SÜLEYMAN SOYLU HABERLERİ

Süleyman Soylu haber, Süleyman Soylu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Soylu

Süleyman Soylu

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 21.11.1969 - ...

Süleyman Soylu Kimdir ?

21 Kasım 1969 tarihinde İstanbul’da doğdu. Plevne Lisesi’nin ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1987 yılında siyasete atıldığı Gençlik Kolları’nda İlçe Başkanı ve İl Başkan yardımcılığı yaptı. 1995-1999 yılları arasında Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı, 1999-2002 arasında ise İstanbul İl Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Soylu - 25.11.2020
'KADES' yarışma programında izleyicilere anlatıldı
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla özel bir televizyon kanalında yayınlanan yemek yarışmasında son yıllarda giderek artan kadına şiddet olaylarının önüne geçebilmek ve kadınlara yardım edebilmek amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından geliştirilmiş olan Kadına Destek Uygulaması (KADES) izleyenlere anlatılarak önemi vurgulandı. Programın sunucuları, hazırlanan uygulama için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve yazılımı geliştiren ekibe teşekkürlerini iletti.
Süleyman Soylu - 25.11.2020
Ekvador İçişleri Bakanı Romo, polisin protestoculara sert müdahalesi nedeniyle görevden alındı
Güney Amerika ülkesi Ekvador'un İçişleri Bakanı Maria Romo, ülkedeki hükümet karşıtı protestolara polisin sert müdahalesine izin verdiği gerekçesiyle görevinden alındı.
Süleyman Soylu - 25.11.2020
Son dakika haberi: Avrupa İnsan Hakları Komiseri: "Paris'te sığınmacılara polisin müdahalesinin görüntüleri şoke edici"
Son dakika haberi: Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiseri Dunja Mijatovic, Fransa'nın başkenti Paris'in ortasında önceki gece çadırlarından yaka paça çıkarılarak dışarı atılan sığınmacılara yönelik polisin müdahalesinin görüntülerini şoke edici olarak nitelendirdi.
Süleyman Soylu - 25.11.2020
24 Kasım 2020 Haberleri
24 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Süleyman Soylu - 25.11.2020
Yüksekova Kadın Futbol Takımı'na "Soylu" jest
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Mülki İdare Amirleri Eğitim Semineri'ne katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seminerin gerçekleştirildiği Vilayetler Hizmet Birliği bünyesindeki Vilayetler Evi'nde kamp yapan Hakkari'nin Yüksekova Belediyespor Kadın Futbol...
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Sınır Tanımayan Doktorlar örgütü sığınmacılara şiddet uygulayan Fransız polisini şikayet etti
Sınır Tanımayan Doktorlar (MSF) örgütü, Paris'te dün gece sığınmacıları tahliye ederken kasten şiddet uygulayıp, örgütün dağıttığı yardım malzemelerine zarar verdikleri gerekçesiyle polisler hakkında şikayette bulundu.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
İçişleri Bakanı başkanlığında "Koronavirüs Değerlendirme" toplantısı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamındaki denetim faaliyetlerinin artırılmasını, pazaryeri, AVM, toplu ulaşım araçları gibi yerlerdeki denetimlerin yoğunlaştırılmasını, cadde, sokak ve meydanlarda sigara içilmesini yasaklayan genelgeye tereddütsüz uyulmasını istedi.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda, enerji alanında düzenlemeler içeren Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin 11 maddesi daha kabul edildi.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Fransa'da tartışmalı güvenlik yasa tasarısı mecliste kabul edildi
Fransa'da basın özgürlüğünü ihlal edebileceği, polis şiddetini artırabileceği, yönetimi otoriterliğe sürükleyebileceği yönündeki eleştirilerin hedefindeki tartışmalı güvenlik yasa tasarısı Ulusal Meclis'te kabul edildi.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Almanya'da aşırı sağcı şüphelisiyle polis ve itfaiyeye yönelik operasyon
Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) eyaletindeki Essen, Mülheim ve Velbert şehirlerinde aşırı sağcı olduklarından şüphelenilen 24 polisin konutunun bu sabah baskın düzenlenerek arandığı, bu çerçevede bazı delillere el konulduğu bildirildi.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Paris'te sığınmacıların tahliyesindeki "şoke edici" polis şiddetine soruşturma
Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, başkent Paris'in göbeğinde dün gece çadırlarından yaka paça çıkarılarak dışarı atılan sığınmacılara yönelik polis şiddetine ilişkin soruşturma başlatıldığını ve görüntülerin "şoke edici" olduğunu belirtti.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 17
Bakan Soylu: Kadını vuracağına kendini vur, delikanlısın ya İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, kadına yönelik şiddet olaylarını sert sözlerle eleştirerek, "Hakikaten anlamıyorum.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
İçişleri Bakanı Soylu "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Semineri"nde konuştu: (2)
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Önleyici tedbir kararı verilen kişi yani şiddeti uygulayan şüpheliye dönük olarak alınan önleyici tedbir kararlarında da geçen yılın 10 ayına göre yüzde 70 oranında artış yaşanmıştır.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Son dakika haberi! BALIKESİR - Soylu: "Polis merkezi amirliklerine gelen mağdurlar idaha etkin iletişim kuramak adına 'Güven Masaları' oluşturuldu"
Gelen son dakika haberlerine göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde düzenlenen Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Mülki İdare Amirleri Eğitim Seminerine katıldı.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Son dakika haber... İçişleri Bakanı Soylu "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Semineri"nde konuştu: (1)
Son dakika haberler: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kadına yönelik şiddete ilişkin "Türkiye, AK Parti hükümetleriyle birlikte bu meselede samimi bir gayret ortaya koymuştur.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Kadın cinayetleri) Bu meselede bizim ilkelerimiz basit ve nettir, 1 sayısı büyük bir sayıdır.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Kadın cinayetleri) Bu meselede bizim ilkelerimiz basit ve nettir, 1 sayısı büyük bir sayıdır.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Son dakika haberi! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Kadına şiddet) Şiddeti uygulayan şüpheliye dönük alınan önleyici tedbir kararlarında, geçen yılın 10 ayına göre...
Son dakika gündem haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Kadına şiddet) Şiddeti uygulayan şüpheliye dönük alınan önleyici tedbir kararlarında, geçen yılın 10 ayına göre yüzde 70 artış yaşanmıştır.
Süleyman Soylu - 24.11.2020
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanı Soylu'dan Öğretmenler Günü mesajı Açıklaması
Son dakika haber... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gencecik öğretmenlerin, milletin evlatlarına ilim öğretirken görevleri başında ve öğrencilerinin gözü önünde şehit edildiğini ancak hiçbirinin yolundan dönmediğini belirtti.
Süleyman Soylu - 23.11.2020
Son dakika haberi: Bakan Soylu, şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ı unutmadı
Son dakika gündem haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabındaki profil fotoğrafını değiştirerek, 2017 yılında şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz'ın fotoğrafını koydu.
Süleyman Soylu - 23.11.2020
Fransa'da iktidar partisi milletvekili Sarles: "Sessizce otoriter devlete doğru gidiyoruz"
Fransa'da Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un kurucusu olduğu iktidar partisi Cumhuriyet Yürüyüşü (LREM) Hareketinden milletvekili Nathalie Sarles, tartışmalara neden olan güvenlik yasa tasarısına tepki göstererek, "Sessizce kişisel özgürlüklerin ortadan kalktığı otoriter devlete doğru gidiyoruz.
Süleyman Soylu - 23.11.2020
Kayıp üniversite öğrencisi Gülistan Doku'yu barajda arama çalışmaları sona erdi
Ailenin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmesinin ardından Uzunçayır Baraj Gölü'nün kısmen boşaltılmasına karar verilerek, su altı arama çalışmalarına 6 Ağustos'ta 17 ekiple yeniden başlanmış ve 13 gün süren yoğun çalışmalardan da sonuç alınamaması üzerine aramalar 18 Ağustos'ta tamamlanmıştı.
Süleyman Soylu - 23.11.2020
Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Değerlendirme Toplantısı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bu yıl 20 Kasım itibarıyla 234 kadının, aile içi ve kadına yönelik şiddet kapsamındaki cinayetlerde hayatını kaybettiğini belirterek, "Erkeklere sesleniyorum, kendinize gelin, fiziksel olarak güçlü olabilirsiniz, böyle bir ayıp olur mu? Neyi tatmin ediyorsun?
Süleyman Soylu - 23.11.2020
Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Değerlendirme Toplantısı
Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, aile içi ve kadına yönelik şiddetle mücadeleye ilişkin, "Şiddet mağdurlarının ve sivil toplum kuruluşlarının sosyal medya üzerinden yaptığı ihbarlara hızlı bir şekilde müdahale edilmesi ve alınan tedbirler sayesinde ülke genelinde hayatını kaybeden kadın...
Süleyman Soylu - 23.11.2020
Son dakika haberleri! İçişleri Bakanı Soylu, Hakkari'de 80 yıllık husumete son verdi
Son dakika haberlerine göre Hakkari'nin Geçitli ile Akkuş köyleri arasında 80 yıl önce başlayan ve 10 yıl önce yayla meselesi yüzünden bir kişinin ölümüyle sonuçlanan kan davası, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katılımıyla barışla sonuçlandı.
Süleyman Soylu - 23.11.2020
Bakan Soylu Yüksekova esnafını gezdi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.
Süleyman Soylu - 22.11.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Kasım 2020
(Ankara/12.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Polis Akademisi Anıttepe yerleşkesinde, Aile içi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Değerlendirme Toplantısı'na katılacak.
Süleyman Soylu - 22.11.2020
İspanya ve Senegal arasında düzensiz göçle mücadele anlaşması
İspanya, son dönemlerde Afrika'dan Kanarya Adaları'na artarak devam eden düzensiz göçmen sorunuyla mücadele için Senegal ile yeni bir anlaşma yaptı.
Süleyman Soylu - 22.11.2020
Bakan Soylu, Yüksekova'da esnafı ziyaret etti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde esnafa ziyarette bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Soylu Haberleri | Süleyman Soylu Kimdir - Haberler - Süleyman Soylu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Soylu kimdir, hayatı ve biyografisi. Gümüşhane'de kadına yönelik şiddetle mücadele il koordinasyon kurulu toplantısı yapı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 14:57:08. #1.15#
title