TABİAT VARLIKLARINI KORUMA KURULU HABERLERİ

Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu Haberleri

Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu haber, Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 11.10.2020
Son dakika haberleri: Bartın?ın doğa harikası, 'kesin korunacak hassas alan' tescil edildi
Ulus ilçesindeki Ulukaya Şelalesi ve Ulukaya Kanyonu, 1998 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından 'doğal sit alanı' ilan edilmişti.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 30.9.2020
Nevşehir Valiliği'nden 'kaçak yapı' soruşturması
Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı köyünde, kayaların oyularak butik otele dönüştürüldüğüne yönelik basında çıkan haberlerin ardından Nevşehir Valiliği olayla ilgili inceleme başlattı. Konuyla ilgili Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bazı basın yayın organları ve sosyal medyada 'Kayaların oyulduğuna ve butik otel yapıldığına' ilişkin haberlere yönelik aşağıdaki açıklamanın yapılması ihtiyacı duyulmuştur. Söz konusu alan Nevşehir Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'nun 12.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 30.9.2020
Nevşehir'de "kaçak yapı" iddiasına ilişkin soruşturma başlatıldı
Kaçak yapının bulunduğu alanın incelendiğinin belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Bazı basın yayın organları ve sosyal medyada 'Kayaların oyulduğuna ve butik otel yapıldığına' ilişkin haberlere yönelik açıklama yapılması ihtiyacı duyulmuştur. Söz konusu alan Nevşehir Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'nun 12 Kasım 1999 tarihli ve 1123 sayılı kararı ile tescil edilen 1.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 5.8.2020
Son dakika haberi! Tunceli Valisi Özkan'dan Munzur Gözeleri açıklaması
Son dakika güncel haberi: Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, Munzur Gözeleri için hazırlanan düzenleme çalışması projesinin, Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu denetiminde yapılacağını bildirdi.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 10.5.2020
Usulsüz kum alınan "Türkiye'nin Maldivleri" eski görüntüsüne kavuşturuldu
Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, çevre projelerinde görüşlerini almak üzere üniversitelerin öğretim üyesi bilim insanlarının da katılımıyla oluşturduğu Çevre ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu üyeleri de çalışmaların tamamlanmasının ardından bölgeyi kontrol etti.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 22.4.2020
Salda Gölü'nde "el arabalı" ve "tırmıklı" hassas çalışma
Çevre ve Şehircilik Bakanlığının çevre projelerinde görüşlerini almak üzere üniversitelerin öğretim üyesi bilim insanlarının da katılımıyla oluşturduğu Çevre ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu üyeleri, geçen hafta yaşanan olaydan hemen sonra Salda Gölü'nde incelemelerde bulundu.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 21.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Konu hakkında bilgilendirilen Çanakkale Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu Müdürlüğü ekipleri, hemen harekete geçti.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 3.12.2019
AYM'den, 'sit alanı' tahsisinde ihlal kararı
Kemal Yılmaz, 1978 tarihli 'Köy Senedi' ile tapusuz taşınmazı önceki zilyetlerinden satın aldı. Ankara Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu, 1992 yılında verdiği kararla söz konusu araziyi 1'inci derece doğal ve 1'inci derece arkeolojik sit alanı olarak tespit etti.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 26.9.2019
Bartın'da tarihi su değirmeni turizme kazandırılacak
2001 yılında Karabük Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'nca üzerini kapatan kubbe şeklindeki taş yapısıyla kültür mirası olarak tescillenen ve koruma altına alınan değirmeni görmeye çok sayıda yerli ve yabancı turist geliyor.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 24.9.2019
Tarihi kayaköy'ü, 'gladyatör-2' filminin heyecanı sardı
MUĞLA Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'nca' Birinci Grup Anıtsal Yapı' olarak tescil edilen Fethiye'nin Kayaköy Mahallesi'nde Oscar ödüllü 'Gladyatör' filminin ikincisinin bir bölümünün çekileceği yönündeki duyumlar, heyecan yarattı.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 24.9.2019
Tarihi kayaköy'ü, 'gladyatör-2' filminin heyecanı sardı
Muğla Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu'nca' Birinci Grup Anıtsal Yapı' olarak tescil edilen Fethiye'nin Kayaköy Mahallesi'nde Oscar ödüllü Gladyatör filminin ikincisinin çekimlerinin yapılacak olması heyecan yarattı.
Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu - 1.9.2019
Munzur Gözeleri'nde hafta sonu yoğunluğu
Tunceli'de yöre halkı tarafından kutsal kabul edilen, önemli doğal, kültürel ve turistik yerlerden Munzur Gözeleri'nde hafta sonu tatili sebebiyle ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor. Doğu Anadolu Bölgesi'nin gözde turizm alanlarından, Ovacık ilçesindeki Munzur Gözeleri, el değmemiş doğası, kaya oyuklarından çıkan suları, irili ufaklı şelaleleri ve göletleriyle yılın her ayında yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Erzurum Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu Müdürlüğünce 2001 yılında birinci derece doğal sit alanı ilan edilen Munzur Gözeleri, Tunceli kent merkezine 80, Ovacık ilçe merkezine 17 kilometre uzaklıktaki Ziyaret köyünde yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu Haberleri | Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu Haber - Haberler - Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu haberleri, son dakika tabiat varlıklarını koruma kurulu haber ve gelişmeleri burada. 1658 yıllık anıt zeytin ağacında hasat.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 19:03:19. #1.14#
title