Tabipler Odası Haberleri

Tabipler Odası haber, Tabipler Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tabipler Odası - 10.7.2019
Tekirdağ'dan kısa kısa
Rektörlük Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen mezuniyet törenine, Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Burhan Turgut, NKÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdoğan Güntekin, Tekirdağ Tabipler Odası Başkanı Dr.
Tabipler Odası - 22.6.2019
GAÜN yüksek lisansla sanayiye destek olacak
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) tarafından Ürün Geliştirme ve Tasarım Mühendisliği Yüksek Lisans Programı açılacak.
Tabipler Odası - 21.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Selin sürüklediği odunlar deniz yüzeyini kapladıTrabzon'un Araklı ilçesini vuran, 7 kişinin öldüğü, 3 kişinin kaybolduğu sel, önüne kattığı her şeyi sahile sürükledi.
Tabipler Odası - 16.6.2019
YTÜ'lü öğrencilerden ABD'de İHA birinciliği
ABD'nin Maryland eyaletinde bu yıl 17.'si düzenlenen İnsansız Hava Aracı (İHA) ve otonom uçuş yarışmasına katılan Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) öğrencileri ekibi Lagari, sabit kanat kategorisinde birinci, genel sıralamada üçüncü oldu.
Tabipler Odası - 1.6.2019
Samsun sahilinde 'kötü koku' tepkisi
Atakum ilçesi Çatalcam Sahili'nde kıyı kesimlerinde biriken çürümüş yosunlar, etrafa kötü koku yaymaya başladı. Kokunun kaynağı olan alanda toplanan bir grup, basın açıklaması ile tepkilerini dile getirdi. Atakum Belediye Başkanı CHP'li Cemil Deveci'nin de katıldığı basın açıklamasında konuşan Tabipler Odası Başkanı Murat Erkan, "Bu kötü koku havadaki bakteri ve mikroorganizmaları işaret ediyor.
Tabipler Odası - 1.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Görüntü Dökümü ---------------------- -İtfaiye ekiplerinin incelemesi -itfaiye ekiplerinin yılanı yakalama çalışması -Yılanın yakalanması ve doğaya bırakılması Haber-Kamera: Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),- ============= Samsun sahilinde kötü koku eylemi SAMSUN'da kıyıya biriken çürümüş yosunun etrafa yaydığı kokudan rahatsız olan bir grup, basın açıklaması ile tepkilerini dile getirdi.    Atakum ilçesi Çatalcam Sahili'nde kıyı kesimlerinde biriken çürümüş yosunlar, etrafa kötü koku yaymaya başladı. Kokunun kaynağı olan alanda toplanan vatandaşlar, basın açıklaması ile tepkilerini dile getirdi. Atakum Belediye Başkanı CHP'li Cemil Deveci'nin de katıldığı basın açıklamasında konuşan Tabipler Odası Başkanı Murat Erkan, "Bu kötü koku havadaki bakteri ve mikroorganizmaları işaret ediyor.
Tabipler Odası - 11.5.2019
Aü Teknoloji Transfer Ofisi, Tıpta Ürün Geliştirmek İçin Kolları Sıvadı
Ankara Üniversitesi (AÜ) Teknoloji Transfer Ofisi'nde, "göz görüntüsünden farklı hastalıklarda erken teşhise imkan sağlayacak analiz", "kemik eksikliklerinde hızlı onarım" ve "hamilelikte anne adaylarında stresin azaltılması" gibi konularda ürün geliştirilecek.
Tabipler Odası - 1.5.2019
Van'da 1 Mayıs Halaylarla Kutlandı
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Van Şubeler Platformu, Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Van Şubesi, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Van İKK Sekreterliği, Van-Hakkari Tabipler Odası tarafından organize edilen 1 Mayıs kutlamaları Musa Anter Parkı yanındaki Kültür Kavşağı'nda yapıldı.
Tabipler Odası - 30.4.2019
450 İşsiz 60 Fabrika İle Yüz Yüze Görüştü
Torbalı Ticaret Odası'nda dün başlayan Kariyer ve İstihdam Fuarında fabrikaların 60 İK yöneticisi yüzlerce iş arayan 450 işsiz ile yüz yüze görüşme yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tabipler Odası Haberleri | Tabipler Odası Haber - Haberler - Sayfa 5 - Tabipler Odası haberleri, son dakika tabipler odası haber ve gelişmeleri burada. ETÜ Kristal - KUDAKA İşbirliği Toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 00:08:48. #1.15#
title