SÜLEYMAN SARI HABERLERİ

Süleyman Sarı haber, Süleyman Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Sarı - 20.07.2014
Meclis'te "Torba" Mesaisine Devam Edilecek
-KOMİSYON SOMA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALP GÜRKAN'I DİNLEYECEK- Soma Maden Kazalarını Araştırma Komisyonu 23 Temmuz Çarşamba günü Manisa-Soma maden kazası ile ilgili olarak; Soma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan ile Soma Kömür AŞ'nin önceki Müessese Müdürü Süleyman Sarı'yı dinleyecek.
Süleyman Sarı - 17.05.2014
Soma'daki Maden Faciası
Ummul Kura Üniversitesi'nin davetlisi olarak Mekke'de bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Haseki Dini Yüksek İhtisas Merkezi (HDYİM) eğitim görevlileri ve Cidde Din Hizmetleri Ataşesi Süleyman Sarı, Kabe imamlarından Şeyh Bender Belile'nin imamlığında Kabe'de kıldıkları gıyabi cenaze namazından sonra Soma'da hayatını kaybedenler için dua ederek, Kur'an-ı Kerim hatmi indirdi.
Süleyman Sarı - 16.05.2014
Soma'daki Maden Faciası
Demir, İzmir Barosu Konferans Salonunda düzenlediği basın toplantısında, Alp Gürkan, Can Gürkan, Ayşegül Şenes, Ramazan Doğru, Mehmet Ali Deniz, Hayri Kebapçılar, Haluk Sevinç, Süleyman Sarı ve Soma Kömür İşletmeleri A.
Süleyman Sarı - 16.05.2014
Diyanet İşleri Başkanlığı Heyetinin Kabe İmamını Ziyareti
Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Diyanet İşleri Mekke Din Hizmetleri Ateşesi Süleyman Sarı'nın da eşlik ettiği ziyaret sırasında duygu dolu anlar yaşandığı belirtildi.
Süleyman Sarı - 27.12.2013
Diyanet-Sen'den Eskişehirspor'a Ziyaret
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet Sen) Eskişehir Şube Başkanı İlhan Köroğlu ve Din Görevlileri Derneği Başkanı Süleyman Sarı ile yönetim kurulları üyeleri, Eskişehirspor Kulübü'nü ziyaret etti.
Süleyman Sarı - 30.05.2013
Öğrencilerden Resim Sergisi
Serginin açılışına İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Erkan Enginar Sandal, Belde belediye Başkanı Rıfat Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan, Şube Müdürleri Haydar Kaşıkçı ve İbrahim Özel, Okul Müdürü Süleyman Sarı, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Süleyman Sarı - 11.03.2013
Çatışmada Ölenlerin Kanında Uyuşturucu Çıktı
Merkez Yüreğir İlçesi 19 Mayıs Mahallesi'nde 30 Haziran 2012 tarihinde Zorap Süleyman ile Ahmet Nair, tabanca ve av tüfeğiyle vurularak öldürüldü. Ölenlerin kaldırıldığı hastanede çıkan kavgada Cuvan Kurum (41) bıçakla yaralandı. Çifte cinayetin uyuşturucu satan iki grup arasındaki bölge anlaşmazlığından kaynaklandığı ileri sürüldü. Olayla ilgili yakalanıp adliyeye sevk edilen Süleyman Sarı (28) tutuklanırken; Murat Bora (40), Metin Sarı (27), ağabeyi Mithat Sarı (36) tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Süleyman Sarı - 27.02.2013
Diyanet, Suudi Arabistan ile 2013 Yılı Hac Protokolünü İmzaladı
Suudi Arabistan Hac Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı arasında imzalanan hac protokolünde, Hac Bakanı Bender bin Muhammed Haccar ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez'in yanı sıra; Başkan Yardımcısı Dr. Ekrem Keleş, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdür Vekili Ergun Yücel, THY Genel Müdürü Temel Kotil, Türkiye Cumhuriyeti Cidde Başkonsolosu Fikret Özer, Cidde Din Hizmetleri Ateşe Vekili Süleyman Sarı, Türk Hava Yolları Suudi Arabistan sorumlu müdürleri ve Suudi Arabistan Hac Bakan yardımcıları ile Müessese, Nekabe, Edilla kurumlarının Mekke ve Medine temsilcileri de hazır bulundu.
Süleyman Sarı - 26.02.2013
Diyanet İşleri Başkanı Görmez, Kabe'nin Genişletme Projesi Hakkında Bilgi Aldı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in Suudi Arabistan temaslarına Başkan Yardımcısı Ekrem Keleş, Hac Hizmetleri Genel Müdür Vekili Ergun Yücel, Cidde Din Hizmetleri Ataşe Vekili Süleyman Sarı ve Özel Kalem Müdür Yardımcısı Nurettin Çelebi de eşlik ediyor.
Süleyman Sarı - 20.02.2013
Jandarmadan, Öğrencilere Bağımlılık Semineri
Okul Müdürü Süleyman Sarı da, "İlçe Jandarma Komutanlığı ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, öğrencilerimiz için yararlı olacağını düşündüğümüz bu semineri düzenledik.
Süleyman Sarı - 08.01.2013
Sandal Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda Ergen Eğitimi Verildi
Seminer, ergen öğrencilerinin velilerinin katılımıyla okul konferans salonunda yapıldı. Eğitimin açış konuşmasını yapan Okul Müdürü Süleyman Sarı, "Ergenliğe geçiş döneminde olan öğrencilerimize ebeveynlerin nasıl davranması gerektiği önemli bir konu.
Süleyman Sarı - 05.01.2013
2 Kişinin Katil Şüphelisi: Tatildeydim, Neden Gözaltına Alındım, Bilmiyorum
Adana'da uyuşturucu satışı yüzünden 2 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla aranan şüpheli 25 yaşındaki Süleyman Sarı, İzmir'de yakalandı."Ben tatildeydim, neden gözaltına alındığımı bilmiyorum" diyen şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Süleyman Sarı - 28.11.2012
Çevre Düzenlemesi ile Okulun Çehresi Değişiyor
Kula ilçesine bağlı Sandal beldesi Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda, Çevre düzenlemesi çalışmaları aralıksız devam ediyor Çevre düzenleme çalışmalarının ardından okulun çehresinin değişeceğini kaydeden Sandal Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Süleyman Sarı, okulda tadilat çalışmalarının da sürdüğünü kaydetti.
Süleyman Sarı - 26.11.2012
Karşıyaka: 0 - Denizlispor: 0
Stat.Hakemler.Karşıyaka.
Süleyman Sarı - 26.11.2012
Kula'da Öğretmenler Doyasıya Eğlendi
Manisa'nın Kula ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Öğretmenler, Kent Ormanı'nda eğlence gecesi düzenledi.
Süleyman Sarı - 08.11.2012
Kömürlük Resim Atölyesine Dönüştürüldü
Manisa'nın Kula ilçesine bağlı Sandal beldesindeki Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Süleyman Sarı okul bahçesinde bulunan eski kömürlüğü resim atölyesine çevirdi.
Süleyman Sarı - 12.09.2012
Sandal Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda Uyum Eğitimi
Bazı öğrenciler annelerinden ayrılmak istemezken bazı öğrenciler ise okula başlamanın sevincini yaşadı. Konu ile ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Süleyman Sarı, yeni eğitim sistemi hakkında velileri bilgilendirdi.
Süleyman Sarı - 30.08.2012
Pasinler'de 30 Ağustos Coşkusu
Garnizon Komutanlığı adına günün anlam ve konuşmasını yapan Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Sarı, "26 Ağustos'ta başlayan ve 30 Ağustos'ta zaferle taçlandırılan Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin Türk tarihinin dönüm noktalarından birini teşkil eden şanlı bir zaferdir.
Süleyman Sarı - 14.08.2012
Türk Traktör Ramazan Kumpanyası İçin Çayırbaşı'nda
RAMAZAN AYINI ÇİFTÇİLERLE KUTLUYORUZ Türk Traktör New Holland Kütahya bayi Sorumlusu Süleyman Sarı ise; "Birlik ve beraberlik ayı olarak nitelendirilen Ramazan ayı boyunca; Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştireceğimiz Ramazan Kumpanyası ile sahip olduğumuz değerleri pekiştirecek olmamız ve bu güzel ayı, çiftçilerimizle birlikte kutlayacak olmamız bizim için büyük önem taşıyor.
Süleyman Sarı - 04.06.2012
653. Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri
Kategorilerinde ilk 4'e girenlere madalya ve toplam 8 bin lira para ödülü verilen güreşleri, AK Parti Kütahya milletvekilleri İdris Bal ve Vural Kavuncu, Domaniç Kaymakamı Mehmet Boztepe, Belediye Başkanı Yakup Yardımcı, Domaniç Spor Kulübü Başkanı Mehmet İmdat Uysal, Güreş Ağası Süleyman Sarı ile çok sayıda vatandaş izledi.
Süleyman Sarı - 26.05.2012
Eşme'de Halk Eğitim Kursları Yıl Sonu Sergisi Açıldı
Sergi açılışı ve sertifika dağıtım törenine, Eşme Kaymakamı Faruk Ekiz, Garnizon Komutanı Üsteğmen Harun Bulut, Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, Eşme Cumhuriyet Savcısı Süleyman Sarı, Uşak Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Veysel Savaş, Eşme Milli Eğitim Müdürü Erhan Ertem, Eşme Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Akyar ile daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Süleyman Sarı - 22.05.2012
"653. Domaniç Yağlı Pehlivan Güreşleri"
Domaniç Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Tertip Komitesinde, Domaniç Kaymakamı Mehmet Boztepe, Belediye Başkanı Yakup Yardımcı, İl Genel Meclisi üyeleri Kani Türk ve Hüsamettin Doğan, Domaniç Spor Kulübü Başkanı İmdat Uysal ile Güreş Ağası Süleyman Sarı yer alıyor.
Süleyman Sarı - 05.04.2012
'Asayiş Bizim İşimiz' Adlı Tiyatro Oyunu, Eşme'de Sahnelendi
Eşme Kültür Merkezi'nde sahnelenen oyunun, Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, Emniyet Müdürü Mesut Yetim, Milli Eğitim Müdürü Erhan Ertem Askerlik Şube Başkanı Kıdemli Astsubay Başçavuş Zeki Çırak, Başsavcı Süleyman Sarı, Daire Müdürleri, Emniyet çalışanları ve aileleri, öğrenciler ve vatandaşlar izledi.
Süleyman Sarı - 21.03.2012
Nevruz, Kula'da Coşku İçinde Kutlandı
Kutlama programını Kaymakamı Yusuf Cıbır, Sandal Belde Belediye Başkanı Rıfat Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Haydar Kaşıkçı, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş izledi. Açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Süleyman Sarı, barış ortamında bir kutlama yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Süleyman Sarı - 20.02.2012
Kula'da Öğrenci Velilerine Seminer
Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe Kültür Derneği İzmir Şubesi tarafından verilen konferansa veliler yoğun ilgi gösterdi. Konferansın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Süleyman Sarı, eğitim öğretimde ailenin önemine değindi.
Süleyman Sarı - 16.01.2012
Nazilli Belediyespor Hentbol'da Moral Buldu
NAZİLLİ BELEDİYESPOR: Ali Rıza Günay, Yahya Aydın, M.Yıldır Özenoğlu, Deniz Kamber, Hüseyin Kabakçı, Aşkın Külüğ, Muhammet Taşkıran, Volkan Avcıoğlu, Abdullah Kartal, Harun Özge, Aykut Akça, Yıldırım Yaran, Düzgün Teymur, Hıdır Adak, Cafer Dalgıç, Tolga Doğan İstanbul ÜNİVERSİTESİ: Hüseyin Hürzum, M.Çağsun Acemoğlu, Emre Tuğrul, Anıl Çiçek, Cihan Polat, Ali Şentürk, Süleyman Sarı, Celil Sarı, Onur Özden, Alkım Tan, Gökay Fırtına, İsmail Çakmak, Bünyamin Kanbur, Z.
Süleyman Sarı - 10.11.2011
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Eşme Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen anma törenine, Kaymakam Faruk Ekiz, Garnizon Komutanı Üsteğmen Harun Bulut, Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Sarı ile diğer ilçe protokolü ve öğrenciler katıldı.
Süleyman Sarı - 28.10.2011
Cumhuriyetimiz 88 Yaşında
Eşme'de, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen çelenk sunma törenine, Eşme Kaymakamı Faruk Ekiz, Garnizon Komutanı Üsteğmen Harun Bulut, Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Sarı, daire amirleri ile siyasi partiler ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Süleyman Sarı - 19.09.2011
Gaziler Günü
Törene, Kaymakam Faruk Ekiz, Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Yetim, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Ertem, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Sarı, daire amirleri, gaziler ve şehit ve yakınları katıldı.
Süleyman Sarı - 07.09.2011
Başkentte Trafik Kazası: 2 Yaralı
Başkente bir kamyonun devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kardeş yaralandı. Vedat Sarı yönetimindeki 06 MIJ 62 plakalı demir yüklü kamyon, Çevre Yolu Batıkent dönüşünde virajı alamayarak devrildi. Kazada, sürücü Sarı ile araçta bulunan kardeşi Süleyman Sarı yaralandı.
Süleyman Sarı - 20.06.2011
Çelikhan Adliyesi'nde Atama
Çelikhan Adliyesi'nde görev yapan Cumhuriyet savcıları Süleyman Sarı ve hakim Betül Güzel Tunç, HSYK'nın 2011 yaz kararnamesi sonucu başka illere atandı.
Süleyman Sarı - 10.06.2011
Vatandaşın Yol İsyanı
40 YILLIK YOLU KAPATTILAR "Kimse muhatap bulamıyor. Osmangazi Caddesi kapalı. 40 yıllık yol, haritada gözünmüyor." diyen Ziyaettin Akçay, "45 senedir Bornova'dayım. Bornova 10 bin nüfusken bu yol vardı. Koca yol, haritada nasıl olmaz?" şeklinde konuştu. Ufuk Doğan ise, "Yol medeniyettir. 10 metrelik yol, ana cadde nasıl trafiğe kapatılır?" diye sordu. Şerife Dalyan da emekli olduğunu belirterek, "Yolumuz kepazelik. Dağın tepesinde araba kaynıyor. Gidemiyoruz, gelemiyoruz. Yaşlıyız biz. Otobüs vardı bir tane, onu da kaldırdılar." dedi. Mehmet Turan ise esnaf esnaf olduğunu kaydederek, "Marketçilik yapıyorum. Bütün işimiz bu yolla. Beş gündür kapattılar, iş yapamıyoruz. Ya yolu açacaklar ya mekanlarımızı terketmek zorunda kalacağız. Madem kapatacaklardı, niye kaldırım ve yeni duraklar yaptılar?" diye konuştu. Nucan Güner Ergin de emekli olduğunu belirterek, "Pazaryerimiz uzak. Vesaitimiz vardı, kaldırdılar." dedi. Süleyman Sarı, esnaf ve emekli olduğunu dile getirirerek, "Toptancı firmamız var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Sarı Haberleri | Süleyman Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Süleyman Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Soma'da 301 Madencinin Can Verdiği 45 Sanıklı Davada, Sekizinci Duruşma (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 06:49:39. #1.15#

title