Süleymaniye Haberleri

Süleymaniye haber, Süleymaniye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleymaniye - 26.03.2020
Irak'ta sokağa çıkma yasağı 11 Nisan'a uzatıldı
Irak Meclis'ine bağlı Kriz Masası korona virüsün yayılmasını durumunda ülkede olağanüstü hal ilan edilmesinin talep edileceğini söyledi. Ülkenin kuzeyindeki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nde (IKBY) 14 Mart'tan bu yana ilan edilen ve 1 Nisan'da bitmesi gereken sokağa çıkma yasağının da uzatılması bekleniyor. IKBY Sağlık Bakanı Saman Berzenci gerektiği takdirde sokağa çıkma yasağının uzatılacağını söylerken Süleymaniye kenti İl Sağlık Müdürü Sabah Hevrami ise söz konusu yasağın 15 Nisan'a kadar uzatılmasını istedi.
Süleymaniye - 25.03.2020
Arap ülkelerinde yeni tip koronavirüs vakaları arttı
Irak Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Sağlık Bakanlığı ve Kerbela ile Ed-Divaniyye'deki Sağlık Müdürlüklerinden yapılan yazılı açıklamalarda, Süleymaniye'de 6, Kerbela'da 4 ve Divaniyye'de 1 yeni vaka görülmesiyle ülkedeki toplam sayının 327'ye yükseldiği kaydedildi.
Süleymaniye - 24.03.2020
Irak'ta yeni tip koronavirüs nedeniyle ölenlerin sayısı 27'ye yükseldi
Irak Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, 2'si Kerbela, 1'i Musul, 1'i Süleymaniye'de olmak üzere 4 kişinin daha virüs nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtildi.
Süleymaniye - 22.03.2020
IKBY'de sokağa çıkma yasağı Nisan'a kadar uzatıldı
Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını birçok ülkede hayatı durma noktasına getirdi. IKBY İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 1 Nisan'a kadar sürecek olan sokağa çıkma yasağının genişletilerek Erbil, Süleymaniye, Duhok ve Halepçe illerinin de dahil edildiğini belirterek, sokağa çıkma yasağının sadece araçları değil yayaları da kapsadığını duyurdu.
Süleymaniye - 18.03.2020
IKBY'de Kovid-19 önlemleri kapsamında sokağa çıkma yasağı 5 gün uzatıldı
Bölgede Kovid-19'la mücadele kapsamında ayrıca, Erbil, Duhok, Süleymaniye ve Halepçe'deki cami ve kiliselerde cuma hutbeleri dahil her türlü toplu ibadet yeni bir duyuruya kadar durdurulmuştu.
Süleymaniye - 18.03.2020
IKBY'de sokağa çıkma yasağı uzatılması talep edildi
IKBY Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, virüs vakalarının yaşandığı Süleymaniye ile Erbil kentlerinde uygulanan sokağa çıkma yasağının virüsün yayılmasını önlemekte büyük bir etki gösterdiğini söyledi.
Süleymaniye - 16.03.2020
Kerkük'te koronavirüs nedeniyle camiler ibadete kapatıldı
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) de Erbil, Duhok, Süleymaniye ve Halepçe vilayetlerindeki cami ve kiliselerde cuma hutbeleri dahil her türlü toplu ibadetin yeni bir duyuruya kadar durdurulduğunu bildirmişti.
Süleymaniye - 15.03.2020
Erbil ile Süleymaniye'de sokağa çıkma yasağı 3 gün daha uzatıldı
Korona virüsü (Kovid-19) vakalarının arttığı Irak'ın kuzeyindeki Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bağlı Erbil ile Süleymaniye kentlerinde ilan edilen sokağa çıkma yasağı 3 gün daha uzatıldı.
Süleymaniye - 15.03.2020
Irak'ta 8 vilayet daha koronavirüs nedeniyle sınır kapılarını kapattı
Kerbela, Erbil ve Süleymaniye vilayetleri de geçen hafta sınırlarını kapatma kararı almıştı.
Süleymaniye - 13.03.2020
IKBY'de koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi
IKBY yönetimi Kovid-19'la mücadele kapsamında Erbil, Duhok, Süleymaniye ve Halepçe'deki cami ve kiliselerde cuma hutbeleri dahil her türlü toplu ibadetin yeni bir duyuruya kadar durdurulduğunu bildirmişti.
Süleymaniye - 13.03.2020
Erbil ve Süleymaniye'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bağlı Erbil ile Süleymaniye'de korona virüsü nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Süleymaniye - 13.03.2020
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bağlı Erbil ve Süleymaniye'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bağlı Erbil ve Süleymaniye'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi.
Süleymaniye - 13.03.2020
IKBY'nin Süleymaniye Havalimanı'nda korona virüsü alarmı
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne bağlı Süleymaniye kentinde bulunan Süleymaniye Havalimanı'nda korona virüsü taşıyan yolcu paniğe neden oldu.
Süleymaniye - 12.03.2020
Irak'ta koronavirüs nedeniyle camilerde cuma namazları kılınmayacak
Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) de Erbil, Duhok, Süleymaniye ve Halepçe'deki cami ve kiliselerde cuma hutbeleri dahil her türlü toplu ibadetin yeni bir duyuruya kadar durdurulduğunu bildirmişti.
Süleymaniye - 12.03.2020
IKBY'de taziye merasimine katılan 10 kişi korona virüs şüphesiyle karantinada
Irak Kürt Bölgesel Yönetiminin (IKBY) Süleymaniye kentinde taziye merasimine katılan 10 kişinin, korona virüsü şüphesiyle karantinaya alındığı bildirildi.
Süleymaniye - 12.03.2020
Irak'ta 15 korona hastasının iyileştiği açıklandı
Irak Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ülkede toplam 68 yeni tip korona virüsü vak'asında hastanelerde tedavi gören 15 kişinin taburcu olduğunu bildirerek, 8 kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi. Açıklama Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ndeki (IKBY) korona vak'alarını kapsamazken, IKBY Sağlık Bakanlığı verilerine 19 vak'anın göründüğü Erbil ile Süleymaniye kentlerinde 1 kişinin taburcu olduğu ve bir kişi hayatını kaybetti.
Süleymaniye - 11.03.2020
Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (4)
Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'un "Gel yıkalım şu Süleymaniye'yi desen iki kazma kürek.
Süleymaniye - 08.03.2020
Türkmen lideri Salihi: "Irak'ta yeni tip koronavirüsle ciddi mücadele edilmiyor"
Irak'ta Kovid-19 kaynaklı ilk ölüm, 4 Mart'ta Süleymaniye'de gerçekleşmiş, ardından Bağdat'ta 2, Kerbela'da da 1 kişi daha yaşamını yitirmişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleymaniye Haberleri | Süleymaniye Haber - Haberler - Sayfa 9 - Süleymaniye haberleri, son dakika süleymaniye haber ve gelişmeleri burada. Irak'ta KYB de başbakanlık için Kazimi'ye desteğini açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 11:46:49. #1.16#

title