Sungurlu Haberleri

Sungurlu haber, Sungurlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sungurlu - 13.4.2020
Çorum'un Sungurlu ilçesi Oyaca köyündeki karantina kaldırıldı
Çorum'un Sungurlu ilçesine bağlı Oyaca köyündeki karantina uygulamasına son verildi.
Sungurlu - 13.4.2020
Havuza düşen çocuk kurtarılamadı
Çorum'un Sungurlu ilçesinde evlerinin bahçesinde bulunan havuza düşen 7 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
Sungurlu - 9.4.2020
Çorum'da bir köy daha karantinaya alındı
Çorum'da daha önce Mecitözü'nün Bekişler, Sungurlu'nun Oyaca, Laçin'in Çamlıpınar, Uğurludağ'ın Eskiçeltek ve Kargı'nın Oğuz köyleri ile Bahçelievler Mahallesi karantinaya alınmıştı.
Sungurlu - 7.4.2020
Roma dönemine ait taş sütunu 50 bin liraya satmak isteyen kişi yakalandı
Çorum'un Sungurlu ilçesinde Roma dönemine ait taş sütunu satmaya çalışan kişi gözaltına alındı.
Sungurlu - 7.4.2020
Çorum'da bir köydeki karantina uygulaması kaldırıldı
Çorum'da halen Sungurlu'nun Oyaca, Laçin'in Çamlıpınar, Mecitözü'nün Bekişler, Uğurludağ'ın Eskiçeltek ve Kargı'nın Oğuz köyleri ile Bahçelievler Mahallesi'nde ise karantina uygulaması devam ediyor.
Sungurlu - 5.4.2020
Çorum'da bir köy daha karantinaya alındı
Çorum'da daha önce Mecitözü'nün Fındıklı, Sungurlu'nun Oyaca, Laçin'in Çamlıpınar, Uğurludağ'ın Eskiçeltek ve Kargı'nın Oğuz köyleri ile Bahçelievler Mahallesi karantinaya alınmıştı.
Sungurlu - 4.4.2020
Çorum'da karantinaya alınan köy sayısı 6'ya yükseldi
Çorum Valiliğinden yapılan açıklamada, "İlimiz Mecitözü İlçesi Fındıklı Köyü, Sungurlu İlçesi Oyaca Köyü, Laçin İlçesi Çamlıpınar Köyü, Kargı İlçesi Oğuz Köyü ve Uğurludağ İlçesi Eskiçeltek Köyü'nden sonra Mecitözü İlçemize bağlı Bekişler Köyü, İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisi'nin 04.
Sungurlu - 4.4.2020
Çorum'da bir mahalle ile köy karantinaya alındı
Çorum'da daha önce Mecitözü'nün Fındıklı, Sungurlu'nun Oyaca, Laçin'in Çamlıpınar ve Kargı'nın Oğuz köyleri karantinaya alınmıştı.
Sungurlu - 4.4.2020
Çorum'dan kısa kısa
Sarı, yaptığı yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Çorum, İskilip Metin Alkan, Mecitözü, Alaca ve Sungurlu halk eğitim merkezlerinde üretilen 60 bin cerrahi maskenin Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine teslim edildiğini belirtti.
Sungurlu - 3.4.2020
Çorum'da bir köy daha karantinaya alındı
Çorum'da daha önce Mecitözü'nün Fındıklı, Sungurlu'nun Oyaca ve Laçin'in Çamlıpınar köyleri karantinaya alınmıştı.
Sungurlu - 3.4.2020
Çorum'da karantinaya alınan köy sayısı 4'e yükseldi
Çorum Valiliğinden konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, "İlimiz Mecitözü İlçesi Fındıklı Köyü, Sungurlu İlçesi Oyaca Köyü ve Laçin İlçesi Çamlıpınar Köyü'nden sonra Kargı İlçemize bağlı Oğuz Köyü, İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisi'nin 02.
Sungurlu - 2.4.2020
Çorum'da bir daha köy karantinaya alındı
Çorum Valiliğinden yapılan açıklama da, "İlimiz Sungurlu ilçesi Oyaca köyü ve Mecitözü ilçesi Fındıklı köyünden sonra; ilimiz Laçin İlçe Hıfzıssıhha Meclisinin 02.
Sungurlu - 2.4.2020
Çorum'da bir köy daha koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Çorum'da daha önce Mecitözü'nün Fındıklı ile Sungurlu'nun Oyaca köyleri karantinaya alınmıştı.
Sungurlu - 2.4.2020
Çorum'dan kısa kısa
Karantinaya alınan köye sosyal yardım Sungurlu Belediyesi, Kovid-19 salgını dolayısıyla karantina altına alınan Oyaca köyüne sosyal yardım götürdü.
Sungurlu - 2.4.2020
Çorum Valiliği: 497 koronavirüs testinin 29'u pozitif, 1 can kaybı var
Çorum Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüs (kovid-19) salgınıyla ilgili 497 kişiye test uygulandığını, 29 pozitif vaka tespit edildiğini, 1 kişinin ise yaşamını yitirdiği belirtildi. Açıklamada, "Yapılan testler civar hastanelere göre daha hızlı şekilde, 12-24 saatte sonuçlandırılmaktadır. Dün itibarıyla toplam 497 kişiye test uygulanırken, 29 kişide pozitif vaka tespit edilmiştir. 6 kişi şifayla taburcu edilmiş, 1 kişi vefat etmiştir. 22 kişinin tedavisine devam edilmektedir" denildi.Sungurlu ilçesi Oyaca köyü ile Mecitözü ilçesi Fındıklı köyünde karantina tedbirlerinin uygulandığı belirtilen açıklamada, il genelinde koronavirüsle mücadelede hiçbir tıbbi malzeme eksikliği olmadığı, sağlık görevlilerinin kendilerini virüsten koruyacak her türlü izole malzemesinin bulunduğu belirtildi.
Sungurlu - 2.4.2020
Çorum Valiliğinden koronavirüs vaka sayısı açıklaması Açıklaması
Sungurlu ilçesi Oyaca ile Mecitözü ilçesi Fındıklı köylerinde karantina tedbirlerinin uygulandığı belirtilen açıklamada, il genelinde koronavirüsle mücadelede hiçbir tıbbi malzeme eksikliği olmadığı, sağlık görevlilerinin kendilerini virüsten koruyacak her türlü izole malzemesinin bulunduğu bildirildi.
Sungurlu - 1.4.2020
Çorum'da 2 köy karantina altında
ÇORUM'un Fındıklı ve Oyaca köyleri koronavirüs tedbirleri kapsamında karantina altında tutuluyor.   Çorum'un Sungurlu ilçesine bağlı Oyaca köyünde bir kadın, İstanbul'da yaşayan yakınlarını ziyarete gitti.
Sungurlu - 1.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Çorum'da 2 köy karantina altında ÇORUM'un Fındıklı ve Oyaca köyleri koronavirüs tedbirleri kapsamında karantina altında tutuluyor.   Çorum'un Sungurlu ilçesine bağlı Oyaca köyünde bir kadın, İstanbul'da yaşayan yakınlarını ziyarete gitti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sungurlu Haber, Sungurlu Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 7 - Sungurlu haber sayfamızda Sungurlu haberleri okuyabilir, Sungurlu son dakika haberleri ve güncel Sungurlu gelişmelerini görebilirsiniz. Sungurlu'da dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 00:41:22. #1.15#
title