Süpermen ve Batman Aynı Filmde!

Süpermen ve Batman Aynı Filmde!

Warner Bros, dünyanın en ünlü çizgi roman karakterlerinden ikisini bir araya getiriyor.

Süpermen ve Batman Aynı Filmde!

Emre Çetinkaya - - Bildiğiniz üzere yeni Supermen filmi Man of Steel filmi bu Haziran ayında vizyona girmişti. Man of Steel gişede istediğini tam olarak alamasa da yeni filmi geçtiğimiz gün duyuruldu. Yeni filmde yer alacak olan sürpriz ise oldukça ses getireceğe benziyor. Warner Bros stüdyolarının sinema severler için hazırladığı sürpriz ise dünyanın en ünlü çizgi roman karakterlerinden Supermen ve Batman'e aynı filmde yer vermek. Bu da 2015 yılında gelecek Man of Steel'in devam filminde mümkün olabilecek.

Tabii çizgi roman dünyasında olduğu kadar beyaz perdenin de vazgeçilmez iki karakteri olan Batman ve Süpermen'in sadece aynı filmde yer alması o filmi çok iyi yapmaz. Bu yüzden iyi bir senaryo şart. Bu konuda bir açıklama yapan Süpermen serisinin en son filmi 'Çelik Adam'ın yönetmeni Zack Synder, senaryonun çok iyi hazırlandığını söyleyerek bu karakterlerin hayranlarının yüreğine su serpti.

Öte yandan bu filmde Supermen'i son filmde olduğu gibi İngiliz aktör Henry Cavill canlandıracakken, Batman'i henüz kimin oynayacağı belli olmadı. Belirttiğimiz gibi 2015 yılında vizyonda olacak olan bu filmin çekimlerine ise gelecek yıl başlanacak.

Emre Çetinkaya - Teknokulis : http: //www.teknokulis.com