SÜLEYMAN SENCER AYATA HABERLERİ

Süleyman Sencer Ayata haber, Süleyman Sencer Ayata son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Sencer Ayata

Süleyman Sencer Ayata

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 13.7.1949

Süleyman Sencer Ayata Kimdir ?

13 Temmuz 1949’da İstanbul’da doğdu. Babasının adı Mazhar Nurullah, annesinin adı Sevim’dir. Orta Doğu Teknik Üniversitesini bitirdi. Doktorasını University of Kent at Canterbury’de sosyoloji ve sosyal antropoloji alanında tamamladı. 1981 yılından beri ODTÜ Sosyoloji Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Sencer Ayata - 18.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"Akıntıya karşı kürek çekmeye çalışıyoruz" CHP İstanbul Milletvekili Süleyman Sencer Ayata, Türkiye'de eğitimleşme oranlarının arttığını ancak benzer ülkelere göre oranların hala düşük seviyelerde olduğunu söyledi.
Süleyman Sencer Ayata - 03.11.2015
CHP 1 Kasım Seçimlerinde Oy Oranını Koruyarak 134 Vekil Çıkardı
Gaziantep: Akif Ekici, Mehmet Gökdağ Giresun: Bülent Yener Bektaşoğlu Hatay: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem Isparta: İrfan Bakır İstanbul 1. Bölge: Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Yakup Akkaya İstanbul 2. Bölge: Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekci, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin İstanbul 3.
Süleyman Sencer Ayata - 02.11.2015
CHP 35 İlde Milletvekili Çıkaramadı
İstanbul 2. Bölge:  Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekci, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin.
Süleyman Sencer Ayata - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - İstanbul 2. Bölge
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İstanbul 2. Bölge Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti HAYATİ YAZICI 2 - AK Parti VOLKAN BOZKIR 3.
Süleyman Sencer Ayata - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - İstanbul 2. Bölge
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İstanbul 2. Bölge Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti HAYATİ YAZICI 2 - AK Parti VOLKAN BOZKIR 3.
Süleyman Sencer Ayata - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Süleyman Sencer Ayata - 18.09.2015
CHP'nin Ankara, İstanbul ve İzmir Milletvekili Adayları
İstanbul 2.Bölge: 1.Selina Doğan, 2. Aykut Erdoğdu, 3. Mustafa Sezgin Tanrıkulu, 4. Dursun Çiçek, 5. Süleyman Sencer Ayata, 6.
Süleyman Sencer Ayata - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
İstanbul 2. Bölge:  Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedek Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin.
Süleyman Sencer Ayata - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 2015
ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İstanbul 2. Bölge Açılan sandık oranı : 100 1 - AK Parti VOLKAN BOZKIR 2 - AK Parti AYŞE NUR BAHÇEKAPILI 3 - AK Parti EKREM ERDEM 4 - AK Parti AZİZ BABUŞCU 5 - AK Parti DURMUŞ ALİ SARIKAYA.
Süleyman Sencer Ayata - 07.04.2015
CHP Milletvekili Adayı Listesi
Adana adana 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE.
Süleyman Sencer Ayata - 07.04.2015
CHP Milletvekili Aday Listesi Açıklandı
İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLARI; Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekci Arslan, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin, Mustafa Sarıgül, Yüksel Mansur Kılınç, Cengiz Alp, Çetin Soysal, Melda Onur, Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu, Gül Yüksel, Zeynel Öztürk, İnan Güney, Dursun Bulut, Özgür Koçak, Mehmet Ercan Karakaş, Güven Karataş, Seyfullah Beysülen, Mustafa Ozan Şer, Tevfik Cem Tüzün, Mehmet Sevigen, Hülya Güntaş.
Süleyman Sencer Ayata - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
CHP'nin YSK'ya verdiği aday listesi şöyle: İL BÖLGE SIRA AD-SOYAD ADANA          1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ADANA          2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ADANA          3 İBRAHİM ÖZDİŞ ADANA          4 AYDIN USLUPEHLİVAN ADANA          5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ADANA          6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ADANA          7 RIZA METE ADANA          8 AHMET ADIGÜZEL ADANA          9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ADANA          10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ADANA          11 AKİF KEMAL AKAY ADANA          12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ADANA          13 YÜKSEL KARAASLAN ADANA          14 ORHAN SÜMER ADIYAMAN       1 MEHMET SELÇUK TABAK ADIYAMAN       2 ABDURRAHMAN TUTDERE ADIYAMAN       3 FATMA ULUBEY ADIYAMAN       4 MEHMET KARAHAN ADIYAMAN       5 KARİP BOZKURT AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP AĞRI           1 CEMİL ERHAN AĞRI           2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN AĞRI           3 MEHMET SIDDIK YEL AĞRI           4 ERKAN SAYAN AKSARAY        1 MEHMET ÖZTÜRK AKSARAY        2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE AKSARAY        3 MEHMET ALİ TOPAÇ AMASYA         1 MUSTAFA TUNCER AMASYA         2 RAMİS TOPAL AMASYA         3 DEVRİM ERSOY ANKARA         1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ANKARA         1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ANKARA         1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ANKARA         1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ANKARA         1. Bölge 5 LEVENT GÖK ANKARA         1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ANKARA         1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ANKARA         1. Bölge 8 HİKMET TEPE ANKARA         1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ANKARA         1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ANKARA         1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ANKARA         1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT ANKARA         1. Bölge 13 SEMA AKSOY ANKARA         1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ANKARA         1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ANKARA         1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ANKARA         1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ANKARA         1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ANKARA         2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ANKARA         2. Bölge 2 MURAT EMİR ANKARA         2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ANKARA         2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ANKARA         2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ANKARA         2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ ANKARA         2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ANKARA         2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ANKARA         2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ANKARA         2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL ANKARA         2. Bölge 11 SELMA ERGEN ANKARA         2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN ANKARA         2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN ANKARA         2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ANTALYA        1 NİYAZİ NEFİ KARA ANTALYA        2 DENİZ BAYKAL ANTALYA        3 ÇETİN OSMAN BUDAK ANTALYA        4 MUSTAFA AKAYDIN ANTALYA        5 DEVRİM KÖK ANTALYA        6 FİGEN ÇALIKUŞU ANTALYA        7 RAFET ZEYBEK ANTALYA        8 NUSRET BAYAR ANTALYA        9 DENİZ FİLİZ ANTALYA        10 SULTAN YEGEN ANTALYA        11 SEVİNDİK GİZLİ ANTALYA        12 CAVİT ARI ANTALYA        13 GÜRKUT ACAR ANTALYA        14 İBRAHİM KESER ARDAHAN        1 ENSAR ÖĞÜT ARDAHAN        2 SEZGİN KAYA ARTVİN         1 UĞUR BAYRAKTUTAN ARTVİN         2 MUSA ULUTAŞ AYDIN          1 BÜLENT TEZCAN AYDIN          2 METİN LÜTFİ BAYDAR AYDIN          3 HÜSEYİN YILDIZ AYDIN          4 MEHMET FATİH ATAY AYDIN          5 TAYFUN TALİPOĞLU AYDIN          6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT AYDIN          7 FULYA ÜSTÜNDAĞ BALIKESİR      1 MEHMET TÜM BALIKESİR      2 AHMET AKIN BALIKESİR      3 NAMIK HAVUTÇA BALIKESİR      4 FİKRET ŞAHİN BALIKESİR      5 ALİ KEMAL DEVECİLER BALIKESİR      6 ENSAR AYTEKİN BALIKESİR      7 İRFAN BARIŞ BALIKESİR      8 İSMAİL AYNUR BARTIN         1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA BARTIN         2 AYSU BANKOĞLU BATMAN         1 CELAL AYHAN BATMAN         2 AHMET DURMAZ BATMAN         3 KEMAL DEMİR BATMAN         4 MENDÜH DOĞRU BAYBURT        1 MURAT BÜLBÜL BAYBURT        2 ÖNAL AŞUT BİLECİK        1 YAŞAR TÜZÜN BİLECİK        2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET BİNGÖL         1 AHMET BAZANCİR BİNGÖL         2 KEMAL SATICI BİNGÖL         3 HÜSEYİN NEGÜZEL BİTLİS         1 NASİP UYĞAN BİTLİS         2 MEHMET KAÇAR BİTLİS         3 MEVLAN KARABAĞ BOLU           1 TANJU ÖZCAN BOLU           2 YUSUF RENKLİ BOLU           3 MEHMET BURAK COP BURDUR         1 MEHMET GÖKER BURDUR         2 KADİR KOÇ BURDUR         3 OKAN KURD BURSA          1 LALE KARABIYIK BURSA          2 CEYHUN İRGİL BURSA          3 ORHAN SARIBAL BURSA          4 ERKAN AYDIN BURSA          5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU BURSA          6 MUSTAFA ŞENYURT BURSA          7 ASÜDE ŞENOL BURSA          8 NURAY ÇOHAN BURSA          9 İSMET KARACA BURSA          10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN BURSA          11 DENİZ BAYKAL BURSA          12 ÖZGÜR ŞAHİN BURSA          13 NECATİ ŞAHİN BURSA          14 ŞADİ ÖZDEMİR BURSA          15 ERKAN DÖNMEZ BURSA          16 AYŞE ŞAHİN BURSA          17 İNAN KESER BURSA          18 METİN ÇELİK ÇANAKKALE      1 MUHARREM ERKEK ÇANAKKALE      2 BÜLENT ÖZ ÇANAKKALE      3 AHMET KÜÇÜK ÇANAKKALE      4 ALİ SARIBAŞ ÇANKIRI        1 MURAT BERAT ATALAY ÇANKIRI        2 İLHAN TEKİN ÇORUM          1 TUFAN KÖSE ÇORUM          2 MUHARREM BOZDOĞAN ÇORUM          3 DİNÇER SOLMAZ ÇORUM          4 SAİM TOPGÜL DENİZLİ        1 MELİKE BASMACI DENİZLİ        2 KAZIM ARSLAN DENİZLİ        3 GÜLİZAR BİÇER KARACA DENİZLİ        4 ADİL DEMİR DENİZLİ        5 AHMET DİVARCI DENİZLİ        6 HALİS ÖDEL DENİZLİ        7 ADNAN KESKİN DİYARBAKIR     1 MUHSİN KOÇYİĞİT DİYARBAKIR     2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU DİYARBAKIR     3 GÜLABİ ŞİMŞEK DİYARBAKIR     4 MURAT UZUN DİYARBAKIR     5 MAHMUT AZİZ ŞERAN DİYARBAKIR     6 ASLI AÇIKGÖZ DİYARBAKIR     7 MUSTAFA BOZ DİYARBAKIR     8 AYŞE YELKOVAN DİYARBAKIR     9 BURHAN ALTAY DİYARBAKIR     10 VEYSİ ERGÜN DÜZCE          1 ZAFER TEBER DÜZCE          2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU DÜZCE          3 ÖMER TAŞLI EDİRNE         1 OKAN GAYTANCIOĞLU EDİRNE         2 ERDİN BİRCAN EDİRNE         3 GÜRKAN GÜNESER ELAZIĞ         1 FEYZİ SEPTİOĞLU ELAZIĞ         2 YAŞAR KARABULUT ELAZIĞ         3 MUSTAFA YAVUZ ELAZIĞ         4 FADİME YILMAZ ERZİNCAN       1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ERZİNCAN       2 YALÇIN TANRIVERDİ ERZURUM        1 GONCA AYTAŞ ERZURUM        2 İSMAİL İME ERZURUM        3 ORHAN BOZKURT ERZURUM        4 DİLEK SOMUN ERZURUM        5 ŞABAN OTURGAN ERZURUM        6 EDİP CENGİZ ESKİŞEHİR      1 GAYE USLUER ESKİŞEHİR      2 UTKU ÇAKIRÖZER ESKİŞEHİR      3 CEMAL OKAN YÜKSEL ESKİŞEHİR      4 ERMAN GÖLET ESKİŞEHİR      5 METİN TOMSUK ESKİŞEHİR      6 ERDAL ÇAKICIER GAZİANTEP      1 MEHMET ŞEKER GAZİANTEP      2 MEHMET GÖKDAĞ GAZİANTEP      3 ALİ PERİ GAZİANTEP      4 ALİ SAYIN GAZİANTEP      5 ERDAL GEÇİT GAZİANTEP      6 SELİM KARAHAN GAZİANTEP      7 MİRAY ÇANKAYA BULUT GAZİANTEP      8 MUSTAFA ASLAN GAZİANTEP      9 MAHMUT KOZBAŞ GAZİANTEP      10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ GAZİANTEP      11 SEMRA HARMAN GAZİANTEP      12 AHMET ŞAHİN SEYRAN GİRESUN        1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU GİRESUN        2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU GİRESUN        3 İBRAHİM AKGÜN GİRESUN        4 BASRİ GÜRSOY GÜMÜŞHANE      1 MUSTAFA GÜLTEKİN GÜMÜŞHANE      2 EDA ÇUBUKÇU HAKKARİ        1 YAKUP SAMİOĞLU HAKKARİ        2 GİYASETTİN KOÇ HAKKARİ        3 KEREM KORKMAZ HATAY          1 HİLMİ YARAYICI HATAY          2 MEVLÜT DUDU HATAY          3 SERKAN TOPAL HATAY          4 BİROL ERTEM HATAY          5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU HATAY          6 SUZAN ALHASOĞLU HATAY          7 SONAY AYKUT HATAY          8 MEHMET GÖZEL HATAY          9 BİLGEN DUMAN HATAY          10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR IĞDIR          1 ADİL AŞIRIM ISPARTA        1 İRFAN BAKIR ISPARTA        2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ISPARTA        3 MUSTAFA CEYHAN ISPARTA        4 İZZET BEYDOĞAN İSTANBUL       1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY İSTANBUL       1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ İSTANBUL       1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN İSTANBUL       1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ İSTANBUL       1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ İSTANBUL       1. Bölge 6 MAHMUT TANAL İSTANBUL       1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ İSTANBUL       1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI İSTANBUL       1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES İSTANBUL       1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL İSTANBUL       1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN İSTANBUL       1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN İSTANBUL       1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT İSTANBUL       1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ İSTANBUL       1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL İSTANBUL       1. Bölge 16 İRFAN KARACAN İSTANBUL       1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK İSTANBUL       1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK İSTANBUL       1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI İSTANBUL       1. Bölge 20 NECDET SARAÇ İSTANBUL       1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA İSTANBUL       1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK İSTANBUL       1. Bölge 23 İLKAY ORHAN İSTANBUL       1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA İSTANBUL       1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ İSTANBUL       1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL İSTANBUL       1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA İSTANBUL       1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA İSTANBUL       1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL İSTANBUL       1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA İSTANBUL       1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK İSTANBUL       2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN İSTANBUL       2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU İSTANBUL       2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU İSTANBUL       2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK İSTANBUL       2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA İSTANBUL       2.
Süleyman Sencer Ayata - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
CHP'nin YSK'ya verilen milletvekili aday listesi açıklandı.
Süleyman Sencer Ayata - 07.04.2015
CHP Milletvekili Aday Listesi Açıklandı
Genel Başkan Yardımcısı Tezcan tarafından YSK başkanlığı'na teslim edilen CHP milletvekili aday listesi şöyle: "ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR ADANA 14 ORHAN SÜMER LİSE SERBEST ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK ÜNİVERSİTE DOKTOR ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE AVUKAT ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY YÜKSEKOKUL GAZETECİ ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL İŞADAMI ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT LİSE SERBEST AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI ÜNİVERSİTE AVUKAT AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER ÜNİVERSİTE DOKTOR AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ LİSE TİCARET AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP ÜNİVERSİTE MEMUR AĞRI 1 CEMİL ERHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL İLKOKUL EMEKLİ AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL ESNAF AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE ÜNİVERSİTE EMEKLİ AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ İLKOKUL EMEKLİ AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER ÜNİVERSİTE AVUKAT AMASYA 2 RAMİS TOPAL LİSE İŞADAMI AMASYA 3 DEVRİM ERSOY ÜNİVERSİTE TİCARET ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ÜNİVERSİTE DOKTOR ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE EKONOMİST ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL ÜNİVERSİTE DOKTOR ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR ANTALYA 5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL TURİZMCİ ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK ÜNİVERSİTE SAVCI ANTALYA 8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL EĞİTİMCİ ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT ANTALYA 10 SULTAN YEGEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ ÜNİVERSİTE DOKTOR ANTALYA 12 CAVİT ARI ÜNİVERSİTE AVUKAT ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR ÜNİVERSİTE AVUKAT ANTALYA 14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT ÜNİVERSİTE İŞADAMI ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ÜNİVERSİTE AVUKAT ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR ÜNİVERSİTE DOKTOR AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE BİYOLOG BALIKESİR 1 MEHMET TÜM YÜKSEKOKUL İŞADAMI BALIKESİR 2 AHMET AKIN LİSE SANAYİCİ BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN ÜNİVERSİTE DOKTOR BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL MALİ MÜŞAVİR BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI BATMAN 2 AHMET DURMAZ ORTAOKUL MÜTEAHHİT BATMAN 3 KEMAL DEMİR İLKOKUL MÜTEAHHİT BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL SERBEST BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL LİSE YÖNETİCİ BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT İLKOKUL ÇİFTÇİ BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET ÜNİVERSİTE AVUKAT BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR LİSE EMEKLİ BİNGÖL 2 KEMAL SATICI ÜNİVERSİTE EMEKLİ BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL İŞÇİ BİTLİS 1 NASİP UYĞAN YÜKSEKOKUL OPERATÖR BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR ORTAOKUL SERBEST BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ ORTAOKUL ESNAF BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT BOLU 2 YUSUF RENKLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT BOLU 3 MEHMET BURAK COP YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ BURDUR 1 MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE DOKTOR BURDUR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN BURDUR 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ BURSA 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR BURSA 3 ORHAN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS BURSA 4 ERKAN AYDIN ÜNİVERSİTE ECZACI BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT ÜNİVERSİTE İŞADAMI BURSA 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT BURSA 8 NURAY ÇOHAN ÜNİVERSİTE MİMAR BURSA 9 İSMET KARACA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS BURSA 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS BURSA 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ BURSA 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR BURSA 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS BURSA 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT DENİZLİ 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU LİSE MÜTEAHHİT ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT ÜNİVERSİTE EMEKLİ ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ ÜNİVERSİTE SERBEST ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ YÜKSEK LİSANS MEMUR ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT ERZURUM 2 İSMAİL İME LİSE EMEKLİ ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ ERZURUM 4 DİLEK SOMUN İLKOKUL SERBEST ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST ERZURUM 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL EMEKLİ ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTE GAZETECİ ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK ÜNİVERSİTE EMEKLİ ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT GAZİANTEP 3 ALİ PERİ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT ÜNİVERSİTE AVUKAT GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY ÜNİVERSİTE ECZACI GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU YÜKSEKOKUL MEMUR HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL İŞADAMI HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST HATAY 1 HİLMİ YARAYICI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN HATAY 2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT HATAY 3 SERKAN TOPAL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ HATAY 4 BİROL ERTEM ÜNİVERSİTE DOKTOR HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLU LİSE MUHASEBECİ HATAY 7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS HATAY 8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET HATAY 9 BİLGEN DUMAN ÜNİVERSİTE KİMYAGER HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR ÜNİVERSİTE ECZACI IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ İSTANBUL 1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ İSTANBUL 1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ İSTANBUL 1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN LİSE YÖNETİCİ İSTANBUL 1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ İSTANBUL 1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK LİSANS MALİYECİ İSTANBUL 1. Bölge 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT İSTANBUL 1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS İSTANBUL 1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ İSTANBUL 1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK LİSANS MÜFTÜ İSTANBUL 1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS İSTANBUL 1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS İSTANBUL 1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS İSTANBUL 1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ İSTANBUL 1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS EKONOMİST İSTANBUL 1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR İSTANBUL 1. Bölge 16 İRFAN KARACAN ÜNİVERSİTE AVUKAT İSTANBUL 1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS YÖNETMEN İSTANBUL 1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE EKONOMİST İSTANBUL 1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE GAZETECİ İSTANBUL 1. Bölge 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ İSTANBUL 1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA ORTAOKUL İŞADAMI İSTANBUL 1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK ÜNİVERSİTE EMEKLİ İSTANBUL 1. Bölge 23 İLKAY ORHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT İSTANBUL 1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ İSTANBUL 1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR İSTANBUL 1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS İSTANBUL 1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ İSTANBUL 1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ İSTANBUL 1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL ORTAOKUL YÖNETİCİ İSTANBUL 1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE DOKTOR İSTANBUL 1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS İSTANBUL 2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT İSTANBUL 2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ İSTANBUL 2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU YÜKSEK LİSANS AVUKAT İSTANBUL 2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ İSTANBUL 2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG İSTANBUL 2.
Süleyman Sencer Ayata - 18.07.2012
Kılıçdaroğlu'nun 'Anahtar Listesi" Açıklandı
Kılıçdaroğlu'nun Parti Meclisi için önerdiği 100 kişilik 'Anahtar Liste'de Bilim Yönetim ve Kültür Platformu'nda yer almasını istediği isimler şöyle: "Metin Feyzioğlu, Birgül Ayman Güler, Hülya Güven, Mehmet Karlı, Oğuz Oyan, Fatma Nur Serter, Burhan Şenatalak, Gaye Usluer, Fethi Açıkel, Süleyman Sencer Ayata, Seyhan Erdoğdu, Gürbüz Evren.
Süleyman Sencer Ayata - 18.07.2012
CHP 34. Olağan Genel Kurultayı
CHP'nin 34. Olağan Genel Kurultayı, Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Kurultayda Kılıçdaroğlu'nun Parti Meclisi için önerdiği 100 kişilik 'Anahtar Liste'de Bilim Yönetim ve Kültür Platformu'nda yer almasını istediği isimler açıklandı. Kılıçdaroğlu'nun Bilim Yönetim ve Kültür Platformu'nda yer almasını istediği isimler şöyle: "Metin Feyzioğlu, Birgül Ayman Güler, Hülya Güven, Mehmet Karlı, Oğuz Oyan, Fatma Nur Serter, Burhan Şenatalak, Gaye Usluer, Fethi Açıkel, Süleyman Sencer Ayata, Seyhan Erdoğdu, Gürbüz Evren.
Süleyman Sencer Ayata - 18.07.2012
İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun Listesi
Ankara Spor Salonu'nda yapılan kurultayda, Metin Feyzioğlu, Birgül Ayman Güler, Hülya Güven, Mehmet Karlı, Oğuz Oyan, Fatma Nur Serter, Burhan Şenatalar, Gaye Usluer, Fethi Açıkel, Süleyman Sencer Ayata, Seyhan Erdoğdu ve Gürbüz Evren, Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından Bilim, Kültür ve Yönetim Platformu üyelikleri için aday gösterildi.
Süleyman Sencer Ayata - 16.06.2011
Ankara 1 Seçim Sonuçları
Ankara ili 2011 genel seçim sonuçları.
Süleyman Sencer Ayata - 13.06.2011
Tuğluk ve Türk BDP'ye Katılamayacak
Haklarında verilen beş yıllık siyaset yasağı nedeniyle bağımsız kalacaklar.
Süleyman Sencer Ayata - 13.06.2011
İllere Göre Seçilen Milletvekili İsimleri
SEÇİM ÇEVRESİ. Ankara 1. Seçilecek Milletvekili. (A. A).
Süleyman Sencer Ayata - 13.06.2011
Ankara 1. Bölgede Milletvekili Seçilenler
Ankara 1. Bölgede AK Parti 8, CHP 6, MHP 2 milletvekilliği kazandı.
Süleyman Sencer Ayata - 29.04.2011
Ankara Kesin Aday Listeleri
Kesin aday listelerine göre Ankara 1. Bölge'nin milletvekili adayları şöyle:
Süleyman Sencer Ayata - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Ankara 1. Bölge
Yüksek Seçim Kurulunun 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Süleyman Sencer Ayata - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Ankara 1. Bölge
Yüksek Seçim Kurulunun 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Süleyman Sencer Ayata - 11.04.2011
CHP'nin Milletvekili Aday Listesi
CHP'nin genel seçim milletvekili aday listesinde Kılıçdaroğlu, İstanbul 2'nci bölge 1'inci sıradan aday oldu.
Süleyman Sencer Ayata - 11.04.2011
CHP'nin Tam Aday Listesi
CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.
Süleyman Sencer Ayata - 11.04.2011
CHP'nin Milletvekili Aday Listesi
Chp, Yüksek Seçim Kurulu'na 12 Haziran milletvekili seçimleri için aday listesini verdi.
Süleyman Sencer Ayata - 11.04.2011
Chp Milletvekili Aday Listesi
CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi şöyle.
Süleyman Sencer Ayata - 11.04.2011
CHP'de Büyük Sürpriz!
Yeni CHP parolasıyla seçimlere giren CHP'de öyle isimler liste dışı kaldı ki...
Süleyman Sencer Ayata - 08.04.2011
İşte CHP'nin Muhtemel Liste Başları
Kılıçdaroğlu, Pazar günü Parti Meclisi'ne milletvekili aday listesini sunacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Sencer Ayata Haberleri | Süleyman Sencer Ayata Kimdir - Haberler - Süleyman Sencer Ayata haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Sencer Ayata kimdir, hayatı ve biyografisi. 2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 22:23:05. #1.15#

title