T.C. Beykoz Belediyesi Kültür Sanat - Haberler
Haberi Paylaş

T.C. Beykoz Belediyesi Kültür Sanat

Habermetre - Toplum
T.C. Beykoz Belediyesi Kültür Sanat

Hayata karşı duyarlı, incelikli bir bakışı temsil eden şiir; bilgi, kavrama, uygulama, analiz ve senteze dayalı bir deneyim sunar. Tasarladığımız Şiir Atölyesi, kendini poetik olarak geliştirmek isteyenlere katkılar sunacak çalışmayı ve diyaloğu içeriyor.

Hayata karşı duyarlı, incelikli bir bakışı temsil eden şiir; bilgi, kavrama, uygulama, analiz ve senteze dayalı bir deneyim sunar. Tasarladığımız Şiir Atölyesi, kendini poetik olarak geliştirmek isteyenlere katkılar sunacak çalışmayı ve diyaloğu içeriyor. ÖNEMLİ NOTLAR*Etkinlik başlamadan 30 dakika önce tüm seyircilerimizin salondaki yerlerini almaları gerekmektedir. *Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmamaktadır. Geç kalan seyirciler, etkinliğe ara verildiğinde salona girebilirler. *Zamanında (programdan 30 dakika önce) gelmeyen izleyiciler, herhangi bir hak talep edemezler. *Çocuk ve yetişkin oyunlarımızda yaş aralığı tanıtımların yapıldığı sayfalarda yazmaktadır. *Salona yiyecek ve içecek ile girilmesi yasaktır. *Etkinlik süresince cep telefonları kapalı tutulmalıdır. *Acil durumlar dışında etkinlik sonuna kadar salondan çıkılmaması önemle rica olunur. *Çocuk ve Yetişkin tiyatroları için biletlerinizi etkinlik günü gişeden temin edebilirsiniz. *Bilet kontrolü yapıldıktan sonra koltuk numarasına göre oturulması gerekmektedir.

Habermetre - Toplum

Şiir, Toplum, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title