SÜLEYMAN DİŞLİ HABERLERİ

Süleyman Dişli haber, Süleyman Dişli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Dişli - 16.01.2015
Uyuşturucuya Karşı Tiyatroyla Mücadele Veriyorlar
Adapazarı Belediye Başkanı Dişli Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli de gençliğin ve öğrencilerin çağın en büyük hastalığıyla karşı karşıya kaldığını anlatarak, bununla ilgili çalışmaların devam edeceğini vurguladı.
Süleyman Dişli - 01.12.2014
Elektronik Belge Yönetim Sistemi
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, “Elektronik Belge Yönetim Sistemi”ni 2015 ocak ayından itibaren kullanmaya başlayacaklarını bildirdi.
Süleyman Dişli - 14.10.2014
Adapazarı Belediye Başkanı Dişli'den Bakan Yardımcısı Atabek'e Ziyaret
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcılığına atanan Çiğdem Erdoğan Atabek'i ziyaret etti.
Süleyman Dişli - 27.08.2014
Spor Kulüplerinden Dişli´ye Ziyaret
Yenikent Fırat Spor Kulübü Ziyaret Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'yi Yenikent Fırat Spor Kulübü Başkanı Hacı Koltuk ve yönetim kurulu üyeleri makamında ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Dişli Haberleri | Süleyman Dişli Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Süleyman Dişli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Dişli kimdir, hayatı ve biyografisi. Dişli'den Ak Gençlere Nasihat.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 07:17:43. #1.15#

title