Suşehri Timur Karabal Myo'da Mezuniyet Sevinci
Haberler » Yerel » Haber

Suşehri Timur Karabal Myo'da Mezuniyet Sevinci

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu (Myo) 2007-2008 Eğitim Yılı Mezuniyet Töreninde Öğrenciler Diplomalarını Alarak Kep Fırlattılar.

Suşehri Timur Karabal Myo'da Mezuniyet Sevinci

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Suşehri Timur Karabal Meslek Yüksek Okulu (MYO) 2007-2008 eğitim yılı mezuniyet töreninde öğrenciler diplomalarını alarak kep fırlattılar.

Okulu bahçesinde düzenlenen mezuniyet töreninde konuşan Okul Müdürü Doç. Dr. Ali Çeliksöz, öğrencilerin önlerinde artık yeni başlangıçlar olduğunu söyledi. Çeliksöz, kariyer tercihleri ne olursa olsun daha çok çalışan insanların başarıyı elde ettiği bir dünyada yaşanıldığının unutulmamasını istedi. Çeliksöz, bu yıl yaklaşık 300 öğrencinin mezun olacağını belirterek, "Sizler iki yıl boyunca ailelerinizden uzak kaldınız. Bizler sizleri bir çocuğumuz olarak gördük. Kendi çocuklarımızdan hiçbir zaman ayırtmadık. Çünkü bizlerde sizlerle birlikte bir aile olduk. Bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim" dedi.

Törene katılan Kaymakam Abdullah Demir ve Belediye Başkanı Şaban Coşkun da kısa birer konuşma yaparak, öğrencilerin bundan sonraki hayatlarında başarılı ve huzurlu olmalarını istedi.

Yapılan konuşmaların ardından dereceyle okullarını bitiren öğrencilere mezuniyet belgeleri verilirken, öğrencilerin hep birlikte kep fırlatmasıyla tören sona erdi.

(SY-İG-MSA-Y) 22.06.2008 13:34 TSİ