Sydv'ye Türk Hava Kurumu'ndan Teşekkür

Sydv'ye Türk Hava Kurumu'ndan Teşekkür

Şırnak'ın Silopi İlçe Kaymakamlığı Bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na (Sydv), Kurban Bayramı Boyunca Deri Toplama Çalışmalarındaki Başarılarından Dolayı Türk Hava Kurumu'ndan (Thk) Teşekkür Geldi.

Sydv'ye Türk Hava Kurumu'ndan Teşekkür

Şırnak'ın Silopi İlçe Kaymakamlığı bünyesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na (SYDV), Kurban Bayramı boyunca deri toplama çalışmalarındaki başarılarından dolayı Türk Hava Kurumu'ndan (THK) teşekkür geldi.

Kurban Bayramı boyunca deri toplama çalışmalarında başarılı olan Silopi Kaymakamlığı'na THK Hakkari Şube Başkanlığı'ndan teşekkür geldi. SYDV, Kurban Bayramı'nın ilk 4 gününde Şırnak ve ilçelerinden yaklaşık olarak 200 yakın kurban derisi topladı. Toplanan bütün kurban derileri daha sonra THK Hakkari Şube Başkanlığı'na gönderildi. THK yapılan yardımlardan dolayı Silopi Kaymakamlığı'na teşekkür yazısı gönderdi. Gönderilen teşekkür mesajında, "Kurban Bayramı'nda Şırnak ili ve Cizre İlçesi dahil yaptığınız deri ve bağırsak toplama çalışmalarında dolayı Silopi Kaymakamlığı olmak üzere Silopi SYDV Müdürlüğü'ne ve toplama çalışmalarında hizmet eden personele önemli hizmetten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz" denildi.

(MD-FA-NÇ-NÇ-Y)