SÜLEYMAN YILDIRIM HABERLERİ

Süleyman Yıldırım haber, Süleyman Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Yıldırım - 06.03.2012
Bigadiç'te Meyvecilik Gelişiyor
Yaklaşık 2 bin adet elma ve kiraz fidanının toprakla buluşturulduğunu bildiren köy muhtarı Recep Donat, köyde meyveciliğin gelişeceğini söyledi. İlçeye 24 kilometre uzaklıktaki 60 haneli ve 277 nüfuslu Okçular köyünde tam bir dayanışma örneği yaşandı. Köy halkının imeceyle yetiştirdiği elma ve kiraz fidanları ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. Elma ve kiraz çeşitlerinden oluşan fidanları törenle köylülere dağıtan muhtar Recep Donat, köyde birlik ve beraberliğin çok iyi olduğunu söyledi. Köy konağı yapmak için de çalışma başlattıklarını bildiren muhtar Donat, "Köyümüzde bu güne kadar pek çok sorunu imece ile çözümledik. Köyde elbirliğiyle yetiştirdiğimiz fidanları ihtiyaç sahibi komşularımıza dağıttık. Yaklaşık 2 bin fidan toprakla buluştu. Geçtiğimiz yıl devletin verdiği malzemeyi değerlendirerek yaklaşık 5 kilometre uzunluğunda sulama şebekesi kurduk. Bunun sonucunda da 600 dekar alan sulu tarıma açıldı. Köyümüzde meyvecilik gelişecek. Köy sokaklarına taş döşüyoruz. Köy konağı inşaatına da başladık. Devletin verdiği malzemeyi değerlendirerek köyümüzü güzelleştiriyoruz. Malzeme devletten, işçilik bizden. Köylülerimiz imece deyince elbirliğiyle koşup gelir. Bize malzeme desteği yapan kaymakamımız Süleyman Yıldırım'a çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Süleyman Yıldırım - 04.03.2012
Salihli Eğitim-İş'den Yeni Eğitim Sistemine Tepki
Eğitim İş Salihli Temsilcisi Süleyman Yıldırım'ın okuduğu basın açıklamasında, "Zorunlu eğitimin kesintili olarak 12 yıla çıkarılmasını öngören yasa teklifi, Milli Eğitim Bakanlığı da devre dışı bırakılarak AKP milletvekillerince hazırlanıp TBMM alt komisyonuna sunulmuştur.
Süleyman Yıldırım - 28.02.2012
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uğur: Milletimiz Güven ve İstikrar İstiyor
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur, Bigadiç programı kapsamında Kaymakam Süleyman Yıldırım'ı da makamında ziyaret etti.
Süleyman Yıldırım - 23.02.2012
Öğretmen Sınıfını Teknolojiyle Donattı, Projesi Meslektaşlarına Örnek Oldu
Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Yıldırım da okuldaki 13 sınıfı da benzer şekilde yenileyerek teknolojik aletlerle donatılacaklarını dile getirdi.
Süleyman Yıldırım - 16.02.2012
Darendeliler Ankara'da Bakan Dinçer ile Bir Araya Geldi
Malatya'nın Darende ilçesinde Meslek Yüksek Okulunu yaptıran işadamı Bekir Ilıcak'ın onuruna Ankara'da, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in de katılımıyla yemek verildi.
Süleyman Yıldırım - 11.01.2012
Yahşihan Mesleki Eğitim Merkezi'ne Kaymakam Özen'den Ziyaret
Ziyarette, İlçe Emniyet Müdürü Tamer Taş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Aydın, İlçe Halk Eğitim Müdürü Abidin Aslan, Yahşihan Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Ünsal Ceren de hazır bulundu.
Süleyman Yıldırım - 06.01.2012
"Akif Hayatta Olsaydı, İstiklal Marşı ile İftihar Ederdi"
İl Kültür Merkezi'nde düzenlene programa Kırıkkale Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev, Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz, Yahşihan Kaymakamı A. Ferhat Özen, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı, Yahşihan İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Yıldırım, Yahşihan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Erdem Gümüş ve Metin Aydın ile Kırıkkale Emniyet Müdürü Kadri Kartal'ın eşi Ebru Kartal, öğrenci velileri ile öğrenciler katıldı.
Süleyman Yıldırım - 23.12.2011
Modacı İpekçi, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti
Modacı Cemil İpekçi'nin ziyaretlerine, Yahşihan Kaymakam'ı Ahmet Ferhat Özen, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Sedat Kaygusuz, Yahşihan Emniyet Müdürü Tamer Taş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Yıldırım ve Yahşihan Halk Eğitim Müdürü Abidin Aslan da katıldı.
Süleyman Yıldırım - 21.12.2011
Mirkelam ve Ekibi Eğitime Destek İçin Çalışacak
Anne ve babası adına Birecik İlçesinde birer okul yaptıran, kendi adına bir halk eğitim merkezi ve bir sağlık ocağı inşa ettiren Dr Hüseyin Mirkelam ve ekibi yarın Gaziantep Valisi Erdal Ata tarafından startı verilen eğitim seferberliğine destek sağlamak için çalışarak bir ilki gerçekleştirecek. Mirkelam'ın bu kararının ardından bir çok işletmenin de benzeri çalışmalarla eğitime destek vereceği de öğrenildi. Gaziantep Valisi Erdal Ata tarafından ilan edilen eğitim seferberliğine destek sağlamak üzere yarın Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi hekimleri eğitime destek için çalışacak. Gün boyu yapılacak olan her türlü tedavi ve ameliyat gelirlerinin kampanyaya bağışlanacağı açıklandı. Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi'nin eğitime destek çabaları kamuoyunda taktirle karşılanırken Başhekim Dr Hüseyin Mirkelam'ın eğitim gönüllüsü olduğu ve Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde babasının adına bir ilköğretim okulu, annesinin adına bir ilköğretim okulu, kendi adına ise bir sağlık ocağıyla halk eğitim merkezi inşa ettirerek Milli Eğitim Bakanlığına bağışladığı, bunun dışında her yıl özellikle 19 Mayıs ve 23 Nisan tarihlerinde çocukları ücretsiz muayene tedavi ve ameliyat ettiği biliniyor. Gaziantep'te başlatılan eğitim seferberliğinde Gaziantep Valisi Erdal Ata, İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin ve eğitimci ordusunu yalnız bırakmayacaklarını ifade eden Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi Basın Halkla İlişkiler Müdiresi Emel Göngör "Yarın gün boyu elde edilecek gelir Gaziantep Valiliğinin tarafından startı verilen eğitime destek kampanyasına bağışlanacaktır. Merkezimizin eğitim alanındaki duyarlılığı ve merkezimiz baş hekimi sayın Dr Hüseyin Mirkelam'ın yaptırdığı okullar, sağlık ocağı ve halk eğitim merkezi eğitime verdiğimiz önemin en önemli göstergesidir. Bu kampanyada da merkezimiz hekimleri Sayın Dr Edip Temiz Yürek, Dr Süleyman Yıldırım ve Dr Hüseyin Mirkelam aldıkları ortak bir kararla merkezin bir günlük gelirlerini eğitime destek için bağışlayacaklardır" dedi.
Süleyman Yıldırım - 21.12.2011
Dr. Mirkelam ve Ekibi Yarın Eğitime Destek İçin Çalışacak
Özel Mirkelam Göz Lazer Merkezi Başhekim Dr. Hüseyin Mirkelam'ın eğitim gönüllüsü olduğu ve Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde babasının adına bir ilköğretim okulu, annesinin adına bir ilköğretim okulu, kendi adına ise bir sağlık ocağıyla halk eğitim merkezi inşa ettirerek Milli Eğitim Bakanlığına bağışladığı, bunun dışında her yıl özellikle 19 Mayıs ve 23 Nisan tarihlerinde çocukları ücretsiz muayene tedavi ve ameliyat ettiği belirtilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi: "Yarın gün boyu elde edilecek gelir Gaziantep Valiliğinin tarafından startı verilen eğitime destek kampanyasına bağışlanacaktır. Merkezimizin eğitim alanındaki duyarlılığı ile bilinen Başhekim Dr. Hüseyin Mirkelam'ın yaptırdığı okullar, sağlık ocağı ve halk eğitim merkezi eğitime verdiği önemin en önemli göstergesidir. Bu kampanyaya merkezde görev yapan Dr. Edip Temiz Yürek, Dr. ve Süleyman Yıldırım da destek verecek.
Süleyman Yıldırım - 12.12.2011
Mirkelam Göz Lazer Merkezi'nden Eğitime Destek
Gaziantep Valisi Erdal Ata'nın başlattığı eğitim seferberliğine destek vermek amacıyla çalışmalara başladıklarını ifade eden Dr. Mirkelam, şunları kaydetti: "Eğitim hepimizin önceliği olmak zorundadır. Yıllardır gerek Gaziantep gerekse başka illerde eğitime önemli destekler sağladık. Son olarak Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde bir Halk Eğitim Merkezi inşa ettirerek özellikle yetişkinlere eğitim verilmesi ve eğitim almamış yetişkinlerin gerek örgün gerek yaygın eğitimle topluma kazandırılmasına destek sağladık. Gaziantep Valisi Sayın Erdal Ata ve İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin tarafından startı verilen eğitim seferberliğine destek vermek amacıyla ben ve merkezimizde görev yapan hekimlerimiz Dr. Edip Temizyürek ve Dr. Süleyman Yıldırım, 22 Aralıkta elde edilecek merkez gelirlerimizi eğitime destek olmak amacıyla Gaziantep Valiliği'nin başlattığı eğitime destek kampanyasına bağışlamaya karar verdik.
Süleyman Yıldırım - 12.12.2011
Babasının Cenazesine Geldi Kazada Öldü
Kaza, bugün saat 09.30 sıralarında Kazım Yılmaz Bulvarı'nda meydana geldi. Yaklaşık bir hafta önce babası 85 yaşındaki Süleyman Yıldırım ölen emekli hemşire Fatma Sarıkaya, acı haberi alınca İstanbul'dan Datça'ya geldi.
Süleyman Yıldırım - 12.12.2011
Cehaletle Savaşmanın Yolları
Gaziantep Valisi Erdal Ata'nın başlattığı eğitim seferberliğine destek vermek amacıyla kolları sıvayan Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi Baş Hekimi Dr Hüseyin Mirkelam ve merkezde görev yapan hekimler bir günlük gelirlerini eğitime bağışlamak için kolları sıvadı. Eğitime katkılarıyla tanınan Dr Hüseyin Mirkelam daha önce de bir çok okulun eğitim araç ve gereçlerini temin etmiş, okullardaki sosyal, sportif ve sanatsal faaliyetleri desteklemiş ve son olarak Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde kendi adıyla anılan Dr Hüseyin Mirkelam Halk Eğitim Merkezi'ni inşa ettirerek Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlamıştı. Öğrencilere sürekli ücretsiz tedavi ve muayeneleriyle tanınan ve çocuk dostu merkezler arasında yer alan Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi Gaziantep Valisi Erdal Ata'nın başlattı eğitim seferberliğine destek vermek amacıyla 22 Aralık Perşembe günü eğitime destek amacıyla bir günlük gelirlerini başlatılan kampanyaya bağışlayacak. Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi Baş Hekimi Dr Hüseyin Mirkelam "Eğitim hepimizin önceliği olmak zorundadır. Yıllardır gerek Gaziantep gerekse başka illerde eğitime önemli destekler sağladık. Son olarak Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde bir halk eğitim merkezi inşa ettirerek özellikle yetişkinlere eğitim verilmesi ve eğitim almamış yetişkinlerin gerek örgün gerek yayğın eğitimle topluma kazandırılmasına destek sağladık. Gaziantep Valisi Sayın Erdal Ata ve İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ekrem Serin tarafından startı verilen eğitim seferberliğine destek vermek amacıyla ben ve merkezimizde görev yapan hekimlerimiz Dr Edip Temizyürek ve Dr Süleyman Yıldırım 22 Aralık 2011 Perşembe günü elde edilecek merkez gelirlerimizi eğitime destek olmak amacıyla Gaziantep Valiliğinin başlattığı eğitime destek kampanyasına bağışlamaya karar verdik.
Süleyman Yıldırım - 04.12.2011
AK Parti Gümüşhane İl Gençlik Kolları Kongresi Yapıldı
Demir'in başkanlığındaki yönetim kurulunda Bedrettin Arslan, Musa Çelik, Alper Büyükbayraktar, Serdar Sert, Fatih Aksoy, Harun Dinç, Selami Çimen, Eser Köprülü, Canan Güvendi, Burcu Dabağ, Faruk Demir, Edanur Bozkaya, Hamdi Özer, Hüsamettin Andiç, Süleyman Yıldırım, Fatih Abiş, Muammer Ateş, Temel Kömürcü, Mehmet Tüylü, Celalettin Çimen, Tolga Arıtmak, Fatih Can, Ali Bal, Furkan Kaya, Alper Celil Varan, Abdulsamet Muslu, Sezer Çimen, Melike Aydın ve Servet Koç yer aldı.
Süleyman Yıldırım - 20.11.2011
AK Parti Bünyan İlçe Kongresi Yapıldı
İlçe kongrelerinin startını Bünyan'da verdiklerini belirten Dengiz, şunları söyledi: "Bünyan'da sadece AK Parti'lilerin değil, tüm vatandaşlarımızın hizmet alması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Türkiye, Kayseri ve Bünyan'daki bu birlikteliğimiz devam ettiği sürece, dünyaya örnek bir parti olarak gösterileceğiz. Bir takım halinde hep birlikte hareket ederek, 'bu takımın dışında kaldım' demeden, gücenmeden bu birlikteliğimizi sürdürerek, başarılara imza atacağız. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışında geride kalan, yorulan arkadaşlarımız olacaktır. Önemli olan bu arkadaşlarımızın, yerine daha genç ve bu yarışı kaldıracak arkadaşlarımıza bayrağı bırakarak, fedakarlık yapmasıdır." Konuşmaların ardından yapılan seçimde AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Süleyman Yıldırım, göreve yeniden seçildi.
Süleyman Yıldırım - 21.09.2011
Köyde Av Turizmi Çalıştayı
Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın (GMKA) desteklediği, Çevre Bilim Şirketi'nin, organize ettiği Çalıştay'a, Balıkesir Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamil Seyrek, Konya Selçuk Universitesi Veteriner Fakültesi Zootekni Ana Bilim Dalı Öğretim üyesi Prof. Dr. Kemal Kırıkçı, Van 100. Yıl Üniversitesi Öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Filiz Karadaş, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Avcılık ve Avlak Yönetimi Daire Başkanı Cemal Akcan, Şube Müdürü Sebati Nur Akbaş, Balıkesir Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğretim üyeleri Yard. Doç. Dr. Hasan Akşit, Yard. Doç. Dr. Mukadderat Gökmen, Balıkesir Üniversitesi Araştırma Görevlisi Sinan Ulusan, Ege Av ve Yaban Hayatı Federasyonu Başkanı Ersin Düzyol, İç Anadaolu Av ve Yaban Hayatı Federasyonu Başkanı Kamil Üçbaş, Güney Marmara Av ve Yaban Hayatı Federasyonu Başkanı İlhan Develi, AK Parti Kepsut Belediye Başkanı Mustafa Göksel, Kepsut Kaymakamı Süleyman Yıldırım konuşmacı olarak katıldı.
Süleyman Yıldırım - 20.09.2011
Cisco Türkiye ve İTÜ'den Ağ Uzmanları Eğitimine Katkı
İş piyasasında sertifikasyonun önemi Hilton Bursa Bilişim ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Timuçin Diş, turizm sektöründeki ağ uygulamalarını hizmet sektörünün dinamikleri açısından değerlendirdi. Hizmet sektörünün hata kabul etmeyen yapısından ve bu yapı içinde ağ uzmanlarının sorumluluğun çok büyük olduğunu belirten Diş, kariyer yolu çizmek isteyen gençlerin iş imkanları açısından sadece teknoloji bilgisi değil, aynı zamanda sektörel isteklere de cevap verebilecek deneyime ihtiyaç duyacaklarını belirtti. Halk Bankası Network Grup Direktörü Süleyman Yıldırım ise Halk Bankası'ndaki bilişim kariyeri basamaklarından ve genel olarak iş piyasasında sertifikasyonun öneminden bahsetti.
Süleyman Yıldırım - 04.09.2011
Kontak Lens Kullanıcılarına Uyarı
Gaziantep Mirkelam Göz Lazer Merkezi uzmanı Dr. Süleyman Yıldırım, teknolojinin hızla gelişmesine paralel olarak medikal alanda kullanılan malzemelerin de değiştiğine dikkat çekerek, kullanım kolaylığı nedeniyle lens kullanıcılarına kontak lens kullanmalarını tavsiye etti.
Süleyman Yıldırım - 05.08.2011
Göz Kapağına Altın Plaka Takıldı
Gaziantep'te, beyin ameliyatı sonrasında göz kapağı sinir felci olan hastanın, göz kapağı keseciğine altın plaka takıldı. Gaziantep'teki özel bir göz merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, hafriyat işiyle uğraşan Veli Duymaz'ın (29)geçirdiği bir rahatsızlık sonrasında gözlerinde sulanma ve sol göz kapağında bazı sorunlar oluştu. Gittiği özel göz merkezinde muayene olan Veli Duymaz'a göz kapağına altın yerleştirme tedavisi önerildi. Hastanın uygulamayı kabul etmesi sonrasında ameliyat başarıyla gerçekleştirildi. Özel olarak hazırlanan 1. 5 gram 24 ayar altın plaka göz kapağı kesesinde açılan yere başarıyla takıldı. Ameliyatın ardından işine dönen ve sorunları çözümlenen Veli Duymaz, sağlığına kavuştuğunu belirterek, doktorlarına teşekkür etti. Özel Göz Merkezi doktorlarından Süleyman Yıldırım ise göz kapağına altın uygulama tedavisinin, önceden bilinen bir cerrahi tedavi olduğunu belirtti.
Süleyman Yıldırım - 05.08.2011
Altın Göz
Gaziantep'te, göz kapağı kapanmayan 29 yaşındaki Deniz Yılmaz'ın sol gözüne, Türkiye'de nadir uygulanan bir yöntemle özel olarak yaptırılan 24 ayar altın plaka yerleştirildi. Hafriyat şirketi bulunan Deniz Yılmaz'ın geçirdiği bir rahatsızlık, gözlerinde sulanma ve sol göz kapağında bazı sorunlara yol açtı. Tedavi için gittiği Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi'nde Dr. Süleyman Yıldırım, yapılan muayene ve tetkiklerin ardından Yılmaz'ın sol göz kapağı içerisine 24 ayar altın bir plaka takılmasını önerdi.
Süleyman Yıldırım - 05.08.2011
Göz Kapağına 24 Ayar Altın Plaka Takıldı
Gaziantep'te, göz kapağı kapanmayan 29 yaşındaki Deniz Yılmaz'ın sol gözüne, Türkiye'de nadir uygulanan bir yöntemle özel olarak yaptırılan 24 ayar altın plaka yerleştirildi. Hafriyat şirketi bulunan Deniz Yılmaz'ın geçirdiği bir rahatsızlık, gözlerinde sulanma ve sol göz kapağında bazı sorunlara yol açtı. Tedavi için gittiği Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi'nde Dr. Süleyman Yıldırım, yapılan muayene ve tetkiklerin ardından Yılmaz'ın sol göz kapağı içerisine 24 ayar altın bir plaka takılmasını önerdi.
Süleyman Yıldırım - 03.08.2011
Göz Kapağı Açılmayan Hastanın Gözüne 24 Ayar Altın Plaka Yerleştirildi
Gaziantep'te, göz kapağı kapanmayan bir hastanın gözüne, özel olarak yaptırılan 24 ayar altın plaka yerleştirildi. Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi'ndeki başarılı ameliyat sonrası hasta sağlığına kavuşarak normal hayatına döndü. Hafriyat işiyle uğraşan 29 yaşındaki Veli Duymaz'ın geçirdiği bir rahatsızlık, gözlerinde sulanma ve sol göz kapağında bazı sorunlara yolaçtı. Tedavi için gittiği Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi'nde Dr. Süleyman Yıldırım, yapılan muayene ve tetkiklerin ardından Duymaz'a göz kapağı içerisine 24 ayar altın bir plaka takılmasını önerdi.
Süleyman Yıldırım - 03.08.2011
Kınalı Kekliklere Yetiştirme Tesisi
Yaşam Alanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği'nin düzenlediği, Güney Marmara Kalkınma Ajansı'nın desteklediği, "Bigadiç Yöresi'nde Av ve Doğa Turizmi'nin Desteklenmesi Projesi" ve keklik yetiştirme tesisleri, basına ve kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıya, Balıkesir Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, Bigadiç Kaymakamı Süleyman Yıldırım, AK Parti'li Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel, Balıkesir Çevre Orman Müdürü Emine Tamer katıldı.
Süleyman Yıldırım - 29.06.2011
"Güneş Gözlüğü, Aksesuar Olarak Görülmemeli, Göz Sağlığı İçin Gerekli"
Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte güneşin zararlı ışınlarından korunmak için güneş gözlüklerine yönelen vatandaşları uyaran göz hekimleri güneş gözlüğü alırken mutlaka doktor kontrolünden geçerek tavsiye edilen gözlüklerin alınması konusunda uyarıyor. Güneş gözlüğünün aksesuar olarak görülmemesi gerektiğini ifade eden Gaziantep Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi Hekimi Dr. Süleyman Yıldırım, "Göz sağlığı için gerekli ve hayati bir araç olarak kabul edilmeli ve sağlık malzemesi olarak kullanılmalıdır.
Süleyman Yıldırım - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Tunceli
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Süleyman Yıldırım - 22.04.2011
20. Hasyurt Tarım Fuarı
Finike'nin Hasyurt beldesinde devam eden "20. Hasyurt Tarım Fuarı"nın üçüncü gününde yapılan "Sebze teşvik müsabakası" sonuçlandı. Finike, Demre ve Kumluca Tarım İlçe Müdürlükleri'nde görevli teknik elemanlardan oluşan jüri, yarışmaya başvuran 77 çiftçinin 109 serasında yaptığı incelemelerde, ekim, dikim, sulama, gübreleme, zirai mücadele, kültürel önlemler, verim ve seranın konstrüksiyonu gibi kriterleri dikkate alarak puanlama yaptı. Puanlama sonucunda, Erentepe'den Ali Ünal domates, Hasyurt'tan Salih Aydın salkım domates, Demre'den Cemil Karagöl çeri ve kokteyl domates, Hasyurt'tan Fatih Özpak hıyar, Hasyurt'tan İsmail Yıldırgan patlıcan, Hasyurt'tan Süleyman Yıldırım kavun, Mavikent'ten Hanife Sevgi Aksu sivri biber, Mavikent'ten Kenan Tunç çarliston biber, Demre'den Mahir Akın dolmalık biber, Demre'den Musa Öncül ise kapya biber yetiştiriciliğinde birinci oldular.
Süleyman Yıldırım - 14.04.2011
Kırıkkale'den Mardin'e Öğrencilerden Kardeşlik Köprüsü
Kırıkkale Özel Kızılırmak İlköğretim Okulu 'Kardeş Okul Projesi' kapsamında Mardin Kocatepe İlköğretim Okulu'na kardeşlik köprüsü kurdu. Mardin'i ziyaret eden Kızılırmaklı öğrenciler, kardeşlerine giyim ve kırtasiye malzemesi yardımında bulundu. Mardin'i gezen öğrenci ve öğretmenler, şehre hayran kaldıklarını ifade ettiler. Ayrıca, okulun teknolojik alt yapısını güçlendirmek amacıyla öğrenci ve öğretmenler, kendi aralarında topladıkları parayla 3 bilgisayar ile 1 klima hediye etti. Kocatepe İlköğretim Okulu Müdürü Tekin Oruç, kardeş okul projesi kapsamında kendilerine destek veren öğrencilere ve öğretmenlere teşekkür etti. Projede okula eşlik eden Kırıkkale Yahşihan İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Yıldırım, "Doğu-batı arasında kardeşlik köprüsü oluşturmak amacıyla Mardin'de kardeş okul olarak Kocatepe İlköğretim Okulu'nu belirledik.
Süleyman Yıldırım - 27.03.2011
Polatlı Beyazay Derneği 1. Genel Kurulu
Denetim Kurulu Yedek üyeleri: Süleyman Yıldırım, Sevim Çiçek Yıldız ve Murat Gündüz.
Süleyman Yıldırım - 19.03.2011
Özel Kızılırmak'tan Çanakkale Sergisi
Özel Kızılırmak İlköğretim Okulu Resim Kulübü 'Çanakkale Zaferi Sergisi' hazırladı. Görsel sanatlar öğretmeni Fatma Pehlivanlı ve Zehra Şahiner'in öğrencilerle birlikte hazırladıkları sergi Yahşihan İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Yıldırım tarafından açıldı.
Süleyman Yıldırım - 17.03.2011
Bigadiç Zağnos Dershanesi Sanal Ofis Kurdu
Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde bulunan Zağnos Dershanesi, bir ilke imza atarak sanal ofis oluşturdu. Açılış törenine Kaymakam Süleyman Yıldırım, Belediye Başkanı Mustafa Göksel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turhan Demirtaş, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
Süleyman Yıldırım - 02.03.2011
AK Parti Teşkilatı, Bünyan Beldelerini Gezdi
AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe koordinatörleri, İl Kadın Kolları Başkanı Sümeyra Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Saadettin Aydın, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Fikri Tekelioğlu, AK Parti Bünyan İl Genel Meclisi üyesi Celil Tutak, AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Süleyman Yıldırım ve belediye meclis üyelerinin katıldığı belde gezileri programının ilk durağı Güllüce beldesi oldu.
Süleyman Yıldırım - 02.03.2011
AK Parti Kayseri İl Başkanı Dengiz: Tek Amacımız Halkımıza Hizmet Etmek
AK Parti Bünyan İlçe Başkanı Süleyman Yıldırım da partilerinin önümüzdeki seçimlerde daha güçlü bir şekilde iktidara geleceğini söyledi.
Süleyman Yıldırım - 24.02.2011
İlköğretim Öğrencileri Göz Merkezini Ziyaret Etti
Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu 2. sınıf öğrencileri, Gaziantep Özel Mirkelam Göz Lazer Merkezi'ni ziyaret etti. Hayat Bilgisi dersinde görmüş oldukları 'Meslekler' konusuna paralel olarak yapılan ziyarette; minik öğrenciler doktorluk mesleğini yakından tanıma fırsatı buldu. Göz doktoru Süleyman Yıldırım, doktorluk mesleğiyle ilgili öğrencileri bilgilendirdi.
Süleyman Yıldırım - 09.02.2011
Kış Olimpiyatlarına Katılan Muşlu Sporcular, Vali Ali Çınar'ı Ziyaret Etti
Kayak dışında hiçbir branşta Muş'ta bu kadar milli sporcu bulunmayacağını söyleyen Tunç konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Bizim için Balkan Şampiyonası, Avrupa Birincilikleri artık sıradanlaştı. Türk Kayak Tarihinde ismi altın harflerle yazılı olan Kaya Söylemez; yaklaşık 25 yıllık bir emek sonucu biz Muşluları ve ülkemizi dünya kayak sahnesine çıkarmayı başarmıştır. Kayak spor dalında ilimiz ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyoruz. Spor organizasyonlarının en üst limiti olan olimpiyatlarda ülkemizi bugüne kadar hep biz temsil ettik. Teknik kurul üyemiz eski sporcumuz Mithat Yıldırım 2 kez, Celal Şener 2, Sabahattin Oğlago 3 kez olimpiyatta ülkemizi temsil etmiş ve şu an aramızda bulunan Ömer Yusufoğlu olimpiyat kadrosuna seçilmiş ancak FİS evraklarını yetiştiremediği için bu onuru bir başka olimpiyata kalmıştır. Şimdi aramızda olan Milli Takımlar Baş Antrenörü Süleyman Yıldırım'ın yetiştirdiği işitme engelli sporcumuz Olimpiyatta 3.
Süleyman Yıldırım - 05.02.2011
Üsküdar'da Aşırı Hız Yapan Otomobil, Köprülü Kavşaktan Düştü
Üsküdar'da aşırı hız yapan bir otomobil, köprülü kavşağın demir korkuluklarını yıkarak aşağı düştü.      Bağlarbaşı Kavşağı'nda 34 EB 9502 plakalı aracının kontrolünü kaybeden Süleyman Yıldırım, köprülü kavşağın korkuluklara çarptı.
Süleyman Yıldırım - 28.01.2011
Demre'ye Atatürk Caddesi
Demre Belediyesi'nce sokak ve caddelere yeni adlar verilirken, Belediye Meclisi'nin kararıyla bir caddeye 'Atatürk Caddesi' adı verildi. Demre Belediye Meclisi aldığı kararla Gökyazı İlmek mevkisinde yakında ulaşıma açılacak yeni Hükümet Konağı ve yeni adliye sarayının bulunduğu caddeye, Atatürk Caddesi adı verilmesi kararlaştırıldı. Ayrıca Çayağzı Limanı yolunu açan Demre'nin ilk Belediye Başkanı Salih Kolcu'nun adı bu caddeye verildi. Çayağzı Limanı yolunun adı Salih Kolcu Bulvarı olarak değiştirildi. Daha önce Demre Belediye Başkanı olarak görev yapan Baki Şahin, Süleyman Yıldırım, Adnan Genç ve Mehmet Usta'nın adları da merkezdeki birer sokağa verildi.
Süleyman Yıldırım - 22.01.2011
Balıkesir Basınında Bugün
DEMOKRAT: 'Bigadiç'e dev spor kompleksi' Bigadiç'e yeni yapılacak yatırımların müjdesini veren Bigadiç Kaymakamı Süleyman Yıldırım, 130 dönüm araziye içinde golf sahasının da bulunduğu büyük spor kompleksi, 2,5 dönüm alana da yeni Adliye binası yapılacağını söyledi.
Süleyman Yıldırım - 17.01.2011
Öğrenciler Dokunmatik Tahta'yla Ders Yapıyor
Ulaş ilçe merkezi ve beldelerdeki okullara yönelik yürütülen 'Dokunmatik Akıllı Tahta Kazandırma Projesi'nin kapsamı köylerdeki birleştirilmiş sınıflı ilköğretim okullarını da içine alarak genişletiliyor. Proje çerçevesinde merkez ve beldelerde eğitim veren okullarda birçok sınıfa 'Dokunmatik akıllı tahta sistemi' kuran Ulaş Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü, köy okullarına da akıllı tahta kazandırıyor. Ulaş Kaymakamı Can Aksoy ve ilçe Milli Eğitim Müdürü israfil Göçgün, Karaşar Köyü Birleştirilmiş Sınıflı ilköğretim Okulu'nun 'Dokunmatik akıllı tahta sistemi'nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa, öğrenciler, öğretmenler ve okul idarecilerinin yanı sıra köy halkı da katıldı. Akıllı tahtada ders anlatan öğretmeni dinleyen köylüler, öğrencilerle birlikte dersi ilgiyle takip etti. 26 öğrencinin eğitim gördüğü birleştirilmiş sınıfta, öğrenciler akıllı tahta üzerinde çeşitli uygulamalar yaptı. Kaymakam Can Aksoy, merkez ve beldelerdeki ilköğretim okulları dışında ilk defa bir köy okulunda akıllı tahta uygulamasının başlatıldığını, bunun diğer köylere de örnek olacak bir çalışma olduğunu söyledi. Eğitim-öğretimin daha kaliteli yürütülmesinde önemli adımlar atıldığını ifade eden Aksoy, bu tür çalışmaların tüm okullara yayılarak devam edeceğini anlattı. Aksoy, okula dokunmatik akıllı tahtayı alan Karaşarlı hayırsever iş adamları Sinan ve Süleyman Yıldırım'a, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, köy muhtarına ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Süleyman Yıldırım - 15.01.2011
Köy Okulunda 'Dokunmatik Akıllı Tahta' ile Eğitim
Aksoy, okula dokunmatik akıllı tahtayı alan Karaşarlı hayırsever iş adamları Sinan ve Süleyman Yıldırım'a, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, köy muhtarına ve emeği geçenlere teşekkür etti.
Süleyman Yıldırım - 04.01.2011
Muş İl Birinciliği Bitlis'te Yapıldı...
- 'ANTRENMANLARI BİTLİS'TE YAPIYORUZ'- Kayakçıları Bitlis'e getiren Muş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Üniversiad Milli Takım Başantrenörü Süleyman Yıldırım ise, son iki yıldır Muş'ta kar yağmadığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Yıldırım Haberleri | Süleyman Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Süleyman Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Bigadiç'te Dargelirli Vatandaşlar Vip Salonunda Hizmet Alıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 22:52:52. #1.14#
title