disiplinlerarası çalışmaların ve bu çalışmaların etkinliğinin artırılması amacıyla "Tarım 4.0" temasıyla "Disiplinlerarası Tematik Ege Zirvesi" düzenlendi.
Tabipler Odası - 1.12.2018
Hapisteki Katalan Siyasetçilerden 2'si Açlık Grevine Başladı
Tutuklu 2 Katalan siyasetçinin avukatı Jordi Pina ve Barselona Tabipler Odası Başkanı Jaume Padros tarafından Katalonya Gazeteciler Odası'nda düzenlenen basın toplantısında Sanchez ve Turull'un yazılı açıklamaları okundu.
Tabipler Odası - 30.11.2018
3. Bitki Islahı ve Proje Pazarı
Akdeniz Teknoloji Transfer Ofisinin (TTO) girişimiyle "3. Bitki Islahı ve Proje Pazarı" projesi gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tabipler Odası Haberleri | Tabipler Odası Haber - Haberler - Sayfa 6 - Tabipler Odası haberleri, son dakika tabipler odası haber ve gelişmeleri burada. DHA YURT BÜLTENİ - 20.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 04:15:10. #1.14#
title