Süveyş Kanalı Haberleri

Süveyş Kanalı haber, Süveyş Kanalı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süveyş Kanalı - 28.03.2021
Son dakika haber... Ürdün'den Süveyş Kanalı'ndaki kazanın ülkenin gıda stoku üzerindeki etkisine ilişkin açıklama Açıklaması
Son dakika haberler... Ürdün, ramazan ayı sonuna kadar yeterli gıda stokunun bulunduğunu ve gıda ithalatı için alternatif seçeneklerin de olduğunu duyurdu.
Süveyş Kanalı - 28.03.2021
Süveyş Kanalı İdaresi Başkanı'ndan karaya oturan yük gemisini kurtarma çalışmalarına ilişkin açıklama Açıklaması
Süveyş Kanalı İdaresi Başkanı Usame Rabi, Mısırlı ve Hollandalı ekiplerin Süveyş Kanalı'nda karaya oturarak deniz trafiğinin durmasına neden olan dev yük gemisini saplandığı yerden kurtarmak için çalışmalara devam ettiğini belirtti.
Süveyş Kanalı - 28.03.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın: "Kanal İstanbul gibi irrasyonel projelerden vazgeçilmelidir"
Akın, Süveyş Kanalı'nda meydana gelen kazayla karaya oturan konteyner gemisinin, her iki yakasına yerleşim yerleri planlanan Kanal İstanbul için de uyarı niteliğinde olduğunu kaydetti.
Süveyş Kanalı - 28.03.2021
27 Mart 2021 Haberleri
27 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Süveyş Kanalı - 27.03.2021
Süveyş Kanalı İdaresi: "Kanaldan geçmeyi bekleyen 321 gemi var"
Süveyş Kanalı İdaresi Başkanı Korgeneral Usame Rabie, Mısır'daki Süveyş Kanalı'nda "Ever Given" adlı konteyner gemisinin karaya oturması sonucu oluşan deniz trafiğinde 321 geminin kanalı geçmek için beklediğini açıkladı.
Süveyş Kanalı - 27.03.2021
Mısır Başbakanı: "Süveyş Kanalı'ndaki gemi trafiğini mümkün olan en kısa sürede eski haline getireceğiz"
Mısır Başbakanı Mustafa Medbuli, Akdeniz'i Kızıldeniz'e bağlayan Süveyş Kanalı'nda yük gemisinin karaya oturması sonucu oluşan deniz trafiğinin mümkün olan en kısa sürede eski haline getirileceğini açıkladı.
Süveyş Kanalı - 27.03.2021
Biden'dan Johnson ile telefon görüşmesinde "Kuşak ve Yol Projesi" vurgusu Açıklaması
ABD Savunma Bakanlığının Süveyş Kanalı'ndaki gemi kazasına ilişkin Mısır'a yardım teklif ettiğinin anımsatılması üzerine Biden, "Birçok ülkenin sahip olmadığı ekipman ve kapasiteye sahibiz.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Beyaz Saray: Süveyş Kanalı'nın yeniden trafiğe açılması için Mısır'a yardım teklifinde bulunduk
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Akdeniz'i Kızıldeniz'e bağlayan Süveyş Kanalı'nda karaya oturarak deniz trafiğinin durmasına neden olan "The Ever Given" isimli yük gemisine ilişkin Mısır'a yardım teklif ettiklerini açıkladı.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Son Dakika | EMTİA PİYASALARI-Petrol fiyatları yüzde 4.0'ten çok yükseldi
Edinilen son dakika gelişmesine göre Ham petrol fiyatları Süveyş Kanalı'nda Ever Given adlı büyük bir konteyner gemisinin sıkışarak kalması ve giriş çıkışları kapatması ve kanalın açılmasının birkaç hafta sürebileceği endişeleriyle, gösterge Brent ham petrolünün ve Batı Teksas ham petrolünün varil fiyatı yüzde 4.0'ten çok yükseldi.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: "(Süveyş Kanalı'nda karaya oturan geminin yeniden yüzdürülmesi çalışmaları) Nene Hatun Gemimiz böyle...
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: "(Süveyş Kanalı'nda karaya oturan geminin yeniden yüzdürülmesi çalışmaları) Nene Hatun Gemimiz böyle büyük operasyonları yapacak dünyadaki sayılı gemilerden bir tanesi."
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Süveyş Kanalı'ndaki kazaya ilişkin, ihtiyaç olması halinde yardıma hazır olduklarını bildirdi.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Süveyş Kanalı'ndaki kazaya ilişkin, ihtiyaç olması halinde yardıma hazır olduklarını bildirdi.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Süveyş Kanalı'nı tıkayan gemi günlük 9.6 milyar dolar zarara neden oluyor
Süveyş Kanalı'nda karaya oturarak küresel ticareti sekteye uğratan "Ever Given" adlı dev konteyner gemisinin günlük 9.6 milyar dolara zarara yol açtığı belirtildi.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Brent petrolün varili 62,95 dolar
Fiyatlardaki yükselişte, Mısır'ın Süveyş Kanalı'nda karaya oturarak küresel petrol ticaretinde aksamaya yol açan dev konteyner gemisinin, hayati önem taşıyan nakliye şeridinin haftalarca kapalı kalmasına neden olabileceği endişeleri etkili oldu.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Petrol fiyatları yükseldi, altın geriledi
Ham petrol fiyatları Süveyş Kanalı'nda Ever Given adlı büyük bir konteyner gemisinin sıkışarak kalması ve giriş çıkışları kapatması ve kanalın açılmasının birkaç hafta sürebileceği endişeleriyle, Covid-19'da yeni dalga endişeleriyle verdiği kayıpları geri alıyor.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Süveyş Kanalı'nda karaya oturan geminin yeniden yüzdürülmesinde zorluklar yaşanıyor
Süveyş Kanalı'nda karaya oturarak deniz trafiğinin durmasına neden olan "The Ever Given" isimli yük gemisinin sahibi Japon firma, geminin yeniden yüzdürülmesine yönelik "güçlüklerle karşılaşıldığını" bildirdi.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Süveyş Kanalı: Dev gemi Ever Given'ı kurtarma operasyonu nasıl yapılıyor?
Süveyş Kanalı'ndan geçişi sırasında karaya oturan 400 metre uzunluğundaki Ever Given adlı gemiyi kurtarma operasyonları devam ediyor.
Süveyş Kanalı - 26.03.2021
Süveyş Kanalı'nda karaya oturan geminin yüzdürülmesi için dip tarama çalışmaları yürütülüyor
Süveyş Kanalı İdaresi, dünyanın en önemli su yollarından Mısır'daki Süveyş Kanalı'nda karaya oturarak deniz trafiğinin durmasına neden olan dev konteyner gemisinin yeniden yüzdürülmesi için dip tarama ve kazı çalışmalarının başladığını duyurdu.
Süveyş Kanalı - 25.03.2021
Süveyş Kanalı'ndaki deniz trafiği, karaya oturan dev konteyner gemisi hareket edene kadar yeniden durduruldu
Dünyanın en önemli su yollarından Mısır'daki Süveyş Kanalı'ndaki deniz trafiğinin, karaya oturan dev konteyner gemisinin hareket edene kadar yeniden durdurulduğu bildirildi.
Süveyş Kanalı - 25.03.2021
Brent petrolün varili 63,33 dolar
Öte yandan, dünyanın en önemli su yollarından biri olan Mısır'daki Süveyş Kanalı'nda dün dev bir konteyner gemisinin karaya oturması nedeniyle yaklaşık 13 milyon varil ham petrolün nakliyesinin durma noktasına gelmesi fiyatların hızla yükselmesine neden olmuştu.
Süveyş Kanalı - 25.03.2021
Petrol fiyatları düştü, altın yatay
Süveyş Kanalı'nda Ever Given adlı büyük bir konteyner gemisinin sıkışarak kalması ve giriş çıkışları kapatması üzerine yükselen ham petrol fiyatları, Avrupa'da Covid-19 kaynaklı yeni kısıtlamalar ve seyahat yasaklarının gündeme gelmesinin büyüttüğü talep endişeleri ve ABD'de ham petrol...
Süveyş Kanalı - 24.03.2021
Petrol fiyatları yükseldi, altın yatay
Süveyş Kanalı'nda Ever Given adlı büyük bir konteyner gemisinin sıkışarak kalması ve giriş çıkışları kapatması üzerine, ham petrol fiyatları yükseldi.
Süveyş Kanalı - 24.03.2021
Mısır'da kum fırtınası nedeniyle 5 liman geçici olarak kapatıldı
Süveyş Kanalı Ekonomi Bölgesi Genel Heyetinin, el-Ariş limanını kapattığı belirtilen haberde Dahile ve İskenderiye limanlarının da hava muhalefeti sebebiyle geçici süreyle işleyişinin durdurulduğu bildirildi.
Süveyş Kanalı - 24.03.2021
Süveyş Kanalı'nda deniz trafiğinin normale dönmesiyle 13 milyon varil petrolün yolu açıldı
Dünyanın en önemli su yollarından biri olan Mısır'daki Süveyş Kanalı'nda gemi kazası sonrası duran deniz trafiğinin normale dönmesiyle 13 milyon varil ham petrol taşıyan 10 tankerinin seyrüsefer güvenliği sağlandı.
Süveyş Kanalı - 24.03.2021
Son dakika ekonomi: ABD ham petrol stokları 2.93 milyon varil yükseldi
Özel bir kuruluş olan Amerikan Petrol Enstitüsü'nün (American Petroleum Institute - API) verilerine göre, aynı haftada, benzin stokları 3 milyon 720,000 varil geriledi. ABD'de damıtılmış petrol ürünü rezervleri ise 250,000 varil yükseldi.  Süveyş Kanalı'nda büyük bir konteyner gemisinin sıkışarak kalması ve giriş çıkışları kapatması üzerine, ham petrol fiyatları, yüzde 5.
Süveyş Kanalı - 24.03.2021
Süveyş Kanalı'nda yaşanan kaza deniz trafiğini durdurdu
Dünyanın en önemli kanallarından biri olan Mısır'daki Süveyş Kanalı'nda bir konteyner gemisinin karaya oturması sonucu deniz trafiği durdu.
Süveyş Kanalı - 19.03.2021
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süveyş Kanalı Haberleri | Süveyş Kanalı Haber - Haberler - Sayfa 4 - Süveyş Kanalı haberleri, son dakika süveyş kanalı haber ve gelişmeleri burada. Süveyş Kanalı'nı tıkayan dev gemi 7. günde yüzdürüldü! Kurtarılma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.7.2021 09:42:28. #1.16#

title