Suzuki Ralli Sport Takım Pilotları Hayranlarıyla Buluştu

Suzuki Ralli Sport Takım Pilotları Hayranlarıyla Buluştu

Dünya Ralli Şampiyonası'nın 8. Ayağı Olan 5. Türkiye Rallisi'nde Mücadele Eden Takımlardan Suzuki Ralli Sport Takım Pilotlarından İsveçli P -G Andersson, Antalya'daki Yarış Zemininin Oldukça Sağlam Olduğunu Bundan Dolayı Ayrı Bir Zevk Aldıklarını Söyledi.

Suzuki Ralli Sport Takım Pilotları Hayranlarıyla Buluştu

Dünya Ralli Şampiyonası'nın 8. ayağı olan 5. Türkiye Rallisi'nde mücadele eden takımlardan Suzuki Ralli Sport takım pilotlarından İsveçli P-G Andersson, Antalya'daki yarış zemininin oldukça sağlam olduğunu bundan dolayı ayrı bir zevk aldıklarını söyledi.

Antalya'nın Kemer ilçesinde 12-15 haziran'da yapılacak olan Dünya Ralli Şampiyonası'nın 8. ayağı olan 5. Türkiye Rallisi'nde mücadele eden takımlardan Suzuki Ralli Sport takım pilotları hayranlarıyla buluştu. Suzuki Antalya Bölge bayisinde verilen kokteylde hayranlarıyla bir araya gelen ralliciler, hayranlarına imzalı poster dağıttı. Bu sırada Antalya'daki yarışları değerlendiren Suzuki Ralli Sport takım pilotlarından İsveçli P-G Andersson, bu sene 4'ncü kez Antalya'da yarışacağını söyledi. Organizasyonun her alanda oldukça başarılı olduğunu belirten İsveç'li rallici "Bu sene Antalya'da 4'ncü kez yarışıyorum. Yarış alanı bu iş için son derece uygun. Başarılı olmak hedefimiz." dedi.

Daha sonra Suzuki markasının uzun zamandan beri bu yarışmalar için büyük emek ve çalışma sarf ettiğini belirten, Suzuki Antalya Bölge bayisi yöneticilerinden Celil Durmaz, aktivitede elde edilen sonuçların yeni otomobillerin geliştirilmesinde ve üretiminde kullanıldığını söyledi. Daha sonra Suzuki Ralli Sport takım pilotları imzaladıkları posterleri hayranlarına verdi.

Kaynak: CHA