SÜLEYMAN BAKAL HABERLERİ

Süleyman Bakal Haberleri

Süleyman Bakal haber, Süleyman Bakal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Bakal - 6.8.2016
Özgürlük ve Demokrasi İndirimi" Talebi
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin toplumun tüm katmanlarının direnişi sayesinde başarısızlıkla sonuçlandığını belirterek, "Ekonominin çarklarının daha istikrarlı dönmesi için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) gibi kuruluşlarımız başta olmak üzere tüm satıcı ve sağlayıcılardan 'özgürlük ve demokrasi indirimi' talep ediyoruz.
Süleyman Bakal - 25.11.2015
Tükdes Sivil Toplum ve Tüketici Hakları Arama Konferansı
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, tüketici temsilcilerini bir araya getirecekleri Sivil Toplum ve Tüketici Hakları Arama Konferansı'nın 28 Kasım'da yapılacağını bildirdi.
Süleyman Bakal - 10.9.2015
Hastane Kantinlerindeki Fiyatlar 5 Yıldızlı Otelle Yarışmasın"
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, "Hastanenin hizmet verdiği yerleşim mahallindeki rayiç birim fiyatlar emsal alınarak kantinlerdeki ürünlerin daha uygun fiyatlarda satılmasını talep ediyoruz.
Süleyman Bakal - 18.2.2015
Porsuk Baraj Gölü Havza Koruma ve Uygulama Programı
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, içme suyu kaynağı olarak kullanılan Porsuk Barajı'nı korunması için kurumlara dilekçe yolladıklarını, sorgulama yapmaya çağırdıklarını söyledi.
Süleyman Bakal - 28.9.2014
Vizyon Stratejisi Değerlendirme Toplantısı"
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, "Vizyon Stratejisi Değerlendirme Toplantısı katılımcıları, tüm insanların tüketici olduğu gerçeğini vurgulayarak, toplumun her katmanından tüketicileri, Tüketiciyi Destekleme Derneği'ne üye olmaya davet etme kararı aldı" ifadelerini kullandı.
Süleyman Bakal - 27.7.2014
Bayramda "Merdiven Altı" Ürünlere Dikkat
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde tüketicileri gıda alışverişi konusunda uyararak, "Tüketicilerimiz düşük kaliteli, çok ucuza satılan merdiven altı ürünleri tercih etmemelidir" dedi.
Süleyman Bakal - 10.7.2014
TÜKDES, Eskişehir Hasta Hakları Kuruluna Seçildi
TÜKDES Genel Başkanı Süleyman Bakal, dernek genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, hasta hakları kurullarının oluşumuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Süleyman Bakal - 3.4.2014
Tukdes Genel Başkanı Bakal Açıklaması
Merkezi Eskişehir'de bulunan Tüketiciyi Destekleme Derneği (TUKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, tüketici sorunları hakem heyetlerine başvuru ve başvuru dilekçelerinin ücretsiz olduğunu söyledi.
Süleyman Bakal - 4.12.2013
Tükdes'ten İçme Suyunu Sağlıklı Hale Getirilmesi Önerisi
Tüketiciyi Destekleme Derneği Genel Başkanı Süleyman Bakal, içme suyunun sağlıklı hale getirilebilmesi için Porsuk Havzası'na yapılan her türlü boşaltımın önlenmesi gerektiğini bildirdi.
Süleyman Bakal - 28.11.2013
Tüketiciler Eskişehir'in Şebeke Suyundan Şikayetçi
Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, Eskişehir'de şebeke suyunun koktuğuna ilişkin yoğun şikayet aldıklarını belirterek, "Eskişehirli tüketiciler, musluklarından akan suyu içmek istiyor" dedi.
Süleyman Bakal - 21.10.2013
Mahalli İdareler Seçimlerine Doğru
Eskişehir İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Yapıcı ile Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, AK Parti belediye başkanı aday adaylıklarını açıkladı.
Süleyman Bakal - 20.10.2013
Mahalli İdareler Seçimine Doğru
İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Yapıcı ve Tüketiciyi Destekleme Derneği'nin Genel Başkanı Süleyman Bakal, AK Parti'den belediye başkanı aday adayı olacak.
Süleyman Bakal - 5.9.2013
Aa Bölge Müdürü Çetin'den Tükdes Genel Başkanı Bakal'a Ziyaret
Anadolu Ajansı (AA) Eskişehir Bölge Müdürü Mürsel Çetin, Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal’ı ziyaret etti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Bakal Haberleri | Süleyman Bakal Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Süleyman Bakal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Bakal kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadınlar Alışverişte Haklarını Daha Çok Savunuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 06:53:35. #1.15#
title