SÜLEYMAN SARI HABERLERİ

Süleyman Sarı haber, Süleyman Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Sarı - 05.04.2018
Ataşehir'de Yangın Paniği: Eşini Yanan Evde Zannedince Gözyaşlarına Boğuldu
İtfaiye ekiplerinin çalışması sonrasında yangın kontrol altına alındı. Evde yapılan incelemede yanana dairede kimsenin olmadığı öğrenildi. Eşi Süleyman Sarı'nın evde olmadığı öğrenen kadın rahat bir nefes aldı.
Süleyman Sarı - 05.04.2018
Ataşehir'de Yangın Paniği:  Eşini Yanan Evde Zannedince Gözyaşlarına Boğuldu.
İtfaiye ekiplerinin çalışması sonrasında yangın kontrol altına alındı. Evde yapılan incelemede yanana dairede kimsenin olmadığı öğrenildi. Eşi Süleyman Sarı'nın evde olmadığı öğrenen kadın rahat bir nefes aldı.
Süleyman Sarı - 28.02.2018
Pir, Yeniden Seçildi
Muhittin Pir başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda, Muzaffer Ural, Süleyman Sarı, İbrahim Ünlü, Abdullah Durmuş, Hakkı Bayram ve Bünyamin Kavraz yer aldı.
Süleyman Sarı - 09.01.2018
Güncelleme - Soma'daki Maden Faciası Davası
Mahkeme başkanı, duruşmaya öğle arası verdi. Duruşmanın öğleden sonraki oturumunda, davada görüşlerini bildiren mağdur ailelerin avukatları dinlenmeye devam edildi. Avukatlardan biri, madenci Süleyman Sarı'nın TBMM araştırma komisyonuna verdiği ifadenin bir bölümünü okuyarak "Bu ocağa sabotaj yapsanız bu kadar insanı öldüremezsiniz.
Süleyman Sarı - 09.01.2018
Soma Davasında Avukatlar Esasa İlişkin Görüşlerini Beyan Etti
Manisa'nın Soma ilçesinde 13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen ve 301 maden işçisinin hayatını kaybettiği faciaya ilişkin ceza davası Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde görülmeye devam ediyor. 5'i tutuklu 51 sanıklı davanın 20 duruşmasında mağdur ailelerin avukatları esasa ilişkin görüşlerini beyan etmeye başladı. Davada görüşlerini bildiren avukatlardan biri madenci Süleyman Sarı'nın TBMM araştırma komisyonuna verdiği ifadenin bir bölümünü okudu.
Süleyman Sarı - 25.06.2017
Çaycuma'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
Alınan ilgiye göre, Saltukova beldesinden Çaycuma istikametine giden Süleyman Sarı yönetimindeki 07 AJZ 44 plakalı otomobil ile Orhan Yapar'ın kullandığı 67 VE 970 plakalı minibüs, Hacılar mevkisinde çarpıştı.
Süleyman Sarı - 25.06.2017
Zonguldak'ta Trafik Kazası: 5 Yaralı
Alınan ilgiye göre, Saltukova beldesinden Çaycuma istikametine giden Süleyman Sarı yönetimindeki 07 AJZ 44 plakalı otomobil ile Orhan Yapar'ın kullandığı 67 VE 970 plakalı minibüs, Hacılar mevkisinde çarpıştı.
Süleyman Sarı - 25.05.2017
Kumluca'da "Yörük Çadırı" Temalı Park Açıldı
Arsası hayırsever Süleyman Sarı tarafından bağışlanan ve onun adını tanışan parkın açılışı, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kayhan, mahalle muhtarları ve vatandaşların katılımıyla yapıldı.
Süleyman Sarı - 15.11.2016
Hayırseverden Kumluca Belediyesine Arsa Bağışı
Kumluca'da hayırsever Süleyman Sarı, arsasını yapılacak sosyal donatı alanı için Kumluca Belediyesine bağışladı.
Süleyman Sarı - 09.09.2016
Kutsal Topraklardaki Hac Heyecanı
"Arafat'ta dualarımızda sadece kendimize değil, vatanımıza, İslam alemine ve bütün insanlığa da dua edeceğiz. Arafat'ta ve Müzdelife'de Allah'a dua edeceğiz. Bir kez daha Allah'tan mağfiret isteyeceğiz. Sadece kendimize değil, yeryüzünde bütün bu nimetlerden mahrum kalmış, şiddet ve savaşın pençesinde kalmış kardeşlerimize dua edeceğiz. Hidayete muhtaç insanlara da dua edeceğiz. Komşumuza, arkadaşımıza, akrabamıza hepsine dua edeceğiz. İslam ümmetinin yeniden izzetine kavuşması için dua edeceğiz. Vatanımıza dua edeceğiz. Daha bir buçuk ay önce ihanetle karşı karşıya kaldık. Canlarını veren o şehitlerimizi unutmayacaksınız. Yıllardır dünyadaki bütün mazlumların umudu olmuş vatanımızın birliği beraberliği için can vermiş şühedayı unutmayacağız. Kurtuluş savaşından Çanakkale'ye Malazgirt'e kadar canlarını vatanımız için veren şühedayı unutmayacağız. Afrika'da susuz kalmış kardeşlerimizi, Arakan'da vatansız kalmış, zulüm altında kalan kardeşlerimizi unutmayacaksınız." Görmez'in, gurbetçiler ve Türkiye halkı için dua ile sonlandırdığı programa, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Dursun Aygün, Cidde Ataşesi Süleyman Sarı ve çok sayıda hacı adayı katıldı.
Süleyman Sarı - 26.07.2016
Diyanetten Hayırsever Öğretmene Plaket
Kastamonu'da yaşayan emekli öğretmen Süleyman Sarı'ya Diyanet İşleri Başkanlığından teşekkür belgesi gönderildi.
Süleyman Sarı - 06.06.2016
Alanya Adliyesinde 28 Hakim ve Savcının Görev Yeri Değiştirildi
ALANYA'YA TAYİNLERİ GERÇEKLEŞEN HAKİM VE SAVCILAR Ali Zorlu İnebolu C. Savcılığından Alanya C. Savcılığına, Tevfik Caner Silifke Hakimliğinden Alanya Hakimliğine, Savaş Uysal Gaziosmanpaşa C. Savcılığından Alanya C. Savcılığına, Mehmet Selim Karakuzu Siirt Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığından Alanya Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına, Derya Zorlu İnebolu Hakimliğinden Alanya Hakimliğine, Ali Türk Karaman C. Savcılığından Alanya C. Savcılığına, Halil Gümüş Salihli C. Savcılığından Alanya C. Savcılığına, Osman Nuri Çizmeci Dinar C. Savcılığından Alanya C. Savcılığına, Erdinç Dolaş Anamur C. Savcısı Alanya C. Savcılığına, Mustafa Kemal Çetin Akşehir Hakimliğinden Alanya Hakimliğine, Gül Türkoğlu Batman C. Savcılığından Alanya C. Savcılığına, Süleyman Sarı Bozüyük C.
Süleyman Sarı - 14.03.2016
Yurtta Asayiş
Karslılar Mahallesi'ndeki inşaatta bekçilik yapan Süleyman Sarı'nın kulübesinde hareketsiz yattığını gören iş arkadaşları, durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.
Süleyman Sarı - 15.09.2015
Mekke'deki Vinç Kazası
Kazada hayatını kaybeden Türk hacı adaylarından Erol Karaağaçlı, Kadir Gökmen, Ramazan Özmen, Şükrü Karatepe ve Metin Yazgan'ın cenaze törenine Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Ekrem Keleş, İslam İşbirliği Teşkilatı nezdindeki Daimi Temsilci Büyükelçi Salih Mutlu Şen, Türkiye'nin Cidde Başkonsolosu Fikret Özer, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Enver Günenç, Cidde Din Hizmetleri Ataşesi Süleyman Sarı, Mekke İrşad ve Sağlık Ekibi yetkilileri ile hacı adayları da katıldı.
Süleyman Sarı - 18.08.2015
Sanık Gürkan Soma Faciasına 'Katliam' Denmesine Tepki Gösterdi
'RİSKLİ OLDUĞU SÖYLENSE ANINDA DURDURURDUM' ÇHD Başkanı Kozağaçlı’nın, “Eğer şirketin genel müdürü Ramazan Doğru, ‘Madende risk var.’ dese kapatma kararı alır mıydınız?” sorusuna, sanık Can Gürkan şu cevabı verdi: “Eğer risk olduğu söylense anında durdururdum. Süleyman Sarı, verdiği ifadesinde, ‘Alp Gürkan ve Can Gürkan bırakın bir kişinin ölmesini, bir kişinin yaralanacağını bilse madeni kapatırdı.
Süleyman Sarı - 18.08.2015
Çapraz Sorguda Konuşan Can Gürkan Açıklaması
"RİSKLİ OLDUĞU SÖYLENSEYDİ ANINDA DURDURURDUM" Kozağaçlı'nın "Eğer şirketin genel müdürü Ramazan Doğru 'madende risk var' derse kapatma kararı alır mıydınız?" sorusuna Gürkan şu cevabı verdi: "Eğer risk olduğu söylense anında durdururdum. Süleyman Sarı verdiği ifadesinde 'Alp Gürkan ve Can Gürkan bırakın bir kişinin ölmesini, bir kişinin yaralanacağını bilse madeni kapatırdı' demiştir.
Süleyman Sarı - 24.04.2015
Savcı Facianın Yaşandığı Madende Yeniden Keşif Yapılmasını Talep Etti
Mağdur ve müşteki avukatlarının ardından Cumhuriyet Savcısı Koray Keskin, mütalaa verdi. Bilirkişi heyetiyle birlikte savcıların olay mahalline gitmediği eleştirilerine cevap veren Savcı Keskin, "Cumhuriyet savcılarımız kim ne kadar gittiyse o kadar gitmiştir." diyerek sanık müdafilerin söylediklerinin doğru olmadığını belirtti. Savcı Keskin, davada sanık olan ve halen asker olan 3 kişinin talimatla ifadelerinin alınmasını, sendika temsilcilerinin ve madende çalışırken 4 ay önce kendi isteğiyle işten ayrılan mühendis Süleyman Sarı'nın tanık olarak dinlenmesini talep etti.
Süleyman Sarı - 24.04.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Savcı mütalaası Savcı Koray Keskin ise mütalaasında, olay yerine gitmedikleri iddiasını kabul etmeyerek, askerdeki tutuksuz sanıkların savunmalarının alınması için ilgililere talep yazılmasını, olaydan 4 ay önce işten ayrılan şirkette üst düzeyde görevli Süleyman Sarı ile Maden-İş'in iş yeri temsilcisinin tanık sıfatıyla dinlenmesini istedi.
Süleyman Sarı - 24.04.2015
Soma'da 301 Madencinin Can Verdiği 45 Sanıklı Davada, Sekizinci Duruşma (3)
Söylendiği gibi Soma savcısının olay yerine gitmediğinin doğru olmadığını vurgulayan savcı, mütealasında, kalan müştekilerin ifadeleri tamamlanmasını, Maden-İş Sendikası temsilcilerinin de ifadelerinin alınmasını, mağdur avukatlarının belirttiği, olayın meydana geldiği işletmeden dört ay önce işten çıkan Süleyman Sarı'nın tanık olarak ifadesinin alınmasını, basına bilgi vermeyen bilim adamlarından yeni bir bilirkişi heyetinin atanmasını, tutuklu sanıkların tahliyesi ve tutuklama taleplerinin reddini istedi.
Süleyman Sarı - 21.01.2015
Diyanet İşleri Başkanı Görmez, Suudi Arabistan'da
Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşların Diyanet İşleri Başkanlığı çatısı altında hac yapma imkanına devam etmeleri ve mevcut kotaların sürdürülmesi gerektiğini söyleyen Görmez, sözlerine şöyle devam etti: "Avrupa'dan gelen Türk vatandaşlarımızla Türkiye'den gelen vatandaşlarımız birlikte hac görevlerini yerine getiriyor. Avrupa'dan gelen vatandaşlarımız Cidde'den itibaren Türkiye'den gelen hacıların arasına katılıyorlar. Mevcut durumun devam etmesi yonunde görüşlerimizi paylaştık." Protokol imza töreninde Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Ekrem Keleş, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Enver Günenç, Suudi Arabistan Din Hizmetleri Müşaviri Ergün Yücel, Mekke Din Hizmetleri Ataşesi Süleyman Sarı da hazır bulundu.
Süleyman Sarı - 30.09.2014
Diyanet İşleri Başkanı Görmez Mekke'de
Toplantıya Başkan yardımcıları Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz ve Dr. Ekrem Keleş ile Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Enver Günenç ve Türkiye'nin Mekke Din Hizmetleri Ateşesi Süleyman Sarı katıldı.
Süleyman Sarı - 23.07.2014
TBMM Soma Faciasını Araştırma Komisyonu
Manisa'nın Soma ilçesi'nde 301 işçinin hayatını kaybettiği Eynez Maden Ocağı İşletmesi eski İşletme Müdürü Süleyman Sarı, "Bu ocağa sabotaj yapsanız bu kadar insanı öldüremezsiniz.
Süleyman Sarı - 21.07.2014
Alp Gürkan'ın Dinlenmesine Sağlık Engeli
TBMM Soma Maden Kazalarını Araştırma Komisyonu Başkanı Ali Rıza Alabayun, yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları bildirdi, "4 Haziran 2014 tarihinde çalışmalarına başlayan komisyonumuz, kurulduğu günden beri büyük bir özveri ile hiçbir siyasi gerilime meydan vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Bu amaçla gerek Manisa'nın Soma ilçesine ve Zonguldak'a yapılan çalışma ve inceleme ziyaretlerini, gerekse yaptığı bütün toplantılarını, Soma Maden Kazasının hassasiyeti, komisyonumuza yüklediği vebalin sorumluluğu ve bilinci içerisinde gerçekleştirmiştir. Kurulduğu günden beri çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Komisyonumuz, bugün tarihi itibariyle 13 toplantı ve 2 yerinde inceleme ziyareti gerçekleştirmiştir. Yapılan toplantılarda 20 kamu, 12 sivil toplum ve 19 özel kurumlardan olmak üzere toplam 51 kişi dinlenmiştir.Bu çerçevede Komisyonumuz, 23 Temmuz 2014 tarihinde yapılacak 14'ncü toplantısında Manisa-Soma maden kazası ile ilgili olarak; Soma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan ile Soma Kömür AŞ'nin önceki Müessese Müdürü Süleyman Sarı'nın dinlenmesini gündeme almıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Sarı Haberleri | Süleyman Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Süleyman Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP İzmir Adayları Tanıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 00:10:53. #1.16#
title