Süloğlu Haberleri

Süloğlu haber, Süloğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süloğlu - 06.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Bu arada Süloğlu ilçesi Sülecik Köyü Muhtarı Cengiz Çakır, Sülecik Sulama Kooperatifi Başkanı Nevzat Ada ve Uzunköprü Muhtarlar Derneği Başkanı Önder Kuruşar da Vali Canalp'e ziyaret gerçekleştirdi.
Süloğlu - 01.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Bu arada, Süloğlu ilçesine bağlı Keramettin Köyü Muhtarı Erdoğan Uzun, Keşan Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Fahrettin Savcı, Osmanlı Köyü Cami Derneği Başkanı Mehmet Emin Ersin ve eski başkan Ahmet Ok da Vali Canalp'i ziyaret etti.
Süloğlu - 29.09.2020
Edirne'den kısa kısa
İl Milli Eğitim Müdüründen okul ziyareti Edirne Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı, Süloğlu ilçesindeki okulları ziyaret etti.
Süloğlu - 27.09.2020
Edirne'de öğrenciler kamp alanındaki çöpleri topladı
Süloğlu ilçesinin Küküler Köyü'ndeki kamp alanına düzenlenen gezi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak yapıldı.
Süloğlu - 25.09.2020
Edirne'den kısa kısa
Süloğlu Kaymakamı Mehmet Faruk Kazdal, Süloğlu İlkokulunu ziyaret ederek incelemede bulundu.
Süloğlu - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Törene, gaziler, Süloğlu Kaymakamı ve Havsa Kaymakam Vekili Mehmet Faruk Kazdal, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan, kurum amirleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Süloğlu - 16.09.2020
Edirne'den kısa kısa
Belediye ekiplerinin yoğun bir mesai harcadığını aktaran Balkan, şunları kaydetti: "Geçtiğimiz sonbaharda doğal gazın ilçemize gelmesi ile yapılan çalışmalar sonucu bozulan yollarda, planlamamız doğrultusunda yol yapım ve tadilat çalışmalarımıza başladık. Öncelikle doğalgaz depolama istasyonunun bulunduğu Gülbahar Sokak ve Lale Sokak'ı tamamen sökerek yeniden yapacağız. Devamında da Milli Egemenlik Caddesi, Karadağ Caddesi ve bölgedeki diğer sokaklarımızın yol tadilatlarına devam ederek ilk etap bozulan yollar ile ilgili çalışmalarımızı kışa girmeden tamamlamayı planlıyoruz." Süloğlu'nda Kovid-19 salgınıyla mücadele Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında dezenfekte çalışmalarının düzenli sürdüğünü bildirdi.
Süloğlu - 14.09.2020
Edirne Süloğlu'nda özel araçlar ücretsiz dezenfekte ediliyor
Edirne'nin Süloğlu ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, toplu taşıma araçlarının yanı sıra talep eden tüm vatandaşların araçları belediye tarafından ücretsiz dezenfekte edilmeye başlandı.
Süloğlu - 13.09.2020
Edirne'den kısa kısa
Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Bulgaristan Sozopol Belediyesi acil müdahale merkezinin açılış törenine katıldı.
Süloğlu - 04.09.2020
Çolak, AK Parti Süloğlu İlçe Başkanı seçildi
AK Parti'de Süloğlu ilçe kongresi yapıldı.
Süloğlu - 03.09.2020
Edirne Valiliği tarafından vatandaşlara 5 bin aşure dağıtıldı
Aşureler ayrıca, maske ve eldiven kullanan valilik ekipleri tarafından Saraçlar ve Kıyık Caddeleri ile Lalapaşa, Süloğlu, Havsa, Uzunköprü, Meriç, İpsala, Keşan ve Enez ilçelerinde kurulan stantlarda vatandaşlara ikram edildi.
Süloğlu - 28.08.2020
"Doğayı Birlikte Korumak" projesi
Süloğlu Belediyesi ile Bulgaristan'ın Sungurlar Belediyesi işbirliğinde yürütülen "Doğayı Birlikte Korumak" Avrupa Birliği (AB) projesi kapsamında Süloğlu'nda fidan dikim etkinliği düzenlendi.
Süloğlu - 20.08.2020
Son dakika! Tarıma kazandırılan arazide yetiştirilen ürünler ihtiyaç sahiplerine dağıtılıyor
Son dakika haberleri... Edirne'nin Süloğulu ilçesinde atıl durumdaki tarım arazilerinde sebze-meyve üretmeye başlayan Süloğlu Belediyesi, hasadı yapılan ürünleri ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor.
Süloğlu - 09.08.2020
Edirne'den kısa kısa
"Bilgili, Eğitimli, Donanımlı - Süloğlu ve Sozopol" projesi Süloğlu Belediyesi ve Bulgaristan'ın Spozol Belediyesi ortaklığında yürütülen "Bilgili, Eğitimli, Donanımlı - Süloğlu ve Sozopol" projesi kapsamında Süloğlu Belediyesi araç parkına 2 yeni acil müdahale aracı kazandırıldı.
Süloğlu - 08.08.2020
AK Parti Edirne İl Başkanı İba: "AK Parti'nin ilçe kongreleri kaldığı yerden devam ediyor"
İba, yaptığı yazılı açıklamada, 4 Eylül Cuma günü Süloğlu ve Havsa ilçeleri kongrelerinin başlayacağını belirtti.
Süloğlu - 07.08.2020
Edirne'den kısa kısa
Süloğlu'nda yol yapım çalışması Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, ilçede yol yapım ve yenileme çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Süloğlu - 03.08.2020
Edirne'den kısa kısa
Sahillerimizde çadır alanı ile düzen ve disiplin sağlıyor, vatandaşlarımız ve misafirlerimizin mutluluğu için çalışıyoruz." AK Parti Süloğlu İlçe Başkanlığına Veli Çolak atandı AK Parti Süloğlu İlçe Başkanlığı görevine Veli Çolak'ın atandığı bildirildi.
Süloğlu - 22.07.2020
AK Parti Süloğlu İlçe Başkanlığı'na Veli Çolak atandı
AK Parti Süloğlu İlçe Başkanlığı görevine, Veli Çolak atandı.
Süloğlu - 15.07.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
İŞ MAKİNELERİYLE TANKLARIN GEÇİŞİNİ ÖNLEDİ 15 Temmuz gecesi Edirne'de hain darbe girişiminde yaklaşık 80 iş makinesiyle tankların önünü kesen ve İstanbul'a gitmelerini önleyen iş insanı Nesim İba da o gece yaşadıklarını anlattı. Vatanı korumak için hiç düşünmeden iş makinelerine direktif verdiğini ifade eden İba, "Saat 9.00 - 9.30 sıralarıydı. Devletimizin bir görevlisi tarafından arandım ve bir kalkışmanın olduğundan bahsetti. Bu kalkışmada Trakya bölgesinden İstanbul'a hareket edecek tanklar olduğunu söylediler. Bölgemizde Suvari Köprüsü olarak adlandırdığımız Karaağaç bölgesi, Tunca ve Meriç Köprüsü ile Süloğlu mevkiinde bulunan zırhlı birlikleri engellemek amacıyla aşağı yukarı 80'e yakın kamyon ve iş makinesi sevk ettik.
Süloğlu - 29.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Gürkan'ın doğal üye olduğu encümen üyeliklerine gizli oylamayla Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan, Lalapaşa Belediye Başkanı İsmail Arslan, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş ile Edirne Belediye Meclis üyeleri Savaş Üner ve Ahmet Baran Yazgan seçildi.
Süloğlu - 28.06.2020
Edirne'de lavanta ekimi yaygınlaşıyor
Bayazıt, Süloğlu ilçesine bağlı Domurcalı köyünde Genç Çiftçi Projesi'nden destek alarak lavanta bahçesi kuran üretici Emre Özcan'ın arazisinde incelemede bulundu.
Süloğlu - 25.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Edirne'nin Süloğlu ilçesinde başlatılan yol çalışmaları devam ediyor.
Süloğlu - 23.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında vatandaşların toplu olarak kullandıkları alanlarında düzenli olarak dezenfekte edildiğini bildirdi.
Süloğlu - 22.06.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal: "Lisanslı deponun birçok avantajı var"
Üreticinin buğday fiyatından memnun olduğunu, ancak daha önce de dile getirdiği gibi verimin esas olduğunu belirten Aksal, şöyle devam etti: "Geçen yıl çok verimli bir sezon yaşadık. Bu yıl da inşallah çok verimli sezon yaşarız. Lisanslı depomuzun kapasitesi bu bölgede çok iyi. Keşan'ın yanı sıra geçtiğimiz hafta Uzunköprü'de de lisanslı depomuzu açtık. Havsa'da ve Edirne merkezde de lisanslı depolarımız var. Lisanslı deponun birçok avantajları var. Stopaj, nakliye avantajları var. Üreticilerimiz ürününü ister kendi adına, isterse TMO adına vererek, parasını bir hafta içerisinde alabilecek. Sertifikanızı alıyorsunuz ve aldığınız sertifika ile ürününüzün yüzde 70'ine kadar '0' faizli 9 ay kredi kullanabiliyorsunuz. Elinizdeki sertifika ile yarın öbür gün istediğiniz zaman satabiliyorsunuz." Aksal, şunları kaydetti: "Yılbaşında buğday fiyatı yükseldiğinde, yılbaşında satıyorsunuz. İlk andaki nakit ihtiyacınızı karşılamış oluyorsunuz, ürünü satmak için mecbur kalmıyorsunuz. Lisanslı deponun en büyük avantajı da bu. Bütün piyasalarda satabiliyorsunuz. İnşallah uluslararası piyasalara da önümüzdeki süreçte açmayı planlıyoruz. Bütün üreticilerimize lisanslı depoculuktan yararlanmalarını öneriyorum. Kendi adlarına ürünlerini lisanslı depolara koyup 0 faizli kredi kullanabilirler. Bugün '0' faizli krediyi kimse kimseye vermiyor." TARSİM'in faydalarına da değinen Aksal, "Lalapaşa, Süloğlu'nda birkaç köyde tırtıl problemi yaşandı.
Süloğlu - 20.06.2020
Son dakika haber... Edirne'de 109 kiloluk yayın balığı yakalandı
Son dakika güncel haberi... Edirne'nin Süloğlu ilçesindeki gölette amatör balıkçılar 109 kiloluk yayın balığı yakaladı.
Süloğlu - 18.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, ziyarette, ilçedeki istihdam konuları görüşüldü. Çildam, Edirne Valiliğinin destekleriyle Hükümet Konağı'nın girişine vatandaşların müracaatlarını yapabilecekleri "İşkurmatik" kiosku koyulduğunu belirtti. Kaymakam Güngör de Çildam'a teşekkür ederek ziyaretinden dolayı ilçeye özgü "Meriç Bebeği" hediye etti. Süloğlu'ndaki mesire alanları ilaçlanıyor Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Süloğlu Barajı mesire alanında ilaçlama ve temizlik çalışması yapıldığını bildirdi.
Süloğlu - 18.06.2020
Edirne'de bazı köylerde ekili alanları "dolu" vurdu
Süloğlu ilçesine bağlı Keramettin ve Küküler köylerinde dün etkili olan dolu nedeniyle buğday ve kanola ekili alanlarda hasar meydana geldi.
Süloğlu - 15.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Prof. Dr. Gözen'in yeni göreviyle birlikte, üniversitenin modern üro-teknoloji alanındaki bilimsel çalışma ve eğitim faaliyetlerine doğrudan katkı ve bağlantı sağlayacağı belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Yaşanan gelişme, Trakya Üniversitesi bünyesinde açılması planlanan Robotik Cerrahi Ünitesi için de çok önemli bir destek sağlayacak. Avrupa Üroloji Derneği'nin en etkin bölümü olan Avrupa Üro-Teknoloji Seksiyonu, dünyada üroloji alanında kullanılan öncü ve yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve bunların cerrahi tıp alanındaki kullanımı üzerine çalışmalar gerçekleştiriyor. Özellikle Endoüroloji, Minimal İnvaziv Üroloji ve Robotik Cerrahi alanlarında çalışmalar yürüten Avrupa Üro-Teknoloji Seksiyonu, yeni teknoloji ve teknikler üzerinde bilimsel projelere imza atarak bunların genç ürologlara öğretilmesi amacıyla tüm dünyada kabul gören, ulusal ve uluslararası üroloji dernekleri tarafından uygulanan eğitim programları geliştiriyor." Süloğlu'nda toplu taşıma araçları dezenfekte ediliyor Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında toplu taşıma araçlarının düzenli olarak dezenfekte edildiğini bildirdi.
Süloğlu - 12.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Dolandırıcılara karşı vatandaşların uyanık olması gerektiğini vurgulayan Çiftçi, şunları kaydetti: "Son dönemde adında şehit ve gazi olan bazı sivil toplum örgütleri; iş insanlarını, siyasetçileri, üniversiteleri, eğitimcileri, sağlıkçılar velhasıl şehrin ileri gelenlerini arayarak veya farklı şekillerde irtibat kurarak maddi yardım talebinde bulunuyor ve karşılığında Türk bayrağı göndermeyi taahhüt ediyorlar. Şanlı bayrağımızın asla bedeli olamaz. Aziz milletimizin şehit ve gazilere karşı göstermiş oldukları iyi niyet ve samimiyeti suistimal ediyorlar. Kişisel menfaat elde etmek gayretinden başka hiç anlam ve manası olmayan bu ve benzeri taleplere lütfen iyi niyetli görerek taviz vermeyiniz." Süloğlu'nda sivrisinekle mücadele Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, sivrisinek ve haşere mücadelesinin düzenli olarak sürdüğünü bildirdi.
Süloğlu - 09.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Sürücü belgesi, meslek kimlik kartları gibi diğer tüm belgeler sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecek. Kimlik belgelerinde fotoğraf bulunması zorunlu. Sınav giriş belgelerinde yazılı olan sınav salonuna ve sınav binasına girme saatlerine dikkat edilmesi son derece önemli. Ayrıca adayların sınav salonuna alınması yasaklı olan eşyalar hakkında da dikkatli olmaları gerekiyor." Saadet Partisi'nden ilçe ziyaretleri Saadet Partisi Edirne İl Başkanlığı üyeleri, Lalapaşa ve Süloğlu ilçelerini ziyaret etti.
Süloğlu - 08.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Belediye Başkanı Ormankıran'a ziyaret Edirne Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Arabacı, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran'ı ziyaret etti.
Süloğlu - 05.06.2020
Edirne'den kısa kısa
İnsanların doğa ve çevreyle uyumlu bir hayat sürmesi gerektiğini vurgulayan Becan, şunları kaydetti: "Doğanın sahibi değil, yalnızca bir parçası olan insanlık olarak, üzerinde yaşadığımız dünyamızın doğal kaynaklarından ölçüsü oranında zarar vermeden faydalanabilmek ve doğal dengenin bozulmasını önleyebilmek adına toplumumuzda çevre bilincinin yerleştirilmesinin ne kadar önemli olduğunun acilen farkına varmamız gerekiyor. Dünya Çevre Günü vesilesiyle, yeryüzünün biz insanlar için yalnızca bir erzak deposu veya çöp kutusu olmadığını idrak etmemiz ve doğa ile hoyratça inatlaşmak yerine doğa ile dost olabilmemiz gerektiğini hatırlatmak istiyor, Dünya Çevre Günü'nün bilincine kısa sürede varabileceğimiz günler diliyorum." Camilerde dezenfekte çalışması Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, ilçedeki camilerin düzenli olarak dezenfekte edildiğini bildirdi.
Süloğlu - 03.06.2020
Edirne'den kısa kısa
İş yerleri düzenli olarak dezenfekte ediliyor Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, ilçede yeniden hizmet vermeye başlayan kafe, lokanta, restoran ve kahvehanelerin düzenli olarak dezenfekte edildiğini bildirdi.
Süloğlu - 02.06.2020
Edirne'den kısa kısa
-Yol yapım ve yenileme çalışmaları olacak Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, ilçe genelinde yol yapım ve yenileme çalışması başlatıldığını bildirdi.
Süloğlu - 01.06.2020
Edirne'den kısa kısa
Süloğlu'nda kıraathane esnafına hijyen seti dağıtıldı Süloğlu Belediyesi tarafından ilçede faaliyet gösteren kıraathane esnafına 5 parçadan oluşan hijyen seti dağıtıldı.
Süloğlu - 29.05.2020
Edirne'den kısa kısa
Süloğlu'nda koronavirüs tedbirleri Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) mücadele kapsamında dezenfekte çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Süloğlu - 18.05.2020
Edirne'den kısa kısa
Koronavirüsle mücadele kapsamında çalışmaların online olarak devam ettiğini aktaran Bilgiç, şunları kaydetti: "Yeşilay olarak bir asırdır bağımlılıklarla mücadele alanında örnek çalışmalara imza atıyoruz. Salgın döneminde ise çalışmalarımızı telefonla ve internet üzerinden sürdürme kararı aldık. Bu kapsamda hem 444 79 75 Danışma Hattımız üzerinden hem de salgın dönemine özel kurduğumuz psikolojik danışma hattımız olan 444 98 01 üzerinden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 13 Mart'tan bu yana danışma hattımıza 16 binden fazla başvuru yapılırken, bu aramaların yüzde 59'unu sigarayı bırakmak isteyenler oluşturdu." Süloğlu'nda berberler düzenli olarak dezenfekte ediliyor Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında ilçedeki berberlerin düzenli olarak dezenfekte edildiğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süloğlu Haber, Süloğlu Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 3 - Süloğlu haber sayfamızda Süloğlu haberleri okuyabilir, Süloğlu son dakika haberleri ve güncel Süloğlu gelişmelerini görebilirsiniz. Süloğlu'nun düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 18:58:15. #1.16#

title