Suriyeli Genç Kız, Çalıştığı Evdeki Para ve Altınları Alarak Sırra Kadem Bastı

Suriyeli Genç Kız, Çalıştığı Evdeki Para ve Altınları Alarak Sırra Kadem Bastı

Batman'da, Suriyeli bir ailenin yanında çalışan, kendisi de aynı zamanda Suriyeli olan hasta bakıcı, varlıklı ailenin altın ve nakit paralarını çalarak kayıplara karıştı.

Batman'ın Belde mahallesinde Suriyeli varlıklı bir ailenin, yaşadığı hırsız vakası 'pes' dedirtti. Yatalak bir Suriyeli sığınmacıya bakıcılık yapan Suriyeli genç bir kız, ailenin 200 bin TL değerindeki ziynet eşyası ile nakit paraları çalarak, sırra kadem bastı.

EVDE KİMSENİN OLMADIĞI ANDA ÇANTAYI ALIP KAÇTI

Batman Çağdaş gazetesinin haberine göre, olay önceki gün Belde mahallesinde yaşandı. Hasta bakıcı olarak çalıştığı evde kimsenin olmadığını fark eden Suriyeli genç kadın, evdeki içinde para ve değerli eşyaların bulunduğu çantayı alarak iz kaybettirdi.

ALTIN VE PARALARI ALDI, İZİNİ KAYBETTİRDİ

Çanta içinde 200 bin lira değerindeki altın ve paranın olduğu öğrenilirken, çantayı alan genç kadın kayıplara karıştı. Hırsızlık olayı şokundaki Suriyeli aile, genç kadının bulunması için ilgili mercilere başvurdu.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.