SÜLEYMAN DEMİREL HABERLERİ

Süleyman Demirel haber, Süleyman Demirel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Demirel - 07.01.2021
Isparta'da sis etkili oluyor
Sabah saatlerinden etkili olan ve gün içerisinde etkisini artıran sis, özellikle Isparta-Burdur kara yolu ve Süleyman Demirel Havaalanı çevresinde etkili oldu.
Süleyman Demirel - 29.12.2020
HSK Kararnamesi ile İzmir'de yeni görevlendirmeler belli oldu
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HK) Başkanlığından yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Süleyman Demirel - 27.12.2020
Haftanın tarihine bakış
Bu dönemde, Başbakan Süleyman Demirel ile Yunan Başbakanı Konstantin Kollias, 9 Eylül 1967'de Keşan'da, 10 Eylül'de ise Dedeağaç'ta bir araya geldi.
Süleyman Demirel - 23.12.2020
Gagauz Özerk Yeri'nin kuruluşunun 26. yıl dönümü kutlandı
Gagauz Halk Meclisi (Halk Topluşu) Başkanı Vladimir Kısa da merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in 1994'te Moldova ile Gagauz Özerk Yeri arasında arabulucu rolü üstlendiğini hatırlatarak, "Gagauz yönetiminin Moldova yönetimi ile özenli çalışması sonuç verdi.
Süleyman Demirel - 18.12.2020
Altılı platform kalıcı barışın teminatı olabilir
Hatırlanacağı üzere Erdoğan 2008 yılında da Kafkas İstikrar Paktı (Kafkas İstikrar ve İşbirliği Platformu) önerisinde bulunmuş, Rusya, Azerbaycan ve Gürcistan'ı ziyaret ederek girişimine destek aramıştı. Fakat Rusya ile Gürcistan arasındaki savaş sonrası gerginlik, Türkiye-Rusya ilişkilerinin durumu, ABD başta olmak üzere Batılı ülkelerin bu girişime sıcak bakmaması ve Türkiye'nin bu günküyle kıyaslandığında bölgesel etkinliğinin daha zayıf olması nedeniyle bu girişim başarıyla sonuçlanmamıştı. Konu ilk defa 18 Kasım 1999'da dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından İstanbul'daki Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) zirvesinde ortaya atılmış fakat arka planda kalmıştı.
Süleyman Demirel - 09.12.2020
Cengiz Aytmatov Uluslararası 4. Issık Göl Forumu 11 Aralık'ta Bişkek'te toplanacak
Ömer Erdoğan, şunları kaydetti: "İnşallah onu sonsuzluğa uğurladığımız tarih olan 10 Haziran'da, dünyadan, sahasında uzman akademisyen, sanat tarihçisi ve sanatçı kişilerin geniş katılımıyla diğer üç oturumu Ankara'da gerçekleştireceğiz. 9-10 Haziran 2021'de gerçekleşecek Cengiz Aytmatov Uluslararası 4. Issık Göl Forumu'nun ikinci bölümü de yüksek düzeyde temsil ile icra edilecektir. Uluslararası 1'inci, 2'nci ve 3'üncü Issık Göl forumlarına teveccüh göstermiş ulusların devlet başkanlarının ve siyasi temsilcilerinin de davet edileceği çok oturumlu, çok uluslu Cengiz Aytmatov Uluslararası 4. Issık Göl Forumu Ankara oturumunda 'Devlet ve siyaset adamı Cengiz Aytmatov' konusu tartışılmaya devam edecek ve sonuç raporu kitap olarak yayımlanacak." -Issık Göl Forumu'nun tarihçesi Issık Göl Forumu'nun ilk toplantısı 1986 yılının Ekim ayında büyük yazar Cengiz Aytmatov'un kendi seçtiği dostlarını Sovyetler Birliği'nin başkenti Moskova'ya davetiyle yapıldı. Moskova görüşmelerinden sonra, eski adı Frunze olan Bişkek'te toplantılara devam edildi ardından Issık Gölü kıyısında bir araya gelindi. Bu toplantının katılımcıları arasında Amerikalı yazarlar Arthur Miller, James Baldwin, Alvin Toffler, İngiliz yazar ve oyuncu Peter Ustinov, Fransız yazar Claude Simon, Habeşli ressam Afewerk Tekle, UNESCO temsilcisi Federico Mayor, İtalyan bilim adamı Augusto Forti, Türkiye'den Yaşar Kemal ile Zülfü Livaneli de yer aldı. ? 2. Issık Göl Forumu 1997 yılının Temmuz ayında Kırgızistan'ın Başkenti Bişkek'te toplandı. Bu zirvede ise dünya siyasetine yön veren isimlerin yanı sıra dönemin Türkiye Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel de yer aldı.
Süleyman Demirel - 03.12.2020
Ahmet Ağaoğlu: "Trabzonspor, Abdullah Avcı ile farklı bir kimliğe büründü"
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının sürdüğünün altını çizen Ahmet Ağaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Süper Lig'de özellikle ocaktan sonra 3-4 günde bir maç oynayacağız. Daha önce bu konuda endişelerimizi dile getirmiştik. Salgın sürecinde pozitif çıkan oyuncuların 3-4 hafta takımdan ayrı kalmalarını göz önünde bulundurduğumuz zaman çok büyük sıkıntılar çıkacağını belirtmiştik. Türkiye Futbol Federasyonu, Kovid-19 vakaları nedeniyle maça çıkamayacak takımları hükmen mağlup ilan edeceğini, buna göre önlem almalarını ifade etti. Kendileri de önlem aldı bununla ilgili. Çok farklı bir lig oynayacağız. Bugün sıkıntı yaşayan takımların mart ve nisan aylarında farklı konumda olması kimseyi şaşırtmasın. Haftada 3 maç oynamak, kadronuz da darsa sizi ciddi şekilde sıkıntıya sokabilir. Rezerv ligin kurulması için yapmış olduğumuz ısrarın ne kadar doğru olduğunu ve kurulmamasını isteyenlerin ne kadar büyük bir yanlış içinde olduğunu görüyoruz. Aralıktan sonra çok farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. Herkesin buna hazırlıklı olması lazım. Bütün önlemlerimizi almamız gerek. Trabzonspor Kulübü olarak 19 Yaş Altı Takımı'nın önemli bir bölümünü elimizde tuttuğumuz için bu sürece hazır olduğumuzu söyleyebilirim." Ahmet Ağaoğlu, bir basın mensubunun, "Sezona Abdullah Avcı ile başlamadığınız için bir pişmanlığınız var mı?" sorusuna ise şu cevabı verdi: "Geçmişi konuşmak kime ne kazandırır onu bilmiyorum. Geçmişin üzerinden 50 senaryo üretebiliriz. Bugün gelmiş olduğumuz noktada bunu konuşmanın bir faydası yok. Mesela şu an Sörloth'un babasının, oğlunun Leipzig'de mutlu olmadığını ve Trabzonspor'a dönmek istediğini ifade ettiği yolunda haberler bizim medyamızda çıkıyor. Olmayan bir şeyi konuşmanın bize fayda sağlayacağına inanmıyorum. Rahmetli Süleyman Demirel'in bir sözü vardı: 'Geçmişi revize etmek mümkün olsaydı emin olun herkes çok farklı yerde olurdu.
Süleyman Demirel - 03.12.2020
Son dakika haberleri... Ahmet Ağaoğlu: Transfer, tamamen Abdullah Avcı'nın tasarrufundadır
"GEÇMİŞLE İLGİLİ KONUŞMAYA GEREK YOK" "Sezon başında Abdullah Avcı ile bir görüşme gerçekleştirildi mi, gerçekleştirildiyse ise neden olmadı" sorusuna Ahmet Ağaoğlu, "Geçmişi konuşmak kime ne kazandırır bilmiyorum. Sezon başında veya ne bileyim sezon sonunda da olabilir, şununla başlasaydık falan diye konuşmaya gerek yok. Gelmiş olduğumuz noktada bunu konuşmanın veya ifade etmenin, böyle bir şey olduysa dahil bir anlamı yok. Sörloth'un Leipzig'de mutlu olmadığı yönünde çıkan haberler yine bizim medyamızda çıktı. Olmayan bir şey üzerinden algı ve gündem yaratmanın kimseye faydası yok. Rahmetli Süleyman Demirel'in bir sözü vardı: 'Geçmişi revize etmek mümkün olsaydı, hepimiz çok farklı yerlerde olurduk.
Süleyman Demirel - 26.11.2020
Mitsubishi Electric, öğrencilerle dijital platformlarda buluşmaya devam ediyor
14 yıldır İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlik, bu yıl İTÜRO LITE adı ile tamamen online konferans, panel ve workshoplardan oluşan bir etkinlik olarak 28-29 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.
Süleyman Demirel - 25.11.2020
Son dakika haber: Bilgisayar klavye şampiyonasında Türk takımı 4 madalya kazandı
Aynı okuldan ve aynı kategoride Rümeysa Özen'in dakikada net 442 vuruş yaptığı yarışmada, Ankara Danıştay'dan Erdi Çiller dakikada net 774 vuruşla "Tecrübeliler Kategorisi" ikinci, "17-20 Yaş Gençler Kategorisi"nde Isparta Süleyman Demirel Tıp Fakültesi'nden İlyas Pamukçu da dakikada net 702 vuruş yaparak üçüncülüğü elde etti.
Süleyman Demirel - 22.11.2020
Haftanın tarihine bakış
1998- 55. Hükümet, gensoruyla düşürüldü. Devlet Bakanı Güneş Taner'in bakanlık görevi sona erdi. Başbakan Mesut Yılmaz, istifasını Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e sundu.
Süleyman Demirel - 20.11.2020
Son dakika haber! Bağcılar Belediyesinden online "kişisel imaj" semineri
Demirel'in şapkası, Özal'ın kalemi Ünlü isimlerden yola çıkarak objelerin imaj oluşturmada çok büyük rolü olduğuna değinen Öztürk, şu değerlendirmede bulundu: "Kendimize yakışan objeler, kıyafetler ve tarz belirlememiz lazım. Örnek verecek olursak Süleyman Demirel'in şapkası vardır onunla özdeşleşmiş.
Süleyman Demirel - 14.11.2020
Kocaeli'de 2 oyun sanatseverlerle buluşacak
Işıl Kasapoğlu'nun yazdığı, Sezai Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği "Evvel Zaman İçinde" adlı oyun, Süleyman Demirel Kültü Merkezi (SDKM) Büyük Sahne'de 18 Kasım Çarşamba ve 25 Kasım Çarşamba günü saat 19.
Süleyman Demirel - 09.11.2020
Enver Altaylı, yabancı istihbarat örgütleriyle bağlantısını ortaya koyan delilleri inkar etti
FETÖ'nün firari tepe yöneticilerinden Mustafa Özcan ile ilişkisi sorulan Altaylı, söz konusu isimle 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel aracılığıyla tanıştığını söyledi.
Süleyman Demirel - 08.11.2020
Haftanın tarihine bakış
Bu dönemde Başbakan Süleyman Demirel ile Yunan Başbakanı Konstantin Kollias, 9 Eylül 1967'de Keşan'da, 10 Eylül'de de Dedeağaç'ta bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Demirel Haberleri | Süleyman Demirel Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Süleyman Demirel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Demirel kimdir, hayatı ve biyografisi. Seksenler oyuncuları! Seksenler dizisi oyuncu karakterleri!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.09.2021 01:46:50. #1.13#

title