Suşehri'nde Kösedağ Gazetesi Günlük Yayıma Başladı
Haberler » Güncel » Haber

Suşehri'nde Kösedağ Gazetesi Günlük Yayıma Başladı

Sivas'ın Suşehri İlçesinde Haftalık Yayın Yapan 'Kösedağ Gazetesi' Okuruyla Günlük Olarak Buluşmaya Başladı. İlçede Suşehri Yöre ve Suşehri Vadi Haber Gazetelerinden Sonra Günlük Periyotta Yayın Hayatına Devam Edecek Olan Kösedağ Gazetesi'ni Ziyaret Eden Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel Gazetenin Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Düz ile Görüştü.

Suşehri'nde Kösedağ Gazetesi Günlük Yayıma Başladı

Sivas'ın Suşehri ilçesinde haftalık yayın yapan 'Kösedağ Gazetesi' okuruyla günlük olarak buluşmaya başladı. İlçede Suşehri Yöre ve Suşehri Vadi Haber gazetelerinden sonra günlük periyotta yayın hayatına devam edecek olan Kösedağ Gazetesi'ni ziyaret eden Suşehri Belediye Başkanı Sedat Sel gazetenin Yönetim kurulu Başkanı Nazım Düz ile görüştü. Başkan Sel, "İlçemiz basın sektöründe adım adım ilerliyor." dedi.

Ziyarette ilçedeki basın yapılanması ile ilgili düşüncelerini aktaran Başkan Sel, ilçede 3 yerel gazete ile 4 yayın kuruluşu ve ajans temsilcisinin olmasının ilçenin basına bakış açısını gösterdiğine işaret etti. Sel şunları söyledi: "İlçemizde, Suşehri Yöre; Suşehri Vadi Haber gazetesi günlük olarak yayınlanmaktaydı. Şimdi ise haftalık olarak 4 yıldır yayın hayatına devam eden Kösedağ gazetemiz günlük yayın hayatına başladı. İlçemizde Kösedağ Gazetesi ile birlikte 3 tane günlük gazete yayınlanmaktadır. Ayrıca, ilçemizde, Anadolu Ajansı, Cihan Haber Ajansı, İhlâs Haber Ajansı ve TRT Muhabiri de bulunmaktadır. Bu da ilçemizin basın sektöründe ne denli ilerlediğini göstermektedir. İlçemizin tanıtılmasında büyük emeği olan tüm basın mensuplarına teşekkür ediyoruz. Kösedağ Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Düz'e de yayın hayatında başarılar diliyoruz."

Kösedağ Gazetesi 2006 yılından bu yana haftalık periyotta yayın yapıyordu.