Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu!

Survivor'da Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu!

Survivor 2018'de bu hafta adaya veda eden isim Gönüllüler Takımı'ndan Cumali oldu.

Survivor 15 ve 16 Nisan'da oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan All Star takımı konseye rahat giderken, Gönüllüler takımında 3 kişi konsey yolunu tuttu. Damla, Cumali, Hakan üçlüsünden yapılan halk oylaması sonrası adaya veda eden isim Cumali oldu.

IĞDIR'DA CUMALİ İÇİN OY İSTENMİŞTİ

Cumali Akgül'ün memleketi Iğdır'da ilginç bir olay gerçekleşmişti. Belediye hoparlörlerinden yapılan anonsta halktan Cumali için oy istenmişti.

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Iğdır'da doğan Cumali Akgül, 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül, Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Iğdır'dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars'a, ulaştı. Kars'tan Erzurum'a hareket eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı televizyon kanalının önünde sonlandırdı.

Cumali, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra Beyaz Show'a çıkmış ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor kadrosuna dahil edilmişti.

Cumali, "Hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır" sloganı ile gündeme oturdu. 32 yaşında olan Cumali Akgül, Survivor yarışmasının kendi yaşam tarzını yansıttığını bundan dolayı yarışmaya müracaat ettiğini belirtti.

YORUMLAR (50)

 • DOĞRUCU RECEP:
  ACUN CUMALİYİ HEP KOLLADI CUMALİ''NİN YÜZÜNDEN KAÇ TANE BAŞARILI YARIŞMACI ELENDİ CUMALİ GÖNÜLLÜLER TAKIMININKOLUNU KANADINI BUDADI. GÖNÜLLÜLER TAKIMI BUNDAN SONRA, ACUNUN HAKSIZ YERE CUMALİYİ KOLLAMASINDAN DOLAYI GÜCÜNÜ KAYBETTİARTIK CUMALİ''NİN GEÇ ELENMESİ YÜZÜNDEN GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA GİTMEMESİ GEREKEN GÜÇLÜ OYUNCULAR ELENDİMAALESEF GÖNÜLLÜLER TAKIMI BU SEBEPLER YÜZÜNDEN ARTIK OYUN KAZANAMAZ. ANCAK, İKİ TANE GÜÇLÜ OYUNCU TRANSFER EDİLİRSE, GÖNÜLLÜLER TAKIMI OYUN KAZANMAYA BAŞLAR.
 • CUMALİ:
  Sporla alakasi olmayan ve buraya kadar gelen bir kisi icin iyi basari. Tabi ki bir kac kere Surivor''e katilan oyuncularla yarisiyor ve özellikle zayif noktalarini iyi bilip güclü kisiler tarafindan seciliyor garanti sayi gelsin diye. Cumali yinede dobra ve dürüst olarak ön plana cikti. Bu yarisma sadece yarisma degil birazda karakter ön planda oluyor.
 • DUYGULARİMA ESİR OLUYORUM ONU GORUNCE:
  Geç bile kalmisti elenmekte şampion adem olucak turabi avucunu yaliycak şaklaban
 • BENİM İÇİN ALLSTAR:
  Cumali yanlış bir yılda Survivora gitti. . ALLSTAR senesin de Cumali HALKSTAR olarak tek başına idi. . Survivor eski ve renkli yarışmacılarından bir kadro yapılsaydı orada Cumali açık ara şampiyon olurdu. Mustafa Topaloğlu, Yılmaz Morgül, Kemal Özcanlı, Oğuzhan abi, Emin abi Sabriye, Nihat Doğan, Tarık Mengüç, Erdi, Semih, Berna Keklikler, Sahra, Nevin Yanıt''lı bir kadro da performansı göze batmaz hatta Kıbrıs şansı da olurdu. . Hepsinin ortak özelliği parkurlarda yavaş olmaları eşitler ve renkliler.
Tüm 50 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.