Süleyman Özdemir Haberleri

Süleyman Özdemir haber, Süleyman Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Özdemir - 21.09.2019
Dha yurt bülteni - 15
Hilton Oteli'nde gerçekleşen toplantıda aile hekimlerinin çalışmalarına yönelik çözüm odaklı, kaliteli, hasta hekim ilişkisi konularında ki bilgileri tazelendi. Sempozyumda Prof. Dr. Mehmet Kanadaşı, Doç. Dr. Süleyman Özdemir, Prof.
Süleyman Özdemir - 18.09.2019
Cumhurbaşkanı atama kararları Resmi Gazete'de
Karara göre, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ekrem Kalan, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Süleyman Özdemir, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne ise Prof.
Süleyman Özdemir - 18.09.2019
Rektör atamaları Resmi Gazete'de
Buna göre, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ekrem Kalan, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Süleyman Özdemir, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne ise Prof.
Süleyman Özdemir - 17.09.2019
"2. Uluslararası Bandırma ve Çevresi Sempozyumu" başladı
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, bu öğretim yılında üniversitelerine 4 bin yeni öğrencinin kaydolduğunu, bunların 3 bin 200'ünün, liseyi yeni bitirdiğini, yurt dışından yeni 500 öğrencinin de üniversitelerinde okuduğunu, ayrıca 900 kişiye yüksek lisans ve doktora eğitim ve öğretimi de verdiklerini açıkladı.
Süleyman Özdemir - 17.09.2019
Bandırma'nın kurtuluşunun 97. yıl dönümü kutlandı
Cumhuriyet Alanı'ndaki ilk törene, İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, 6. Ana Jet Üssü ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Oğuz Kuyucu, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, daire amirleri, siyasi parti ve STK temsilcileri ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Süleyman Özdemir - 26.08.2019
Sulama kanalı borusu patladı, meyve bahçeleri su altında kaldı
BATMAN merkeze bağlı Yaylıca köyünde sulama kanalının borusu patladı. Patlama nedeniyle meyve ve sebze bahçeleri su altında kalırken, mezraya ulaşım sağlayan yol çöktü. Batman Barajı'ndan saniyede 6 metreküp suyun verildiği Yaylıca köyüne bağlı Şerbetli mezrasındaki sulama kanalının borusu patladı. Patlama nedeniyle sebze ve meyve bahçeleri ile mısır tarlası su altında kalırken, mezraya ulaşım sağlayan yol çöktü. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen jandarma ekipleri bölgede güvenlik önlemi aldı. Mezra sakinlerinden Süleyman Özdemir, patlama anında herkesin paniklediğini, birçok bahçe ve mısır tarlasının su altında kaldığını söyledi.
Süleyman Özdemir - 03.08.2019
Tarihi hastanenin restorasyonu için eski fotoğraf çağrısı
Hastanenin, Bandırma'da erken Cumhuriyet Döneminde inşa edilip ayakta kalan nadir örneklerden biri olduğunu aktaran Güzel, "Bina, inşa edildiği dönemin mimari karakterini yansıtması ve ilçenin son 90 yıllık tarihine tanıklık etmesi sebebiyle büyük önem taşıyor. Bandırma tarihi açısından bu hastane yapısının korunarak gelecek kuşaklara aktarılması, ivedilikle üzerinde durulması gereken bir konu. Bu konuya, BANÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir hocamız da özellikle önem veriyor ve bunun gerçekleştirilmesi için bizleri yönlendiriyor.
Süleyman Özdemir - 03.08.2019
Tarihi hastanenin restorasyonu için eski fotoğraf çağrısı
Hastanenin, Bandırma'da erken Cumhuriyet Döneminde inşa edilip ayakta kalan nadir örneklerden biri olduğunu aktaran Güzel, "Bina, inşa edildiği dönemin mimari karakterini yansıtması ve ilçenin son 90 yıllık tarihine tanıklık etmesi sebebiyle büyük önem taşıyor. Bandırma tarihi açısından bu hastane yapısının korunarak gelecek kuşaklara aktarılması, ivedilikle üzerinde durulması gereken bir konu. Bu konuya, BANÜ Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir hocamız da özellikle önem veriyor ve bunun gerçekleştirilmesi için bizleri yönlendiriyor.
Süleyman Özdemir - 27.07.2019
BANU'da hedef bin 100 yabancı öğrenci
BANU Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, üniversitelerindeki kalitenin sürekli arttığını söyledi.
Süleyman Özdemir - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Törene, Garnizon ve 6. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Albay Selahattin Akalp, Belediye Başkan Vekili İsmail Ay, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Pro. Dr. Süleyman Özdemir İlçe Emniyet Müdürü Sonet Duran, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mahir Mavi, kurum müdürleri siyasi parti temsilcileri, gaziler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Süleyman Özdemir - 06.07.2019
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinde mezuniyet heyecanı
Bandırma 17 Eylül Stadyumu'ndaki törende konuşan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, hem mutlu hem de gururlu olduklarını söyledi.
Süleyman Özdemir - 25.06.2019
Turistlerin cüzdanları güvenlik kamerası sayesinde bulundu
Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Bodrum Otogarı Sorumlusu Süleyman Özdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, sürücülerin buldukları cüzdanların sahiplerini, araçlardaki güvenlik kamerası kayıtlarından belirlediklerini söyledi.
Süleyman Özdemir - 26.02.2019
Balıkesir Üniversitesi Yoğun Bakım Ünitesi ve Acil Servisi Açıldı
Törene, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur ve Pakize Mutlu Aydemir, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, İl Sağlık Müdürü Op.
Süleyman Özdemir - 13.02.2019
4. Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi Çalışmaları Devam Ediyor
Edremit'te 24-25 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek, Balıkesir Valiliği ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı koordinasyonluğundaki 4. Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi'nin 2. Danışma Kurulu Toplantısı, Gönen'de bir otelde Vali Ersin Yazıcı'nın başkanlığında yapıldı. Toplantıya; Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, akademisyenler, otel ve termal tesis sahipleri, acente yetkilileri katılım gösterdi.
Süleyman Özdemir - 03.02.2019
Karacasu Ziraat Odası Başkanı İsa Sevinç Güven Tazeledi
Sevinç başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Adem Kaya, Ali Sözer,Cemal Yer, Mehmet Akkın, Süleyman Özdemir, Ahmet Kaya, İbrahim İren, Mehmet Akçay, Bekir Ayyılmaz, Mehmet Sevim, Hüseyin Çeker, Muhammet Nasır, Yakup Ali Aydın, Yılmaz Donduran, Ersun Çolakkol, Metin Sarıdayı, Suat Baz ve Yüksel Kocaağaoğlu.
Süleyman Özdemir - 20.12.2018
Yükselen Şehir Bandırma" Platformu Toplandı
Toplantıya, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Bandırma Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Bandırma Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Niyazi Güler ve Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Çapar ile kamu kurumlarının ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Süleyman Özdemir - 19.12.2018
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: 12 Şubat Hakemler: Hakan Ceyhan, Utku Tunavelioğlu, Kemal Elmas Kahramanmaraşspor: Emrah Tuncel, Safa Ali Memnun, Burak Can Kunt, Hurşit Taşcı (Dk. 89 Ebubekir Berke Tambay), İbrahim Koca, Yusuf Emre Kasal, Burak Şamil Bolat, Lider Koç, İsa Baltacı, Mehmet Fırat Demir (Dk. 68 Süleyman Özdemir), Civar Çetin (Dk.
Süleyman Özdemir - 13.11.2018
Banü Sporda da Büyüdü
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, üniversitenini sportif faaliyetlerde de gelişimini sürdürdüğünü belirterek, kadın ve erkeklerde 28 branşta, 50 takım, 20 antrenör ve 500 lisanslı sporcuya ulaştıklarını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Özdemir Haberleri | Süleyman Özdemir Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Süleyman Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. 10. Uluslararası Sivil Toplum Kuruluşları Kongresi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 18:02:37. #1.16#

title