Süt Kamyonu Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 1 Ölü, 3 Yaralı

Süt Kamyonu Zincirleme Kazaya Neden Oldu: 1 Ölü, 3 Yaralı

Gaziantep'te dönüş yapmak için aniden duran süt kamyonu, arkasından gelen bir ticari araçla otomobilin kaza yapmasına neden oldu. Kazada 1 kişi hayatını kaybederken 3 kişi de yaralandı.

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde aniden duran süt kamyonu, arkasından gelen bir ticari araçla otomobilin kaza yapmasına neden oldu. Kazada 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.

SÜT KAMYONU ANİDEN DURUNCA ARKASINDAKİ ARAÇ ONA ÇARPTI

Nurdağı ilçesinden İslahiye ilçesine seyir halinde bulunan süt kamyonu, İslahiye Köprülü kavşakta dönüş yapmak için aniden durdu.

Kamyonun arkasında aynı istikamette seyir halinde bulunan Mustafa K. idaresindeki hafif ticari araç, kamyona çarpmamak için aniden fren yapınca kamyona çarptı. Osman K. (38) idaresindeki otomobil de aniden duran hafif ticari araca çarptı.

SÜT KAMYONU KAÇTI, 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Kazanın ardından süt kamyonunun olay yerinden kaçtığı belirtilirken her iki aracın sürücüleri ile otomobilde bulunan Hüseyin Kırık (67) ve Gülsen K. (65) yaralandı. Olay yerine sevk edilen 112 sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapılan yaralılar, ambulanslarla İslahiye Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Durumu ağır olan Hüseyin Kırık, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Diğer yaralılar ise hastanede tedavi altına alındı.

YARALILARA İLK MÜDAHALE FUTBOLCULARIN MASÖRÜNDEN

Kaza anında olay yerinden geçen İslahiyespor Kulübü Masörü Sefa Yılmaz'ın yaralılara ilk müdahaleyi yaptığı öğrenildi. Yaralılara müdahale eden Masör Sefa Yılmaz'ın, ambulanslar gelene kadar otomobilde sıkışan yaralıların başından ayrılmadığı belirtildi.

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, kazaya neden olan kamyonu ve sürücüsünü tespit etmek için çalışma başlattı.