Suikast Haberleri

Suikast haber, Suikast son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Suikast - 31.01.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanına suikast girişimi timine mühimmat temin eden 2 şüpheli tutuklandı
Son dakika haber: CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik 15 Temmuz 2016 tarihinde Marmaris'te suikast girişiminde bulunan Özel Kuvvetler ve Muharebe Arama Kurtarma (MAK) personellerine mühimmat temininde görev aldığı belirlenen 1 muvazzaf astsubay ile emekli bir albay tutuklandı.
Suikast - 31.01.2021
Son dakika haber: Cumhurbaşkanına suikast girişimi timine mühimmat verdiği iddia edilen askerlere yönelik operasyonda 2 şüpheli tutuklandı
Son dakika haberi: FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'da gerçekleştirdiği darbe teşebbüsünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast girişimi için Marmaris'e giden Özel Kuvvetler ve MAK personellerine mühimmat temin edilmesinde görev aldığı belirlenen 1'i muvazzaf 2 asker tutuklandı.
Suikast - 31.01.2021
Haftanın tarihine bakış
1 Şubat 1979 günü Ankara'da Başbakan Bülent Ecevit ile görüşen İpekçi, İstanbul'a döndükten sonra akşam evinin yakınlarında arabasında Mehmet Ali Ağca'nın kurşunlarının hedefi oldu. Suikast anında direksiyon başında olan İpekçi'nin aracı, kontrolden çıktı ve elektrik direğine çarparak durabildi.
Suikast - 31.01.2021
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast timine mühimmat sağlayan 2 kişi tutuklandı
Son dakika haberleri... Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast amacıyla İzmir'deki Çiğli 2. Ana Jet Üssü'nden Marmaris'e giden time yasa dışı olarak mühimmat verdiği tespit edilen 1'i muvazzaf 3 asker hakim karşısına çıktı.
Suikast - 30.01.2021
Son dakika gündem: Yemen'de BAE destekli Ulusal Direniş Güçleri komutanı uğradığı suikast sonucu öldürüldü
Son dakika habere göre Yemen'in Taiz kentinde kimliği belirsiz silahlı kişilerin düzenlediği suikast sonucu Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) destekli Ulusal Direniş Güçlerinden bir komutan hayatını kaybetti.
Suikast - 29.01.2021
Son dakika! Karlov suikastı davasında tutuklu 7 sanığın mevcut halinin devamına karar verildi
Son dakika haberi: Rusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un, o sırada görevde olmayan polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş tarafından öldürülmesine ilişkin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 28 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Suikast - 29.01.2021
Karlov suikastı davasında erteleme kararı
Karlov suikastı davasında erteleme kararıRUSYA'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'a yönelik 19 Aralık 2016'da düzenlenen suikastla ilgili aralarında FETÖ/PDY elebaşı firari Fetullah Gülen'in de bulunduğu 7'si tutuklu 28 sanığının yargılanmasına devam edildi.
Suikast - 29.01.2021
BBP Konya İl Başkanı Seçgin partisinin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla toplantı düzenledi
Başkan Seçgin, Kahramanmaraş'tan Yozgat'ta yapacağı mitinge giderken 25 Mart 2009'da içinde bulunduğu helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu özlemle andıklarını belirterek açılan davanın ve suikast iddiası sürecinin de sonuna kadar takipçisi olacaklarını sözlerine ekledi.
Suikast - 28.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 29 Ocak 2021
(Dakar) GÜNCEL 1- Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un suikast sonucu öldürülmesine ilişkin FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 28 sanıklı davanın görülmesine Ankara 2.
Suikast - 28.01.2021
Trump'ın Körfez'e koşulsuz destek günleri geride kaldı
El-Cezire haber sunucusu Ghada Oueiss'in telefonunun hacklenmesi ve uygunsuz resimlerinin servis edilmesine dair ABD'de açılan davada Muhammed bin Zayid'in sanık olarak mahkemeye çağrılması da insan hakları ihlalleri ve basın özgürlüğü gibi alanlarda BAE-Suudi eksenini zor günlerin beklediğini gösteriyor. Burada Muhammed bin Selman'ı işaret eden Suudi istihbarat yetkilisi Saad el-Cebri'ye yönelik suikast girişimi ve Amazon'un kurucusu ve Washington Post'un sahibi Jef Bezos'un telefonunun Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman tarafından hacklendiğine dair çıkan haberle ve her iki ülkede çok sayıda insan hakları savunucusunun maruz kaldığı muamele Biden yönetimi ile BAE-Suudi ekseni arasında yeni bir gerginlik alanı olarak ortaya çıkacaktır.
Suikast - 27.01.2021
ABD, muhtemel İran saldırısına karşı Suudi Arabistan'da yeni askeri üs arayışında
Suudi Arabistan'da başkent Riyad yakınındaki Prens Sultan Üssü'nde halihazırda binlerce ABD askerinin bulunduğuna işaret edilen haberde, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul'daki suikastının ardından Donald Trump yönetiminin Riyad ile geliştirdiği yakın ilişkiler sayesinde Suud'daki Amerikan askeri varlığının 2019'dan itibaren arttığına dikkat çekildi.
Suikast - 26.01.2021
Son dakika gündem: İran Dışişleri Bakanı Zarif, nükleer anlaşma konusunda ilk adımı ABD'den beklediklerini söyledi
İran, bilim insanı Muhsin Fahrizade'ye düzenlenen suikastın ardından hükümetin itirazlarına rağmen 1 Aralık 2020'de Mecliste onaylanan nükleer yasa kapsamında, 5 Ocak'ta uranyumu yüzde 20 zenginleştirdiğini, 13 Ocak'ta da nükleer silah üretiminde de kullanılan uranyum metali üretimi için çalışmalara başladığını duyurmuştu.
Suikast - 26.01.2021
Bahçeli: HDP'nin kapatılması adalete aykırılık teşkil etmeyecektir
'MİLİTAN ARAYANLAR, PKK HAYRANI İL BAŞKANLARINA BAKSIN' Bahçeli, 'hukuk' ve' adalet'in devletin sözü, hükmü ve varoluşunun meşru gücü olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Devleti devlet yapan hangi değerler varsa karşı saldırıya ve suikasta uğramaktadır.
Suikast - 26.01.2021
Bahçeli: HDP'nin kapatılması adalete aykırılık teşkil etmeyecektir
'MİLİTAN ARAYANLAR, PKK HAYRANI İL BAŞKANLARINA BAKSIN' Bahçeli, 'hukuk' ve' adalet'in devletin sözü, hükmü ve varoluşunun meşru gücü olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Devleti devlet yapan hangi değerler varsa karşı saldırıya ve suikasta uğramaktadır.
Suikast - 25.01.2021
İran lideri Hamaney suikasta uğrayan nükleer bilimci Fahrizade'nin ailesiyle görüştü
İran lideri Ali Hamaney, başkent Tahran'da suikasta kurban giden nükleer bilimci Muhsin Fahrizade'nin ailesiyle bir araya geldi.
Suikast - 24.01.2021
Edirne Belediye Başkanı Gürkan, Mumcu ve Okkan için anma mesajı yayımladı
Türkiye'nin birliğini ve bütünlüğünü bozmak isteyenlerin hiçbir zaman başarılı olamayacağını ifade eden Gürkan, şunları kaydetti: "Cumhuriyetin, demokrasinin ve laikliğin yılmaz temsilcisi usta gazeteci Uğur Mumcu'yu bir kez daha özlem ve rahmetle anıyorum. Cesur kalemiyle sadece ve sadece gerçekleri yazan demokrasi şehidimiz Uğur Mumcu, yaşamı boyunca hayatını toplumu aydınlatmaya adadı. O, kocaman bir yüreğe, cesur bir kaleme sahipti. Özgürlükten, demokrasiden ve Cumhuriyet'ten asla vazgeçmedi. Uğur Mumcu, büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün başlattığı aydınlanma devriminin yılmaz savunucusu, Atatürk ilke ve devrimlerine yürekten bağlı cesur bir gazeteciydi. O, gerçekleri mertçe, korkusuzca, canı pahasına kaleme aldı. Her zaman Cumhuriyeti, bağımsızlığı, özgürlüğü ve hukukun üstünlüğünü savundu. 24 Ocak 1993 tarihinde alçakça bir suikast sonucu kaybettiğimiz Cumhuriyet tarihinin en dürüst, en yürekli ve en devrimci gazetecilerinden Uğur Mumcu'yu saygıyla anıyorum.
Suikast - 24.01.2021
Son dakika haberi... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 20. ölüm yılında şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ı andı
Son dakika haber: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, suikasta kurban giden eski Diyarbakır Emniyet Müdürü şehit Ali Gaffar Okkan'ı 20. ölüm yılında rahmetle andı.
Suikast - 24.01.2021
İran'da muhafazakarların ABD ile yeni dönemde "siyasi kazanç" hesapları
Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın dört yıllık başkanlığı süresince Tahran'a karşı izlediği politikalar, İran'da büyük ekonomik ve toplumsal sorunlara yol açarken 2020'nin başında Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani'nin Trump'ın talimatıyla düzenlenen suikast sonucu öldürülmesi iki ülkeyi savaşın eşiğine getirmişti.
Suikast - 22.01.2021
AB Konseyi Başkanı Michel, Rusya Devlet Başkanı Putin ile Navalnıy'ı görüştü
Navalnıy'ın haklarına saygı gösterilmesini talep eden Michel, Rus muhalifin acilen serbest bırakılması ve kendisine yönelik suikast girişimiyle ilgili şeffaf soruşturma başlatılması gerektiğine yönelik AB üyelerinin çağrıda bulunduğunu vurguladı.
Suikast - 20.01.2021
Hrant Dink cinayetine ilişkin 76 sanığın yargılanmasına devam edildi
Bu davada yargılanmaktan müteessir olduğunu ifade eden Altay, "Olay tarihinde Trabzon İl Emniyet Müdürü olarak görev yapıyordum. Olaydan bir gün sonra olayın failinin babasının emniyete gelerek ihbarda bulunması üzerine gerekli çalışmaları yaparak bir gün sonra faili ve iş birlikçilerinin yakalanmasını sağladım. 20 Ocak'ta Erhan Tuncel'in yakalanmasını sağladım. Suikast öncesi, suikast günü ve sonrası bana herhangi bir bilgi verilmedi.
Suikast - 20.01.2021
Sudan'ın Batı Darfur valisi suikast girişiminden sağ kurtuldu
Sudan'ın Batı Darfur eyaleti Valisi Muhammed Abdullah ed-Duma, evine düzenlenen silahlı saldırıdan yara almadan kurtuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Suikast Haberleri | Suikast Haber - Haberler - Sayfa 4 - Suikast haberleri, son dakika suikast haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi: Yalova'da yakalanan DEAŞ'ın Türkiye suikastçısı tutuklandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 22:18:11. #1.14#
title