Şükrü Erbaş Haberleri

Şükrü Erbaş haber, Şükrü Erbaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şükrü Erbaş - 17.03.2018
Bursa 16. Kitap Fuarı" Kapılarını Açtı
Gülten Dayıoğlu, Ahmet Ümit, Canan Karatay, İlber Ortaylı, Deniz Kavukçuoğlu, Yılmaz Özdil, Canan Tan, Uğur Dündar, Yekta Kopan, Müjde Ar, Ataol Behramoğlu, Cemil Kavukçu, Arif Keskiner, Cemre Birand, Onur Saylak, Hikmet Anıl Öztekin, Ahmet Şimşirgil, Kemal Hamamcıoğlu, Aytül Akal, Murat Yetkin, Mete Yarar, Şükrü Erbaş, Behiç Ak, İbrahim Kaboğlu, Talha Uğurluel, Haydar Ergülen, Sinan Canan, İlkay Marangoz, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz, Mine Soysal, Enver Aysever, İhsan Eliaçık, Hamdi Tuncer, Sinan Meydan ve Kahraman Tazeoğlu'nun da bulunduğu pek çok yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
Şükrü Erbaş - 15.03.2018
Bursa 16. Kitap Fuarı'na Doğru
Aralarında Gülten Dayıoğlu, Ahmet Ümit, Canan Karatay, İlber Ortaylı, Deniz Kavukçuoğlu, Yılmaz Özdil, Canan Tan, Uğur Dündar, Yekta Kopan, Müjde Ar, Ataol Behramoğlu, Cemil Kavukçu, Arif Keskiner, Cemre Birand, Onur Saylak, Hikmet Anıl Öztekin, Ahmet Şimşirgil, Kemal Hamamcıoğlu, Aytül Akal, Murat Yetkin, Mete Yarar, Şükrü Erbaş, Behiç Ak, İbrahim Kaboğlu, Talha Uğurluel, Haydar Ergülen, Sinan Canan, İlkay Marangoz, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz, Mine Soysal, Enver Aysever, İhsan Eliaçık, Hamdi Tuncer, Sinan Meydan ve Kahraman Tazeoğlu'nun da bulunduğu yazar, şair ve bilim insanı, okurlarıyla buluşacak.
Şükrü Erbaş - 07.03.2018
Bursalılar 16. Kitap Fuarı ile Buluşacak
Açıklamada, aralarında Gülten Dayıoğlu, Ahmet Ümit, Canan Karatay, İlber Ortaylı, Deniz Kavukçuoğlu, Yılmaz Özdil, Canan Tan, Uğur Dündar, Yekta Kopan, Müjde Ar, Ataol Behramoğlu, Cemil Kavukçu, Arif Keskiner, Cemre Birand, Onur Saylak, Hikmet Anıl Öztekin, Ahmet Şimşirgil, Kemal Hamamcıoğlu, Aytül Akal, Murat Yetkin, Mete Yarar, Şükrü Erbaş, Behiç Ak, İbrahim Kaboğlu, Talha Uğurluel, Haydar Ergülen, Sinan Canan, İlkay Marangoz, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz, Mine Soysal, Enver Aysever, İhsan Eliaçık, Hamdi Tuncer, Sinan Meydan ve Kahraman Tazeoğlu'nun da bulunduğu pek çok yazar, şair ve bilim insanının okurlarıyla buluşacağı kaydedildi.
Şükrü Erbaş - 17.01.2018
Metin Altıok Ödülü Sahibini Buldu
Kırmızı Kedi Yayınevi desteğiyle gerçekleştirilen ödülün, jüri başkanlığını ise Hürriyet Gazetesi yazarı Doğan Hızlan yaparken, Hilmi Yavuz, Eray Canberk, Ahmet Telli, Şükrü Erbaş, Ali Cengizkan ve Haydar Ergülen'den oluşan isimler de seçici kurulda yer aldı.
Şükrü Erbaş - 17.01.2018
Metin Altıok Ödülü Sahibini Buldu
Metin Altıok anısına bu yıl 10'uncusu verilen Metin Altıok Şiir Ödülü dün akşam Caddebostan Kültür Merkezi'nde düzenlenen bir törenle "Aşktan Alır Rengini" kitabıyla Hicri İzgören'e takdim edildi.  Törenin açılışını, Sivas olaylarında yaşamını yitiren şair Metin Altıok'un kızı Zeynep Altıok Akatlı yaparken Fazıl Say, Serenad Bağcan ve Tilbe Saran da mini bir konser verdiler.  Kırmızı Kedi Yayınevi desteğiyle gerçekleştirilen ödülün, jüri başkanlığını ise Hürriyet Gazetesi yazarı Doğan Hızlan yaparken, Hilmi Yavuz, Eray Canberk, Ahmet Telli, Şükrü Erbaş, Ali Cengizkan ve Haydar Ergülen'den oluşan isimler de seçici kurulda yer aldı.
Şükrü Erbaş - 21.11.2017
Güzel Şiir Okuyan Öğretmenler Yarıştı
Yarışmada finale kalan 10 öğretmenden Güliz Ülger ve Filiz Hatipoğlu, Mevlana Celaleddin Rumi'nin, "Ben İstemem" şiiriyle birinci olurken, Nadir Şamil Başbuğ, Aydın Gün'ün, "Telli Kavak" şiiriyle ikinci, Derya Aydın Brejat ise Şükrü Erbaş'ın "Ömür Hanımla Güz Konuşmaları" isimli şiiriyle üçüncü seçildi.
Şükrü Erbaş - 26.10.2017
10'uncu Metin Altıok Şiir Ödülü İçin Başvurular Başladı
Adayların 2016 yılı içinde yayınlanmış şiir kitaplarının 8 kopyası ile katılabildiği yarışmanın seçici kurulunda Ahmet Telli, Ali Cengizkan, Doğan Hızlan, Eray Canberk, Haydar Ergülen, Hilmi Yavuz ve Şükrü Erbaş yer alıyor.
Şükrü Erbaş - 05.08.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Fuar kapsamında imza günleri ve söyleşilere katılacaklar da şöyle: Ahmet Yavuz, Ali Semih Çetin, Ali Türkşen, Ali Yıldırım, Prof. Anıl Çeçen, Aslı Erdoğan, Ataol Behramoğlu, Ayşe Sucu, Barbaros Şansal, Can Ataklı, Engin Ayça, Enver Aysever, Erdoğan Aydın, Ergün Poyraz, Ezgi Çataltepe, Feyza Hepçilingirler, Filiz Ali, Gülsen Tuncer, Hanefi Avcı, İbrahim Kaboğlu, İhsan Eliaçık, İnci Aral, Kemal Akkurt, Prof. Kemal Kocabaş, Mehmet Ali Çelebi, Mehmet Özgür Ersan, Merdan Yanardağ, Mustafa Önsel, Mustafa Tanju Bal, Necdet Saraç, Nihan Ertem, Nuray Sayarı, Onur Behramoğlu, Öner Yağcı, Sabih Kanadoğlu, Saygı Öztürk, Seray Şahiner, Sinan Meydan, Şaban Sevinç, Şahika Çağlar, Şükrü Erbaş, Yaşar Seyman, Zübeyr Kındıra.
Şükrü Erbaş - 02.08.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Açılış nedeniyle Manavgat'a gelen yazar Şükrü Erbaş'ın kendilerini etkinliğin 16 gün olması sebebiyle uyardığını anlatan Başkan Sözen, "Başladığımızdan dolayı mutluyuz, başladığımızdan dolayı heyecanlıyız.
Şükrü Erbaş - 21.06.2017
Dha Yurt Bülteni-7
Turnuva düzenlenen ödül töreniyle son buldu. Turnuvada erkekler kategorisinde birinciliği Habibler Gençlik kazanırken, Alevi Gençlik Platformu ikinciliği aldı. Kadınlarda ise birinciliği Alyazma Kadın Takımı elde ederken, ikinci Yavuzeli Derneği Kadın Takımı oldu. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını, EMEP Genel Başkanı Selma Gürkan, tutuklu gazeteci Ahmet Şık'ın annesi Fatma Şık, KHK'larla ihraç edilen akademisyen Suzan Yazıcı, Muratpaşa Belediye Başkanlığı adına İclal Çakır, şair Şükrü Erbaş, DİSK Genel-İş temsilcisi, KESK'e bağlı sendikaların şube başkanları ve Antalya Demokrasi Güçleri temsilcileri verdi.
Şükrü Erbaş - 12.05.2017
1. Akdeniz'in En Büyük Kitap Fuarı" Açıldı
Fuarın 21 Mayıs'a kadar açık kalacağı, farklı gün ve saatlerde Şükrü Erbaş, İlber Ortaylı, Ataol Behramoğlu, Hanefi Avcı ve Ayşe Kulin gibi 20'ye yakın yazarın açılan stantlarda imza günleri düzenleyeceği de bildirildi.
Şükrü Erbaş - 20.04.2017
Akdeniz'in En Büyük Kitap Fuarı" Hazırlıkları Tamamlandı
Savaş, fuarın bu yıl ilk kez düzenleneceğini ve adı gibi büyük olacağını aktararak şöyle devam etti: "Amacımız kentimizdeki son 6 yıldaki ekonomik durgunluğu aktifleştirmek, insanlarımızın moral ve motivasyonunu yüksek seviyeye çıkarmak ve Hatay'ı savaş ortamı kimliğinden çıkarmak. Bunun için de tüm sivil toplum örgütlerimizle devletimizle Hatay'daki bu negatif algıyı, pozitife çevirmek istiyoruz. Biliyorsunuz 2021'de bir EXPO 21 Fuarı'mız var, botanik alanında. 2021 yılına kadar Hatay'ı her alanda hazırlamak ve çok iyi bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Hatay'ın ve ülkenin tanıtımını en üst seviyede yapmak istiyoruz. Tüm belediyelerin ve sivil toplum kuruluşların da desteğini bekliyoruz." Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığınca Aksaray Mahallesi'nde gerçekleştirilecek fuara, Şükrü Erbaş, İlber Ortaylı, Ataol Behramoğlu, Hanefi Avcı ve Ayşe Kulin gibi 20'ye yakın yazarın katılacağı kaydedildi.
Şükrü Erbaş - 18.12.2016
Kent Kültür Söyleşileri'nin Konuğu Şükrü Erbaş
Tepebaşı Belediyesi’nin Kent Kültür söyleşileri devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şükrü Erbaş Haberleri | Şükrü Erbaş Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Şükrü Erbaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şükrü Erbaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Ressam Buyuk'un Eserleri Sanatseverlerle Buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 17:08:10. #1.16#

title