ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMEN HABERLERİ

Şükrü Başdeğirmen haber, Şükrü Başdeğirmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şükrü Başdeğirmen - 12.03.2020
Isparta Belediyesi Koronavirüse karşı önlemlerini arttırdı
Isparta Belediyesi Koronavirüse karşı önlemlerini arttırdı Şehir baştan aşağıya dezenfekte ediliyor ISPARTA - Isparta Belediyesi şehrin her bir noktasında Koronavirüs riskine karşı vatandaşların ortak kullanım alanlarında dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriyor. Isparta Belediyesi bu kapsamda geçen haftalardan buyana otogar ve otobüs durakları, toplu taşıma araçları ile başlattığı çalışmalarına, caddeler, tuvaletler, çöp bidonları, başta olmak üzere şehirde geniş kapsamlı dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Çin'de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı saran 'koronavirüs' salgınına karşı özel kıyafetli gerek yaya ekipleri, gerekse ilaçlama araçları ile ana arterler başta olmak üzere toplumun yoğunluklu bulunduğu alanlarda dezenfekte çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Isparta Belediyesi ekipleri Mimar Sinan Caddesi başta olmak üzere ana arterler, cadde ve sokalar ile umuma açık yerlerde, otobüs duraklarında, otobüslerde, tuvaletlerde ilaçlama çalışması ile temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Dünyayı kasıp kavuran Coronavirüs karşısında şehirde de ciddi önlemler aldıklarını söyleyen Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Fahretdin Gözgün, "Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen'in talimatlarıyla yaklaşık bir haftadan buyana otobüs durakları ve otogar ile başlayan dezenfekte çalışmalarımız bugün tüm cadde, sokak, ana arterler dahil olmak üzere toplumun yoğun olarak bulunduğu bölgelerde devam etmekte.
Şükrü Başdeğirmen - 09.03.2020
Bakan Pakdemirli'ye Isparta'da fahri doktora (2)
'TARIMDA SAMAN İTHAL EDİYORUZ DİYENLER OLAYI ÇARPITIYOR' Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Isparta programı kapsamında Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya katıldı. Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, TBMM Başkanvekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, Isparta Belediye Başkanı AK Partili Şükrü Başdeğirmen, bakanlık personeli ile sektör temsilcilerini katıldığı toplantıda katılımcılara tarımsal üretim, hayvancılık ve ormancılıkla ilgili sunum yapan Bakan Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin son 17 yılda tarım ve hayvancılıkta gözle görülür mesafe kat ettiğini belirtti.
Şükrü Başdeğirmen - 09.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------------- Çatıya çıkan işçi Yakup Karataş'ı ikna etme çabaları Olay yerinden genel görüntü Haber- Kamera: Doğan ÇİZMECİ / TURGUTLU (Manisa), ===================== Bakan Pakdemirli'ye Isparta'da fahri doktora TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye, 2018 yılında kurulan Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Senatosu tarafından fahri doktora beratı verildi. Beratını alıp, cübbe giyen Bakan Pakdemirli, programı izleyen öğrencilere, "Sizlere tavsiyem kolunuza takabildiğiniz kadar altın bilezik takın. Mesleki beceriler elde edin. Yabancı dil bilmiyorsanız mutlaka yabancı dil öğrenin, girişimci olun" dedi.  Ankara'dan hava yoluyla Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'na gelen Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'yi Vali Ömer Seymenoğlu, Belediye Başkanı AK Parti'li Şükrü Başdeğirmen, AK Parti İl Başkanı Osman Zabun ve bürokratlar karşıladı.
Şükrü Başdeğirmen - 06.03.2020
Mustafa Kemal Atatürk'ün Isparta ve Burdur'a gelişinin 90. yıl dönümü
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, törende yaptığı konuşmada, Atatürk'ün, her daim halkın içinde olmaya, vatandaşların düşünce ve fikirlerini öğrenmeye önem verdiğini söyledi.
Şükrü Başdeğirmen - 06.03.2020
Atatürk'ün Isparta'ya gelişinin 90. yılı kutlandı
Saat 10.00'da İbrahim Parlar Caddesi Endüstri Meslek Lisesi önünde toplanan protokol, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri, öğrenciler, askeri erkan ve halk, ellerinde Türk bayrakları ve Atatürk posterleri ile 6 Mart Atatürk Caddesi'ni takiben Ata'ya saygı yürüyüşünde bulundu. Yürüyüşün sonunda 15 Temmuz Cumhuriyetrk'ün Isparta'ya gelmesini isteyen Ispartalı devlet büyüklerimizin daveti üzerine Atamız, 'Sevgili Ispartalılara selamlarımı götürünü ve Demokrasi Meydanı'nda tören düzenlendi. Törene Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Tamer Atay, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, askeri ve mülki erkan, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Şükrü Başdeğirmen - 04.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Kendilerine, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen tarafından değer verilmesinden ve stant tahsisinde bulunmasından dolayı teşekkür eden yazarlardan Fatma Uçarlar, "Ulusal yazarlarımız bu fuarda yer alıyordu ancak yerel yazar, şairlerin burada yer alması çok daha anlamlı oldu.
Şükrü Başdeğirmen - 25.02.2020
Binali Yıldırım: Soçi anlaşması ve Adana mutabakatı devrededir
'CANLA BAŞLA ÇALIŞTIK' İstanbul Havalimanı'nın dünyanın en büyük havalimanı olduğunu ve bunun bir şan ve şöhret işi olmadığını, geleceği görme ve okuma işi olduğunu vurgulayan Binali Yıldırım, şöyle devam etti: "Bugün 3 kıtanın buluşma yeri İstanbul olmuştur. İstanbul Havalimanı'na kusur bulmak için bazı çevreler gece gündüz yatıyor, kalkıyor çalışmalar yapıyor. Efendim taksi süresi uzunmuş. Büyük havalimanının yolu da pisti de büyük olur. Bundan doğal bir şey yok ki. Dolayısıyla bilen bilmeyen konuşuyor. Her zaman ülkemizin geleceği ve gençlerimiz için güzel işler yapmamız lazım. Biz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile beraber ekibimizle 18 yıl bu ülke ve millet için canla başla çalıştık. Ne pahasına çalıştık, o kadar çok engellerle karşı karşıya kaldık ki. Şeytan taşlamadan iş yapmaya zor vakit bulduk. Bulduğumuz vakitlerle de Türkiye'yi baştan mahmur hale getirdik." 'O GECE BİR DESTAN YAZILDI' 2007 yılındaki seçim kampanyasında yaşadığı bir anıdan da bahseden Binali Yıldırım, şunları kaydetti: "2007'de memleketimde seçim kampanyasında dolaşıyorum. Şimdi İliç diye bir ilçemizin köyüne gittik. Köyün girişinde çeşmenin yanında nur yüzlü teyze oturuyor. Yanımda arkadaşlar dedi ki 'Teyze teyze bakan geldi. Ne istiyorsan iste.' Teyze de 'Evladım hoş gelmişsin. Ne isteyim evladım, yolumuzu yaptınız, suyumuz akıyor, televizyonumuz çalışıyor. Her şeyimiz var. Ama evladım bizim köyde ADSL çekmiyor' dedi. 'O ne teyze' dedim. 'Bakan olmuşsun ama cahil kalmışsın. Allah bilir sen Messenger'ı bile bilmezsin' dedi. Sonra meseleyi anladık. Teyzenin torunu varmış yurt dışında yaşayan, onunla görüntülü konuşmak için Erzincan'a gitmek zorunda kalıyormuş. Görüyorsunuz ihtiyaçlar bitmiyor. Daha yapacak çok işimiz var. Biz sorunları torunlara havale etmedik. Vesayetle mücadelede de zerre kadar tereddüt etmedik. En son 15 Temmuz'u birlikte yaşadık. Vesayet heveslilerin zirveye ulaştığı bir yerdir. 15 Temmuz gecesini hatırlayın. Bu ülkenin Cumhurbaşkanını öldürmeye teşebbüs ettiler. Seçilmiş hükümetini al aşağı etmeye heves ettiler. Ama o gece Cumhurbaşkanımız çağrı yaptı. Millet meydana indi. Biz mücadele ettik. İnsanlar bizlere güvenmeseydi böyle bir sonuç olmazdı. Kimse yerinden, evinden çıkmazdı. O gece bir destan yazıldı. O gece ay yıldızlı bayrağımız inmedi. Alçaklar hak ettiği cezayı gördü. Böyle bir milletin ferdi olmaktan gurur duyuyorum." BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ SDÜ tarafından düzenlenen Fahri Doktora Payesi takdim töreni için Isparta'ya gelen TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Isparta Belediye Başkanı AK Parti'li Şükrü Başdeğirmen'i makamında ziyaret etti.
Şükrü Başdeğirmen - 24.02.2020
Binali Yıldırım'a fahri doktora ünvanı verildi
Programa, TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, AK Parti Isparta milletvekilleri Recep Özel, Mehmet Uğur Gökgöz, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Şükrü Başdeğirmen - 19.02.2020
BAKA toplantısı Antalya'da yapıldı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığındaki toplantıya Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Burdur Valisi Hasan Şıldak, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, il genel meclis üyeleri, ticaret ve sanayi odası yöneticileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şükrü Başdeğirmen Haberleri | Şükrü Başdeğirmen Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Şükrü Başdeğirmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şükrü Başdeğirmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Isparta'da 9 bin 200 sağlık çalışanı halk otobüslerinden ücretsiz yararlanacak
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 05:47:42. #1.15#

title